Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přidá učitelům který nic nedělají 5 hodin ucej,jdou na oběd,a domu!?a on jim chce přidat 40 tisíc to je hrůza!
  • No jo

    Já jsem ještě skromnější. Jezdím ve Favoritu a manželka je o dvacet let starší *1*
  • Nedejte se pane Babiš oni se vás politici všichni boji. Vy totiž nemate za potřebí krást, ani si brát svůj plat a jde na jiné účely. Boji se vás co všechno zjistíte, vyplave na veřejnost díky vás!!! hlavně nemůžou tak KRÁST!!!!!!!! proto jim zavazíte
  • Penam

    Pan Babiš ,by se mněl velice zajímat jak fungují jeho podniky Agr.Jsem zaměstnanec,ale nad některýma lidmi které zaměstnává zůstává hlava stát,nebojte se pane Babiš,ti dělníci to nejsou,jsou ve vedoucích funkcí!!!!! *13*
    • Re: Penam

      U nás na ,,jeho,, sile je to stejný, THP pracovníci (jak si rádi říkají) si tu žijí jako prasata v žitě. Mob. telefony, auta, do práce si choděj jak se jim zachce... no kde by se měli líp než u babiše *1*
      • To je v celém Penamu. THP pracovníci jsou Bozi a řadový zaměstnanec pleps. Pro kancelářské židle vše a někde tam dole to nikoho nezajímá.
  • Dobrý den pane ministře,
    viděl jste v TV, že v této zemi hladoví děti, nemají na obědy a svačiny a je třeba zakládat sbírky....je to vůbec možné, kam nás dostala sametová revoluce a život po ní? Jsem starší ročník a podstatnou část svého života jsem prožila za socializmu..
    Nebyly každý den banány, bylo dost problémů, ale že by byly rodiny, které by neměly na živobytí, to si nepamatuji....Dnes je to rozděleno na ty hnusně bohaté a úplně chudé.... Je plno lidí, kteří mají bohatství z trestné činnosti...nějaký rok si sice sem tam odsedí, ale pak si užívají. To, co píšu není ze závisti, ale z toho, že je mi zle od žaludku z našich porevolučních vlád. A to nemluvím o těch, co si užívají v Bruselu a zřejmě nic pro nás nedělají. Jinak by to tady nemohlo vypadat jak vypadá. Ale aby museli občané neustále přispívat na to, co je úkolem státu....postarat se o své občany. neustále se vybírá na invalidy, na děti, na bezmocné, dětem na jídlo.....Copak to nikdo z vlády nevidí? Jak můžete spokojeně žít, jezdit si po dovolených a pod., když vidíte, kam jste zemi dovedli....Ještě podáváte zkreslené informace o životě za socializmu.Nikdy jsem ve straně nebyla, na komunisty nadávala, ale dnes se jim musím omluvit.
    • Velmi trefně napsané,bohužel Ti, kterých se to týká, jsou vůči kritice imunní, slibují hory,doly jen po dobu, než jsou zvoleni, potom je už zajímají jen jejich koryta a co nejvíc nahrabat
  • Vážený pane Babiši. Pokud státním zaměstnancům vadí váš majetek, navrhněte zákon, že pokud státní zaměstnanec má v zahraniči peněžní konto, bude muset oíkamžitě odejit z úřadu. T uvidíte ten poprask ve vládě a sněmovně. Jedině takto lze zabránit korupci státních zamšstnanců.
    Mají to zavedené v rusku.
    Jan Kuchař.
    • Kdyby jste celý život budoval firmu a pak Vám ji ukradl takový Babiš, tak by jste mluvil jinak.
      • Co na to Chocholoušek?
  • Nemyslela jsem..že dopustite pridavani lidem..kteří to nepotrebuji.Poprvé jsem takto napsala a už nikdy nenapisi.Chudaci obycejní lidé. Je mi z toho zle..Ale jak jsem již řekla. Nejdulezitejsi je zdravi s penezma se zadavte
    Škoda verila jsem Vam a opět nikdy nebudu.
    • Hele Petro Válečná s penězi se dáví tak akorát Tvoje jmenovkyně Kvitová což je taky jen příjem z Agrofetu a krachu továrny na umělá hnojiva před olympiádou v Londýně se skákacím autobusem co nejezdí za devět milionů z kovošrotu za sto tisíc nákladů .
      Hele Baiš se nadáví ten si koupil stádo německých dojnic na řetězech a ještě jim je nepozlatil tak se nedáví ani dojnice ani Babiš,ale pakují se blbci z jeho firem Agrofertu Bolševického zemědělství velkochovů a obří techniky co devastují pole i lidi rychlostí ,že se propouští poklidní zaměstnaci s poklidnou technikou která patří k ochraně krajiny slunce seno erotika a ani pan faář by nevstoupil do ohradníku tak se nikdo neptal co tam dělá jak ti co si nagabali z dotací hledám svůj příjem pana ING Babiši a nemám k tomu mobil ani compjutr nějakou wifinu nečumím jak zdegenerovaný svět internetu a umělé inteligence nevážící si poctivých lidí brigádníci za dvě eura a voni se nedávěj ale užívají si martinských husiček ti šéfové Babiše a darmožrouti starostování ODS i jiných sran Slovenských který neznám jako von ING Babiš a jeho ničení lidstva,Vopravdu se ing babiš nedáví a užívá si luxusu a pozvali ho na hon milá Petro Krigerová je vomáčku šípkovou neumí jeho žena z Litoměřic dělat neb šípky votrhávat jsem ji nahati v Chocholnéj Adamovcách Kochanovcách neviděl ani jako Maškaru proti vokusu zvěře,vona s užíví nákupů aby plnila kontejnery nazámek s oblečením v každý vesnici .
      Nabral jsem si po těch informacích vodu minerálku z pramene pod cintorýnem a vyvezl ji až na Vyškovec a vypadla mně u voltáře kaple Panny Marie v srastech svých,neb nakole je zima a mlha mračen schází z nebes jak vykáceli les na holoseč od Valmountu až po TRoják na LOpenicku.
      Antonín Brachtl
  • Vážení, ono by asi bylo dobré, se především zamyslet, proč on, Babiš vlastně toliko vadí ale VŠEM stranám - opozice koalice ... Není to jenom důkaz, že se doposud nepřizpůsobil jejich zaběhnutým "demokratickým" praktikám? Přece každý blbec si umí spočítat 2+2.Proč asi tolik afér během pár měsíců míří na Babiše? Proč se nikde nepřipomene o kolik miliard tento stát potažmo všechny lidi připravili hrdinové a hlavy pomazané Sobotka, Kalousek a mnoho jim podobným co se celý život poflakují v politice a to bez viditelných pozitivních výsledků pro voliče. Já se ptám - Kde berou tu drzost ?????
    • Pravděpodobně bývalý eSTéBák, který přišel k majetku nějakým podivným způsobem. Agrofert který měl hodnotu 280 milionů prý koupil za 8. Dotace získává např. převodem majetku na rodinné příslušníky viz. čapí hnízdo. A.t.d., a.t.d. Na veškeré otázky hlavně ohledně majetku odpovídá způsobem :" ...že se zase jedná o útok na jeho osobu...". Údajně mu stoupají volební preference což ukazuje že ti jeho potenciální voliči patří mezi ty kteří se nechají opít rohlíkem. Dokud budou lidi volit týpky jako Babiš, z "blbé nálady" po volbách hned tak nevyjdeme.
      • spíše opít koblihou *1* *15*
        • a momentálně opíjí své tupé voliče nějakou přiblblou brožurou. Na jeho tupé ovečky to ovšem funguje bezvadně, bohužel!
    • PROTOŽE-rozdmýchává nenávist,závist........PROČ BUREŠE ze Slovenska hnali??????
      • ta vševědoucí rýpalka Marcela..........
  • Babiš je HAJ..,je to estebák a hnůj.
  • ha ha ha,přestan,komunismu už bylo dost ty Z M R D E diváckej,
    • Každý si dodává sebedůvěry jak umí,podívej se dnes jak dopadli vítkovické strojírny pod vedením sametových podnikatelů.Ty jsi Janek nebo Jana?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit