Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deportovat, východačka ze slovenska..
  • Kdo jsi bez viny hoď kamenem!(Bible).
    • Da hajzllu s biblí!
      • Do
  • A jsme definitivne v prrdeli!
    • Bohužel JO!!!!!:-(((((((((
    • Snad ne.JEDNA UBOHA TŘETINA nás nesmí převálcovat.
  • Pan Babiš???? Nejbohatší Slovák,který se stžal králem voleb v ČESKU?!?! Člověk,který se tímto výsledkem zavázal k budoucí lepší prosperitě ČR a dal sliby lidu ČR že s ním jim bude líp!! A tento člověk,raději si jede do Francie za svým byznysem, než-li se po volbách sejít k jednání?!?! Lide on vám ukáže jaký doopravdy je!!!
    • Blbečku, nečteš noviny?
      • Myslím, že čte.
  • ANDRE BABISDA

    Milý André,navzdory všemu Tě mám ráda
  • Pane Babiši, spojení s lidovci je spojení s ďáblem. To jste neměl dělat.
  • Děkovný dopis

    Pane Babiši,moc Vám děkujeme,že jste připravil plno lidí o práci,byli jsme sice malý provoz,ale byli na nás závislí i jiní lidé,kterým to zláme vaz
    • Přeceňujete pana Pabiše, o práci vás připravil dosavadní majitel svou nekompetentností.
  • Dobrý den můžete mi říct jestli je normální aby brali mladí lidi 7.500 výplatu s toho se nedá žít a k důchodu je to výsměch přijedte do Karlovích Varů a poptejte se jestli je tu práce a kolik se tady bere nejvíc 10,000 to je jen výsměch tady ve Varech je to na chcípnutí a vy tady řešíte že jste nám přidali 600fakt k smíchu a opravdu smutné a když jde marodit tak hned hrozí že ho vyhodí že to udělal schválně tak to není opravdu normální oto se máte zajímat Marie Klasová Karlovy Vary
  • Sestavování vlády trvá už opravdu dlouho. Měli by to už konečně nějak vyřešit. Předčasné volby ale asi nechtějí.
  • dřela jsem vychovala 4 děti a když vím že děti nemají jistou práci aby si mohli ušetřit a koupit byt nebo vzít půjčku není nic jistýho a v Karlových Varech nejenom že tu není práce ale z mladýma lidma tady opravdu dobře nezácházý a aby ji dali vydělat to ani náhodou a bjeda že si řeknou pravdu že nejsou spokojený za výplatu tak jsi drzý a propustím ti kam sme to dospěli mám důchod 8000 je to smutný a fakt vše je drahý a vy nám přidávate 600 opravdu je to moc málo jenom sami keci a lži už nevěřím ničemu a naše děti že nevěří se jim ani nedivim chtěla bych vydět kdyby jste byl vyučenej truhlář a daL vám 7.500 já bych ho hnala opravdu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit