Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš je chlap na pravým místě.Jeho výhodou je,že když mluví tak mu lidé rozumí.Je to náš podnikatel.
    • Je to slovensky ekonomicky přistěhovalec ne naš posnikatel
  • Pane Badiši ,kdy se postaráte o to aby jste vrátil práci těm ,kterým jste ji vzal? Jitka z České Lípy
  • Bureš za katr pudeš!!!!!
  • P. Babiši,chci vás jen požádat aby jste nepoužíval už zvětralého rčení,že všichni máme žáludek na jeden řízek,žaludek snad ano ale peníze na něj už ne všichni.To co jste vybudoval budiž vám ke cti ale troška pokory by vám slušela také.Nemáte ani sebemenší představu kolik lidí a jak moc živoří z různých důvodů.Jinak vám držím palce a hodně zdraví vám přeji.
  • Pracuji v pekárně Penam Herink, to co se tam začíná dít, to nemá budoucnost...Nám Zaměstnancům dávají téměř nulové výplaty ...Bulhaři berou víc než Češi...Také jích je tam jak máku a Čechů málo...
    • Marian je to fakt že se vmýsili na český trh kvalitních pekáren v každé dědině a městečku tihle zmetci z směsí co nejsou ani pekaři ale koglomerát výkrmu prasat a brojlerů přišlích z padesáti dvou státu .
      Kdežto pekárny české a moravské klasiky tradice sluvutných rodů Sedláček v městečkách jsou velmi kvalitní i když se už paní Sedláčková provdala za příbuzného režisera co znasilnil udajně dvě švýcarky najednou a ještě stihnul náročný film v hlavní roly.
      Vlčnovské koláčky o kousek dále pečou stále a zvýšili cenu ač je nokropí Havanským rumem Cuba LIbre a Hradištan tu vyžírají rozpočty obcí občerstvením v hodnotě socialního nepříjmu občana co má na něj nárok a ještě dotsnou honorář Pavlica a jeho cigáni a je vždy vyprodáno i když vstupné je tak drahé že že z ceny jedné vstupenky musím vyžít týden ,ne žeby jsem prodával vstupenky na takové blby co vysupují mezi bolševiky Činy,ale tak bídně se žije poctivím lidem co nejsou cigáni ani bílí ani vosmahlí.

      žid Brachtl
  • Pane ministře Babiši....
    Jste muž na pravém místě,v praví čas a v pravou dobu.
    Vím,na vše nemůžete stačit,ale co dělají Vaši úředníci ve státní spávě,
    je volající do nebe.Konkrétně:Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových,pracoviště Břeclav.Mě se zdá,že nepracují podle zákona a upravují si ho po svém.Ohrazují se,že na to mají právo a řadoví občan,proti této instituci nemá šanci.Mám dojem,že tropí kulišárny a vše není v pořádku.Když se občan ozve,vymýšlí peněžní připlácení,zdržují prodej pozemků.Nastává doba,kdy začnou komunální volby a úředníci to nemají jisté a tak chtějí urvat, co nejvíce pro sebe.Pane ministře Babiši,udělejte na úřadě v Břeclavi kontrolu.Ale,už vím dopředu,že vše dopadne v pořádku a nic jste nezistili.Musím psát anonimně jak v totalitě,aby se nemstili.Děkuji Vám pane ministře Babiši a stále zůstávám,Váš fanda.Naschledanou....
    • Co ta gramatika?
  • Babiše nesnáší více lidí než Zemana. To je poznat i z výsledků voleb.
    • Estébák Bureš a soudruh Zeman jedno jsou.
      • Moje babička byla tak velká vlastenka,že měla v oknech patůnie červené,modré a bílé.O B.a Z.by nejspíš řekla,že je to jedno houno.A zase by měla pravdu.
  • Dobrý den.Velice mi zaraží co tady o tomto člověku píšete a vůbec ho neznáte.To co bylo v minulosti je už pryč.Velice rad bych byl,kdyby jste se konečně vzpamatovali a konečně volili už někoho jiného než je strana ODS ,TOP 09 a další takovou verebeš co tam byla doposud.To Vám nestačí že nás okradali celou dobu???Já všichni okolo mě budou volit novou stranu a to "ANO"!!!Dejme jim šanci,poněvadž můžeme to zkusit.Doba 4 roky není tak veliká,abychom nepoznali jak to tato strana myslí.Uvidíme co budou dělat a jak se zachovají.,davám jim šamci!!! kovbojxxx
    • Tak nevím, co si o takových lidech jako ty Kovbojixxx myslet... asi bys volil třeba Hitlera, kdyby nasliboval a ještě žil. Co aspoň trochu zapojit hlavu a pustit tam trochu slušnosti a morálky při tom rozhodování??? Andrej vám ji asi neprodá.... *4* *4* *4* *4*
  • Dobrý den, chtěl jsem si poslechnout projev pana Babiše na mimořádné schůzi poslanecké sněmovny k Čapímu hnízdu na stránkách "veřejnoprávní televize". Bohužel našel jsem pouze spoustu vytržených útržků projevu s neprofesionálními komentáři (dezinfornacemi). Tohle má být veřejnoprávní služba pro občany tohoto státu za 6 500 000 000,-Kč vybraných na koncesionářských poplatcích? Navrhuji uspořádat výběrové řízení na výběr firmy, která bude objektivně informovat občany tohoto státu o dění ve světě a doma. Původní dezinformační obludu zrušte.
    • Já to slyšela než to stáhli, to byl trapas. Ani si neuměl vymyslet pořádnou výmluvu. Prý: "No a , že ta firma patřila mým dětem a bratrovi mé přítelkyně" *15* *15* Je tak arogantní, že si ani neumí obstarat pořádný výmysl. Tohle by napadlo každého blbečka v ČR. Založit pidi firmu převést ji na rodinu, ta dostane dotace a pak si jí vzít zpět.
      Ale už se o tom nemluví, tak to zmizelo v dáli. *3*
  • Zelli a USA....my tady řešíme nulu diváka a zatím Bureš dál likviduje konkurenci a jeho patolízalové(Radek,......)jsou u moci.Já tedy na demonstrace chodím.Ahoj.M.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit