Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Když se ho Jílková ptala na klobásy,tak řekl že takový srágory.. nejí.Ale jedovatou řepku má po celé čr a jeho lobby z ní udělá oliváč.To je k zblití člověk a chudák ten,kdo to pozře..
  • V úterý 13. prosince 2016 v pět hodin ráno byl v hale číslo 7 v mělnickém přístavu nalezen mrtvý muž. Byl jím Milan Sládeček, bývalý majitel firmy U Rytířů. Spáchal sebevraždu.

    Podnikatel se seriózní pověstí se topil v dluzích. Jejich spirála se roztočila poté, co v roce 2010 prodal firmu na dovoz a zpracování masa Andreji Babišovi. Následně byl obviněn, že majitele Agrofertu podvedl, a postupně přišel o vše.
  • Lidé ho volí jenom proto,protože jsme zamindrákovaný a nepřejicí národ.Když někdo má,je to hřích a volit ho budou jen proto,aby uškodili druhým spoluobčanům i přesto,že vědí,že sám tuneluje.Sice legálně přes své firmy,ale tuneluje a je to zloděj největší,viz dluhopisy,čapí hnízdo,agrofert atd. Akorát jeho voličové jsou tak tupý,že si neuvědomují,že si sami dělají medvědi službu.Vždyť na vás tupcích vydělává nejvíc.Jeden příklad za všechny,kdo jiný může žrát ty jeho agrofety jako jsou kostelecké uzeniny než jeho tupý voličové.To je jen ve zkratce,pro blbce se nemá cenu rozepisovat,ikdyž bych mohl pokračovat do rána..Kdo chce kam..
    • Ano, ano, válka a komanči udělali z kdysi krásného a hrdého národa závistivé, materialistické zrůdyFG: Každý, kdo je bohatší než my, je automaticky prohlášen za zloděje a většina lidí si řekne: „kdybych měl na zlodějny žaludek, tak se mám taky dobře, ale protože jsem poctivý, tak bohatý nejsem.“
      A z druhé strany, strašně málo lidí, je schopných se podívat do zrcadla a říct: „Mám se blbě a můžu si za to sám.
    • Trochu se nad sebou zamyslete a jděte se raději projít ven- na vzduch, ať se vám trochu okysličí mozek. Píšete tady samé kraviny, nemá to hlavu ani patu a navíc je to samá hrubka. Dneska je venku obzvlášť krásně.
    • Všechny jeho kauzy jsou zameteny pod stůl bez důvěryhodného vyjádření! Lže a vše dělá pouze pro sebe,ale jak to někomu slušně vysvětlit? "nemožné"
      • To musí být mlaskačka párečky za 7kč\10dkg
  • Kde nic není,ani smrt nebere,tak proč nevolit slovenského Pračůráka!Že stádo?
  • Vždy je potřeba volit nejmenší zlo,ale vysvětluj to sockám,když dostanou polévku a koblížku.Lidem nevadí,že jedí sr@čky a že se řítíme do howen,že doby minulé nejsou až tak minulé.Blbé se to narodí a blbé to zemře..
  • Čtu si příspěvky a klikám. Bohužel, hlasování je zkreslené, nelze tudíž diskuzi věřit. Hlasy naskakují opačně nebo vyskočí hláška, že z počítače bylo již hlasováno, což je totální nesmysl.
    Tak se tady ani nemusíte dohadovat, je to o ničem.
  • Všem, kteří chtějí volit Babiše: ANO 2017 - BUDE HŮŘ!
    • Nechápu smysl tohoto sdělení! Další pomatená ..............
  • Proboha, Kocáb by měl vypravit vlak Slovákům. Už má zkušenosti
  • A ať se ten s..č přestane navážet do Kalouska!!! Sice není ideální, ale je aspoň Čech! To si necháme od zasranýho Slováka diktovat podmínky? A další slovenská d...a je na Magistrátu? Kdy to jako skončí?!?! Myslela jsem, že už v 1993!!!!!!
    • Po přečtení vašich nechutných příspěvků si slušný člověk musí akorát odplivnout!
      • No to snad dělaly zapálené soudružky?
        • Netuším, co dělaly zapálené soudružky, ale je mi celkem jasné, co dokážou Kalouskovo přisprostlé, fanatické propagátorky. Vypadá to ale spíš na jednu tetu v několika přestrojeních.
          • Martino ty budeš kund@ non plus ultra.Bačové na tebe čekají blbko
            • Už to nehul...........
            • Ty jelito z nemanic,ty inteligenci nemáš určitě.Inteligent vypadá jinak a netláchá na přihlouplých diskuzích a jde si po svém.Ty spíš budeš zamindrákovaná frigidní kund@ které slovo inteligence vysvětlila Jituna od sousedů..Takový mám nejradši..Hezký den bude,až se blbům rozsvití v makovici..
            • Pozoruji, že vaše sprosťárny nám pěkně nabírají na obrátkách, naštěstí mne urazí pouze inteligent. Jenom se prosím vás nezalkněte, každého, i kyž hloupého voliče by byla škoda. Pěkný den.
            • Oprava:neví
            • Miluju uhlazený morální kecy od někoho,kdo se tu sám pouští do diskuze a kdo přitom ani nevý jak se věci mají.Kdyby blbost nadnášela tak Martinka se vznáší jako holubička..
    • Ano brzy budeme posílat kontrolní hlášení soudruhovi Burešovi kolik jsme vypili piv.....a o čem jsme u nich mluvili.Ale co ve státě,kde i komunisté nejsou mimo zákon.V.
  • Omlouvám se, chtěla jsem napsat "konverzovat slovensky"

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit