Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já si myslím, že by měl táhnout, odkud přišel a vzít s sebou všechny zasrané Slováky, kteří se v Čechách roztahují, jakoby tady byli doma!!! A přitom nemají ani tolik slušnosti, aby mluvili česky!!! Kde to jsme?!?!?! Ať si táhnou pracovat třeba do Rakouska a tam si zkusí konverzovat česky! Do hodiny budou bez práce!!! Jak dlouho to, my Češi budeme zase trpět?!?!?
    • Já znám asi jen jednoho Slováka, co mluví česky.Říká,že nechápe proč ti Slováci co tu žijí česky neumí nebo nemluví. Jinak jsem poloviční Slovenka,tak si dejte raději bacha co vypotíte za názor. Globalizovat je to nejhorší co je. Jsem srdcem Češka a stejně tak můj táta, narodil se tu.Ale s názorem, že Babiš do České politiky nepatří je pravda,proč nešel do politiky na Slovensku,že by tam bylo málo peněz?? *7*
    • Pan Babiš by se na rozdíl od vás domluvil i Rakousku a nejen tam, protože je to vzdělaný a inteligentní člověk. Aby jste se tím češstvim nezalkla. Jak si vůbec někdo tak primitivní, jako vy může dovolit někoho kritizovat. Tak sprostou ženu, už jsem dlouho nezažil, je mi z váš špatně, styďte se. Antonín
  • Kradeš málo tak jsi zloděj, kradeš hodně tak jsi král!!! Viď Andreji!!!
  • Měl by se vrátit na Slovač kde to roskrad a ne tady diktovat Čechum podmínky *12*
    • Supr Miki !!!!!!!Sto procent pro Vás.V.
    • Paní Marcelo, znám odborníka, jmenuje se Chocholoušek, určitě Vám pomůže. O dutosti, byť Vámi, jak čtu, bych se raději nevyjadřoval. Je neuvěřitelná hloupost v našem národě. Hlouposti a slepoty ...... Ve většině případech, zvláště u Vás, slova jsou zbytečná a zcestná.
      • Reaguji pane bezejmenný jenom aby jste si nemyslel,že vám dávám za pravdu.Pokud jste zdravý,najděte si práci a nepište hlouposti.Babiš vám také nic nedá,má to pro sebe.
    • Pane Miki, na sociálních sítích nekomunikuji, ale Vám bych chtěl rád odpovědět a uvést do reality, u nás už není, co rozkrást. O to se postarali pánové Klaus, Sobotka a hlavně Kalousek. Takže na pana Babiše už nic nezbylo. Asi jste dobře investoval v minulých letech, např. výhodně koupil byt OKD *6* . A teď vidíte, že pán, který stál za prodejem bytů, které stálo daňové poplatníky 6 miliard, nám dělá předsedu vlády. A proto těmto zlodějům vadí pan Babiš, který se jim snaží zabránit v dalším rozkrádaní naší republiky. Ten, kdo nám diktuje podmínky, je EU a ne pan Babiš. Chápu, že se nad tímto ani nepozastavíte, jelikož Vám, podle mého názoru, chybí základní přehled o předešlé a stávající situaci v teto zemi. Určitě to nebude Vaše chyba. Každý na to nemá, Váš psaný projev, tomuto odpovídá.
      • Dotace jsou asi zadáčo? Peníze co někde leží v šuplíku?? Jsou to peníze všech lidí z celé EU. Víte jak to funguje? Jen bohatý si může zažádat o dotace a víte proč? Protože nejdříve do toho projektu musí dát své vlastní peníze a až poté ty peníze dostane proplacené od EU. Jak vypadají doopravdy ty náklady už jen jen otázka...A asi tu ke kradení je ještě dost, když se toho B. drží zuby nehty. Ale brzo nic nezbude,když se chystá z politiky odejít. Kdyby to s touto zemí myslel tak jak říká,choval by se právě opačně. Na argumenty a dotazy by měl odpovědi a neurážel by se jako malé děcko a hlavně by v politice chtěl zůstat a určitě by měl mnohem odlišný volební plán než má teď.
      • Tak to je ubohé antikalousku.Jak vidím prázdné sudy nejvíc.......
    • A vy se vraťte do školy na doučování českého jazyka. Je dost trapné se někde k někomu nebo k něčemu vyjadřovat, když neznám ani základy mateřského jazyka.
      • Stejně tak místo argumentu, hloupě poukazovat na gramatiku.
      • A vy,kdybyste byl chytrý,chybu přejdete,protože v podstatě má pravdu.Jenom tam je malá chyba-takže chvalitebně.Vlasta.
      • Chyba se vloudila,ale má pravdu.Nemudruj.
  • Pan Babiš má pravdu. Tak lhát, podvádět a krást jako on pan Sobotka opravdu neumí.
    • On nekrade, on čerpá.
      Ale až se na to přijde, tak to budeme vracet my. Ne on, on si bude hovět v Čapím hnízdě kde stojí nocleh 4000,-Kč pro jednoho, skvělé pro rodiny s dětmi.
      Mě by se taky líbilo renovovat továrnu, postavit si vilu,když to za mě zaplatí lidé. *3*
  • Bureš to hraje na lidskou závist a malost.Přitom skoro každý může podnikat.V mém okolí je například spousta volných trafik atd.Ale to byste museli makat!
  • Běda tomu,kdo pohoršení přináší.Jdi domů soudruhu Bureši- odkud tě vyhodili.
  • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera.
    • To řekl ten pravý, bývalý estébák Babiš. ČSSD má také plno másla na hlavě, také se Sobotkovi leskne na hlavě. Takže ČSSD ani ANO, jsou to paraziti ze stejných hnízd, jeden z čapího. Nahánět malé podnikatele s EET, to umí, ti musí poslouchat, ale co ty velké, hlavně německé firmy, které neodvádějí žádné daně do našeho rozpočtu nebo jen tak baj vóčo něco, aby si hubená česká koza trochu kousla a tlustá německá sví.ě si žrala čím dál víc.
      • Tak to přesný.AhoJ.
    • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera. - pokud toto je schopen napsat dlouholetý aktivní komunista, tak mu prostě nelze věřit.
  • je to hajzl *16* *12*
    • jerry6 : to je duchaplný komentář .... žiješ snad na Marsu? Odmítáš člověka, který chce naplnit státní kasu a potažmo i tvoje břicho ??? Důvěřuješ více pacholkům kteří tady řádí 25 let a zcela bezostyšně lžou a překrucují pravdu celou tu dobu? Nebo jsi snad spokojený s hospodářským a právním vývojem této země za posledních 25 let? Tobě nevadí ty miliardové stupidní státní transakce na kterých světe div se prodělal stát......kdo asi byly ti úžasní byznysmeni, kteří když prodělali jen pokrčí rameny a řeknou sorry jsme mysleli ....no spíš nemysleli. Tito lidé u tebe mají větší důvěru ???? Je mi upr... jaké kauzy či nekauzy, věřím člověku, který ty peníze vydělat umí a ne těm, kteří umí miliardy prodr..... Spíš věřím že ne náhodou, ale ve svůj prospěch a na úkor nás všech !!!!! Tak hodně štěstí s těmato lidma u kormidla ......
    • Možná, ale i tak ho budeme volit, protože je tím nejmenším zlem, které nám všem hrozí! Staré politické struktury si tady bezostyšně řádí a manipulují se vším, co nás obklopuje, je na čase to změnit, a to hned, třeba s Babišem.
      • BUREŠ,,je nebezpečny,nema žadny program jen sobě zvyšovat dotace a přidělovat statni zakazky.Ma moc velky žaludek. Byvaly komunista ma propagandu zvladnutou.
      • Souhlas, vidím to naprosto stejně a držím Babišovi palce. Snad tomu tlaku, který je na něj stále vyvíjen dokáže odolat. Nedovedu si ani představit, že tady i další období bude vládnout Sobotka nebo Fiala s Kalouskem a Gazdíkem a všechno se opět vrátí do starých kolejí.
        • 100% pravda! Babiš musí vyhrát ve volbách, jinak se opět vrátíme do hnojiště, ze kterého jsme se konečně začali díky jemu pomalu vyhrabávat. Naštěstí mu většina rozumně uvažujících voličů svůj hlas dá.
  • Ahoj, všem pro i proti Babišovi přeji hodně zdraví do nového roku. Již mám " své " roky ale nikdy jsem nebyl v žádné politické straně. V poslední době cítím, že bychom pro naše děti a vlastně i pro nás mohli něco udělat a zbavit se lhářů, demagogů a zlodějů v naší politice, tipu pana Kalouska kterému lidé říkají " bourací pneumatické kladivo České Republiky " Po dlouhé době jsem zase začal věřit, věřím v pana Babiše a doufám, že ANO uspěje ve volbách a nebude potřebovat PODRAZÁKY z ČSSD.
    • „Vypadá to, že soc. dem. úspěšným lidem vyhlásila třídní boj, což mě nepřekvapuje, když chce ve vládě sedět s komunisty,“ pustil se Babiš do svého koaličního partnera. - pokud toto prohlásí bývalý dlouholetý komunista, tak mu prostě nevěřím.
    • Pane, jestli věříte v Babiše, tak jste dost najivní. Babiš je největší Česko-Slovenský zloděj za posledních 150 let. Nechápu, že tohoto (nemůžu ani napsat člověka) je schopný někdo volit, bohužel to svědčí pouze o velice nízkém IQ většinové populace ČR. Babiš lže jako když tiskne.
      • Další odborník přes IQ tohoto národa. Takže podle vás, ti kdo stojí za těmi, co tady zdecimovali státní rozpočet a nechali vyrabovat všechno, co za něco stálo asi budou mít hóóódně vysoké IQ, včetně vás. Já to vidím tak, že voliči letitých parazitů mají spíš IQ tykve.
  • Babiš je chlap na pravým místě.Jeho výhodou je,že když mluví tak mu lidé rozumí.Je to náš podnikatel.
    • Je to slovensky ekonomicky přistěhovalec ne naš posnikatel

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit