Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Babiš? Víc než Berlusconi, jeho mocenská struktura je v EU unikát, ohrožuje demokracii, říká Grässle.
    Mít ekonomickou, politickou a mediální moc a navíc téměř neomezený přístup k fondům EU, to je nový úkaz, proto mě to tolik znepokojuje, není to nic proti ČR, pan Babiš není ČR, i když se chová, jako by on a celá země byli jedna a ta samá strana mince, říká německá europoslankyně Ingeborg Grässle a dodává, že když je ohrožena demokracie, tak nemůže jít pouze o vnitřní problém země.
    Kdo nechce vidět,neuvidí !
  • Chtel jsem volit stranu pana Babise, ale kdyz jsem si precetl kandidatku a na 4. Miste jsem cetl jmena Ing.Pavel Cihak,tak uz tuto stranu ja a stovky dalsich z Kolina,Kutne Hory volit nebudeme!!!! Ja vybirate vase lidi do kandydatky? To se nezajimate o jejich minulost!!! Myslim, ze vam tato osoba ve zisku preferenci dost uskodi!
  • A nejvíc mě štve,že čechovi stačí nabídnout koblihu a máte ho obtočeného kolem prstu.Kdybych potkal Babiše,jak mi nabízí koblihu,tak bych mu jí hodil na hlavu!!!Lidé jsou hloupý a hloupými zůstanou!!!
    • přesně lidi hlavně věří ve lži.... Pan BABIŠ MÁ úkoly z USA a v palici jistě taky čip. Proto se taky odvyjí jeho demence...
      Kdyby byl normální už dávno pro pro USA nepracuje. Ale on furt musí být s vrahy.
  • BABIŠ je zloděj a gauner, který likviduje české střední a malé podnikatele, drží ceny vstupních komodit v potravinářství v čr, mluvím z vlastní zkušenosti, kdy naše nejmenovaná firma v oblasti potravinářství má příkaz odebírat maso z Kosteleckých Uzenin i když mají vyšší ceny než ostatní zpracovatelé masa v kraji. Nejsme zrovna malá firma, takže je celkem problém zajistit veškerý sortiment v plné šíři a množství.Ovšem firmám, které nám dodávaly maso dříve,jsme tímto vlastně pomohli k bankrotu. Na přijetí zákona z roku 2010 k povinnému přimíchávání bio paliva do nafty a benzínu se taky nemalou mírou podílel Babiš(Blesk ze dne 10.4.tvrdí, že tato operace zvedá cenu benzínu o 2Kč) Takže tento grázl vydělává na všech lidech v čr, tak prosím nepište oslavné texty na toto individum. *16* *16* *16*
    • To je presne ono .... nejaky anonym, ktery je maximalne ctenar Blesku, se tady predvadi. Neni nad jednoduchou "pravdu", co? Takto skoncis presne jak zijes - jako ovce .... nazrat a na porazku... Cti i jine veci a mozna se ti trochu otevro oci !!
  • Milý pane Babiši, držím Vám moc palce, moc vám fandím. Konečně ve vládě slušný člověk, kterému jde opravdu o dobrou věc. Jen bych si ještě přála, aby skončil ten had Kalousku a jiní, co Vám házejí klacky pod nohy. Ještě jednou držte se, je nás takovýc víc, co Vám fandí.
    • Poctivý člověk??? *8* A co je na člověku který ukrade firmu a vykrade dotace na které se skládali lidé z celé EU poctivého??
      Jen proto, že Kalouska nemají Češi rádi tak nahradit jednoho zloděje druhým je lepší??
      Tento člověk neví co je charakter vidí jen moc a peníze tato zem je mu ukradená.
      No tak vidím, že podplacená média se mu fakt vyplácejí. Zajímavé, že v této zemi, když je nějaká kauz a ztratí se, je hned vše zapomenuto. To bychom se měli i Němcům omluvit, že jsme se za války chtěli bránit...
      • Myslím, že by jste se měla nechat vyšetřit.
    • Paní Evo,mluvíte mi z duše,ve všem s vámi souhlasím.Jenom se bojím,že to p.Babiš nevydrží zdravotně nebo se mu něco přihodí.Ti lumpi zkorumpovaní z prava i z leva jsou pro své koryta schopni čehokoliv.Bohužel.
  • Mrká premiér Sobotka. Také kývá hlavou ze strany na stranu, nahoru a dolů. A když vypálí vteřinový úsměv ala Marta Vančurová...bože
    • A jinak se cítíte v pořádku? Moralizujete druhé a sama melete nesmysly a navíc urážite druhé! Mlčeti zlato..
    • No Sobotka,to je taky špatný.Naše naděje je v pravici.Ale brát si do huby paní Vančurovou,to je hodně ubohý.
  • Dobrý den tímto se na vás obracím o pomoc v tíživé životní situaci. Jsem invalidní důchodce třetího
    stupně mám amputované nohy v bérci jmenuji se Václav Honzík je mi 48.roků a z manželkou vychováváme dva syny,ve věku 13 a 2,6 roku.
    20.12.2012 jsem si vzal půjčku od společnosti JET MONEJ s.r.o byla 250000kč stím že jim do 6.roků zaplatím 500000kč platil jsem jim normální splátky a firma mi bezdůvodně zpoplatnila a prodala pohledávku firmě Finwey. Tato mi účtuje 500kč denně poplatek takže místo aby mi splátky snižovaly každý měsíc mi narůztaj tet to dělá okolo jednoho milionu a oni hrozí že mi prodaj mou nemovitost domek 2+1 mám zaplaceno 30splátek po 8056kč to je 241680kč takže mám zaplacenou skoro celou půjčenou část. Takové jsou praktiky novodobých šmejdů a rád bych kdyby někdo mi pomohl s právní věcí chtěl bych napadnout tuto smlouvu. Za právní věci jsem ochoten zaplatit.
    Tak pokud by jste mi mohli doporučit právníka nebo samotný právník by měl zájem se touto kauzou zabývat můj emejl je bazarhostomice@centrum.cz předem děkuji za pomoc Václav Honzík
    • no vida-tento stát jako vystřiženej.komunisti byli břídilové že babiši
  • pane Babiš
    jak je možné že čid pracující nemají nárok na min. mzdu 55kč na hodinu ?
    pracuji jako ostraha soboty neděle svátky dvanácti hodinové směny
    za 50 kč na hod.
    Jsem zde diskriminován !!!
    • Rudolfe padesát šilinků rakouských nahodinu jsem měl v Rakousku před dvaceti pěti lety když Rakousko nebylo členem Evropské Unije ,ale nějakého strážného tam nikde neměli ,musel jsem těžce makat a být neustále v pohybu a ještě ovládat cizí jazyk mluvnice
  • Vážený pane Babiš,už jsem Vám psal jednou,tím jsem Vám vyjádřil Vaši podporu,volil jsem Vás a Vaše hnutí.A nyní bych Vašemu hnutí chtěl doporučit,si přečíst knihu Kmotr Mrázek,já jsem obyčejný člověk,ale tu knihu mi poslali přes Net z Anglie,přečetl jsem ji jedním dechem a nestačil jsem se divit!Zdá se mi,že jsem konečně v obraze!Bojujte,ale tu knihu si na 100% přečtěte,opravdu to stojí za to!A jest-li vše a nebo aspoň část zvládnete,tak před Vámi smeknu svůj klobouk a to dělám pouze ve vyjímečných případech!!Držím Vám palce a stojím za Vámi i za Českou republikou!Prosím,získejte opět úctu a vážnost pro naši republiku,ať ví celý svět,kdo jsou Češi,Moraváci,ale i Slováci!Já Vám věřím!Nebojím se,stojím si za tím,co jsem napsal a proto napíši i svoji adresu a i telefon.Věří Vám-Synek Jaroslav,Vančurova 591,Nové Město na Moravě,PSČ-592 31,mobil- 737 372 838.
    • Ach Synku, Sy-ynku, nevím,nevím jestli bude jako tatíček Masaryk.
      • Spíše jako tatíček Stalin
  • Konečně člověk, který ukázal, že když se chce, tak to jde. Zaměstnává více jak 20 000 lidí a umí vytvořit pracovní místa, což je pro tuzemskou firmu v dnešní době a v dnešních podmínkách problém. Tunely a korupce jsou u nás na denním pořádku. Vznikají firmy už se záměrem, že zkrachují a bude to jeden dlouhý tunel. Obyčejného poctivého živnostníka válcují markety a dodavatelé ze zahraničí. Je mi úplně jedno že je ze Slovenska, což asi některým vadí. On peníze opravdu nepotřebuje a schopnému ekonomovi bychom měli otevřít dveře. Né jako ti ekonomové na papíře, on něco dokázal a každý to může vidět. Ze zkrachovalých jzd, zod, výkupů, výroben a dalších podniků dokázal vytvořit prosperující firmy a dát lidem práci. Umí vypěstovat, vyrobit i prodat. Tak ať to skusí a předvede se. Hůře snad být němůže.
    • Zemědělsko-potravinářské impérium vybudoval z ničeho. „Jestli říká, že by se takhle dala řídit republika, aby lidi věděli, proč dělají, aby dostávali, co si zaslouží.... nebyl politik, nezískal peníze nějakým tunelováním nebo podrazy. Něco dokázal, a když to dokázal v byznysu, tak by to taky mohl dokázat v politice.... Za podnikatelovu přednost považuji, že má za sebou peníze, které si sám vydělal a umí dát lidem práci.
      ano, volim ANO!
      • Stejne to vsechno nakradl a jeste k tomu mu umoznite ovladnout celou republiku.No fuj!!!!!!!! Ze slovenska ho vyhodili a nechteji ho tam.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit