Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • dnes mě potkala ta největší radost, že jste vyhrál volby pane Babiši, moc Vám fandím, jen vydržet, protože takový chemik na Vás absolutně nemá. Podřízl si sám větev pomluvami na Vás. Je vidět, že lidi to nezajímá. Snad půjde brzy do pryč. Jinak to může TOP O9 zabalit. Moc Vám držím palce a vydržte. Je nás hodně, co vám fandí.
    • Gratulujte si....


      http://www.lajkit.cz/zpravy/item/474-sdilejte-drive-nez-babis-poda-pokyn-k-cenzure-unikle-informace-z-prostredi-tajnych-sluzeb
  • Pane Babiši,gratuluji Vám k vítězství.Volila Vás celá naše rodina.Dříve jsme byli voliči ČSSD.Ale jak Chovanec smetl Roberta Šlachtu tak nás naštval.Tak dostali socani na frak. *1* *2* *15*
    • Vaše rodinka musí být mega chytrá...Zdrastvuj tovaryš! *1*
  • Vážený pane Babiši. Pokud státním zaměstnancům vadí váš majetek, navrhněte zákon, že pokud státní zaměstnanec má v zahraniči peněžní konto, bude muset oíkamžitě odejit z úřadu. T uvidíte ten poprask ve vládě a sněmovně. Jedině takto lze zabránit korupci státních zamšstnanců.
    Mají to zavedené v rusku.
    Jan Kuchař.
    • Kdyby jste celý život budoval firmu a pak Vám ji ukradl takový Babiš, tak by jste mluvil jinak.
      • Co na to Chocholoušek?
  • Milý pane Babiši, držím Vám moc palce, moc vám fandím. Konečně ve vládě slušný člověk, kterému jde opravdu o dobrou věc. Jen bych si ještě přála, aby skončil ten had Kalousku a jiní, co Vám házejí klacky pod nohy. Ještě jednou držte se, je nás takovýc víc, co Vám fandí.
    • Poctivý člověk??? *8* A co je na člověku který ukrade firmu a vykrade dotace na které se skládali lidé z celé EU poctivého??
      Jen proto, že Kalouska nemají Češi rádi tak nahradit jednoho zloděje druhým je lepší??
      Tento člověk neví co je charakter vidí jen moc a peníze tato zem je mu ukradená.
      No tak vidím, že podplacená média se mu fakt vyplácejí. Zajímavé, že v této zemi, když je nějaká kauz a ztratí se, je hned vše zapomenuto. To bychom se měli i Němcům omluvit, že jsme se za války chtěli bránit...
      • Myslím, že by jste se měla nechat vyšetřit.
    • Paní Evo,mluvíte mi z duše,ve všem s vámi souhlasím.Jenom se bojím,že to p.Babiš nevydrží zdravotně nebo se mu něco přihodí.Ti lumpi zkorumpovaní z prava i z leva jsou pro své koryta schopni čehokoliv.Bohužel.
  • Blíží se volby a vzniká zase množství nových stran a uskupení. Další adepti na to, urvat si co možná nejvíc pro sebe a ne proto aby se všichni měli dobře. Těch co to myslí dobře je poskrovnu a ta smečka těch zasloužilých politiků je mezi sebe pustí jen pokud se zařadí do stejné lajny a proto nemohou nic změnit i kdyby chtěly. Všichni politici slibují co všechno prosadí ale jak to provedou aby se to povedlo to už nikdo neříká protože dobře ví že to není možné. Každá strana prosazuje svoje zájmy bez ohledu na prospěch většiny. Zářný příklad je p. Kalousek. Všechno ví, všechno zná, do všeho mluví a co dokázal. Je to dobrý džob, sedět roky v parlamentu a jenom kritizovat a pokud se dá hrabat pro sebe. ODS měla možnost po revoluci něco udělat a jak dopadla ! Prošustrovali co se dalo. Pro sebe nahrabali v kuponové privatizaci. Kalouskovci pomohly církvím k nehoráznému majetku a pořád mají málo. Takže takovým způsobem vedou zasloužilí politici tento stát. Malí podnikatelé brečí že musí odvádět daně. Všichni zaměstnanci pracující ve firmách platí daně z příjmu a vytvářejí daleko větší přidanou hodnotu než takoví podnikatelé kteří podnikají v oborech které je nejsou schopny uživit, nebo podnikají tam kde není kupní síla nebo o obor podnikání je malý zájem a proto krachují. Tím páde je pro ně placení daní veliký problém a stěžují si když daně musí platit a stát na ně tlačí. Jiná otázka je jak takto vybrané daně politici rozhážou. Ministři při nástupu do funkce slibují jak budou šetřit ale když se dělá rozpočet tak mají málo a chtějí přidat, hlavně pokud vidí že ve státním rozpočtu je nějaký přebytek. Místo toho aby přebytek šel na umoření dluhu.
  • Když tak pročítám tyto příspěvky tak jsem nabyl dojmu že v tomto státě žije strašně moc zamindrákovaných a závistivých lidí kteří nejsou schopni pochopit co je lepší pro chod státu. Jestli zkorumpovaní politici, myslící jen na svoje koryta, nebo ten kdo se chová jako podnikatel. Stát nemůže řídit banda politiků kteří nemají ponětí o tom jak stát řídit aby prosperoval a myslí jen na sebe! Kdyby nějaký podnikatel uvažoval jako politik tak by hodně rychle zbankrotoval. Aby stát prosperoval nemohou ho řídit politici ale lidé kteří rozumějí ekonomice a podle toho budou jednat. Kdyby p.Babiš toto neuměl, tak by asi nebyl tak úspěšný v podnikání a lidé by mu nemohly závidět !!!
    • Přesně tohle jsem si taky naivně myslela na začátku, ale už vím více.
      Jestli si myslíte, že je úspěšný podnikatel, tak si nejdříve o něm zjistěte více. Jestli si myslíte, že když podnikatel v politice prosazuje zákony jen ty, které mu dají větší zisky na úkor jiným je skvělé tak budiž, ale nevíte o tom nic.
  • p.Babiš, tomu tzv. ministru vnitra nedejte ani korunu. Ať si udělá ve svém resortu pořádek, zejména s tzv. mluvčími. To je hr§za co v televizi předvádějí. Řeknou že pachateli hrozí dva až tři roky a nebo další nesmysly jako že:"jsme zahájili tr. stíhání a při tento nebo tato kecalka neví ani jak se tr.stíhání zahajuje. To nemluvím ani o jejich hodnostech. Když vidím tyto mluvči v hodnostech major je mi na blití a to už vůbec nehovořím o té nožky roztahující plukovnici na policejním presidiu ze Zlína. Další skutečnosti je, kolik mluvčích je na krajských ředitelství. Tam ať tento skromný a nemajetný ministr obratí svou pozornost a ušetří více než si myslí.
  • Ladislav
    Proč se valorizují důchody v průměru? Důchod byl vypočítán podle nějakého vzorce. Tudíž jsou důchody rozdílné a přidání by mělo být stejné pro všechny. Zdražování je také pro všechny stejné, není třeba zvyšovat někomu více. Neví kdo si tento velice nespravedlivý systém vymyslel. Je to proti zdravému rozumu. Když průměr vychází na 200.-Kč tak přidejte každému 200.- Kč a ne jednomu 398.-Kč a druhému 2.-Kč. To je jako já si koupil s kamarádem grilované kuře, on ho sežral a tvrdil, že v průměru jsme měli každý půlku kuřete.
  • ODS si myslela že už to má všecho zmáklí a že není v tomto státě nikdo kdo by nebyl zlobovám Dalíkem , Bendou a jim podobných. Jenže jejich nenažranost je dostala do kolapsu a teď nemůžou nic udělat s Babišem protože ten si může dovolit odmítnout jejich milionové brebendy.Nemají na něj páky a to je nepříjemné.Je jasné že Babiš má svoji skvadru ale někradou tolik jako předchůdci. *3*
    • Jupí nekradou tolik jako tamti?? *15*
      No aspoň si člověk nepřipadal jak za totáče.
      Já si už tak připadám. Babiš kontroluje média, Babiš kontroluje konkurenci. Zničí menší firmy kolem sebe a zbudou tu jen 3 až 5 firem. A Vy a Vaše děti budou chodit do továren, mít stálý příjem, práci, všichni všechno stejné atd...To tu už bylo. Škoda, že slušní lidé jsou už mrtví nebo moc mladí a vládnou tu děti komančů.
  • Pane babiš,nevím jestli píši na správnou stránku,ale snad se to k Vám dostane.Chci vám napsat ohledně těch el.pokladen.Žádné bližší informace nejsou.Jsem důchodkyně a mám na přivýděolek vesnickou hospodu.Otevřeno je 3 dny v týdnu.Měsíční obrat je cca 20 000.-Kč.Zisk je cca 4-5000.-Kč měsíčně,někdy ani to ne.Prosím bude se určovat ,že pokladny budou zavedeny od určitého obratu?,nebo od počtu obyvatel?Víte on je rozdíl mít otevřeno celý týden(,ale na vesnicích přijde do hospody cca 3-5 lidí v týdnu a tak 10 lidí v pátek nebo v sobotu.A to ještě chodí ti samí návštěvníci.On je rozdíl dát si kávu u mě a dát si kávu v Praze.U mě zaplatí za kávu vodu a kolu 39.-Kč a v Praze 605.-Kč.za to samé.Tak se prosím laskavě zaměřte na to,aby jsme si i my malí pdnikatelé(co máme mrňavý přivýdělek k důchodu)nemuseli i tento přivýděleček opustit kvůli el.pokladnám.Aby jste se pane Babiš nedivil a nevybral daně místo více,tak méně.Víte ne nadarmo se neříká,že sytý hladovému nevěří,ale v této zemi nyní platí heslo,že ani věřit nechce.ProVás,jak jsem viděla v tel.pořadu na Čapím Hnízdě jste obdaroval nějakého bezdomovce 5000.-Kč bez mrknutí oka,ale pro některé lidi to je částka na celý měsíc na živobytí.Celý život jsem pracovala a ještě tedy i pracuji v té hospůdce,ale připadám si,jako žebrák.A takových lidí je v této zemi přes 60%.A Vy nám to ještě musíte více ztížit,že?Všechny takovéto zákony jsou nedomyšlené.Víte on je veliký rozdíl v ceně mezi pivem lahvovým a točeným,proto lidé již ani moc do hospod nechodí.A také dnes má každý na vesnici svoji pípu a soudek piva a točí si ho sám doma,než by platil rabat v hospodě.Toto vše si prosím uvědomte.Docílíte akorát to,že všude na vesnicích se hospůdky zavřou a on to nějaký počet bude,to si snad uvědomíte až k tomu dojde.Tak prosím se již vyjádřete k těmto poznatkům a dejte to nám malým podnikatelům vědět.Jinak s Vaší politikou s manželem naprosto souhlasíme.Prosím zničte již konečně ODS a TOP 09Když slyším Kalouska Němcovou a toho Fialu a Švcancenberga,tak jsem naplněna vztekem,ale zártoveň i bezmocností.Ještě co se týká názvu Česka(i to je pitomé),ale budiž,ale název Bohemia no to je hrůza.To,že se Česko špatně vyslovuje cizincúm? To mě je úplně jedno,nás se také nikdo v cizině neptá,jak a co.Ale když již by jste trvali na přejmenování naší republiky,tak jedině na Kocourkov.S tím by se dalo souhlasit,protože si tady tak většina lidí připadá.(promiňte mi to,ale jsem již rozhořčena).Jsem s pozdravem paní Hana 60let.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit