Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den, chtěl jsem si poslechnout projev pana Babiše na mimořádné schůzi poslanecké sněmovny k Čapímu hnízdu na stránkách "veřejnoprávní televize". Bohužel našel jsem pouze spoustu vytržených útržků projevu s neprofesionálními komentáři (dezinfornacemi). Tohle má být veřejnoprávní služba pro občany tohoto státu za 6 500 000 000,-Kč vybraných na koncesionářských poplatcích? Navrhuji uspořádat výběrové řízení na výběr firmy, která bude objektivně informovat občany tohoto státu o dění ve světě a doma. Původní dezinformační obludu zrušte.
    • Já to slyšela než to stáhli, to byl trapas. Ani si neuměl vymyslet pořádnou výmluvu. Prý: "No a , že ta firma patřila mým dětem a bratrovi mé přítelkyně" *15* *15* Je tak arogantní, že si ani neumí obstarat pořádný výmysl. Tohle by napadlo každého blbečka v ČR. Založit pidi firmu převést ji na rodinu, ta dostane dotace a pak si jí vzít zpět.
      Ale už se o tom nemluví, tak to zmizelo v dáli. *3*
  • držte se,jste dobry politik a ferový chlap
  • držte se,jste dobry politik a ferovy chlap viktor k.
    • Férový, ale jen k sobě *2*
    • A ty budeš totální imbecil *1* *1*
  • Pan Babiš je nejlepší politik,jakého kdy tato země měla!Držím vám palce a doufám,že vám ta čistota a poctivost vydrží!Nedejde na řeči hlupáků!Vaše kostelecké uzeniny,jsou ty vůbec nejlepší uzeniny,které jsem kdy jedl,jen ta dále!Jste obrovský frajer,charakter a nejslušnější a nejpoctivější občan v této zemi a už se těším na volby!Přeji hodně štěstí,zdravý a mnoho úspěchů vám,i celé vaší rodině!Nashledanou
  • Dobrý den.
    Prosím nedajte sa znechutit ludmii ktory v životě nepracovali a nic nevitvirili , len kecali a žili s politiky z daní ludí. Dakujem.
    Opierajte sa-buště do nich eště viac.
    Cechoslovák ročník 63 povodom s Košíc , žijuci na Morave.
    Prajem Vám pevné zdravie a odhodlanie.
    Miro.
    • Zajímavé, že ti co nikdy nepodnikali ho volí, tak si to nějak pletete. Jelikož ti co podnikají ví sakra něco práci.
      Jestli Vám na Slovensku nevadí korupce, tak si ho prosím vemte zpět.
  • Jsem rasistický zmrrd,xenofobní xindl,co ty černý mrddky řeže hlava nehlava!Jsem rasistická špína,která nemá soudnost,emoce,ani lítost!Uděláš s tím něco?!Dávám si pozor na kamery,vyhýbám se lidem a jsem fantom ulice!Na tuto IP adresu rovnou zapomeň!Až se budou muslimové ztrácet,víš kde mě hledat,ty mrdkko slovenská!
    • víš proč to píši sem?!Protože o tebe je zájem,ty chcíplá sviněě!
      • Dokonce jsem se naučil obelstít detektor lži a nemám co ztratit,tak co se mnou?!Neboj,nehrozí nikomu nic,já si počkám na počiny na hranicích,za které je možné míti nesmrtelnou bustu!Ale předem ti říkám,že se nemohu dočkat,až mě svrbí dlaně na ty černý šváby!Je to tláchání,to opravdu je,ale při představě že se to naplní,mě hřeje u srdce zadostiučinění!Sláva bratrům Mašínům!
        • Na druhou stranu za kým jít,než za císař pánem...
          • protože pochybuji,že nám mistr Žilka pomůže!
  • na tvoje zdraví si ubalím gramového jointa zapitého rumem Diplomatico Reserva Exclusiva 12 yo,protože ty to budeš potřebovat,to pevné zdravíčko!Věk letí,časy se mění a ne po každé budeš dřepět v neprůstřelném Audi!Na nervy mé,i celého národa!Jediné,co mi po této dávce zbývá,je čumět s otevřeným chřtánem,čeho všeho je schopný Slovenský občan v české kotlině!VIVAT ty zmrdee...
  • Blbost některých občanů je podtržena tím,jak jsou schopné uvěřit řepkovému lobby,že olej z řepky je jeden z nejkvalitnějších a nejzdravějších olejů a díky tomuto tvrzení vyhledat slevy a vybrat všechen olej z regálů a hlavně všude okolo tvrdit,jak je spokojený,že je nejlepší a jak si šmakujou!Ale mám pocit,že to používají sociálně slabší,kterých není málo,spíše většina a těm trh s cenami ani nijak nedovolí jednat jinak,ale tím nechci blbost obhajovat,to zdaleka ne a hlavně to ani nejde!Ale že i ta nejvyšlechtěnější odrůda stejně obsahuje kyselinu erukovou,že řepka olejka je nejméně zdraví prospěšná už se nepíše a dokonce jsem se dočetl,že špatné vstřebávání vody do půdy je mýtus a fáma!To jsem žasl daleko více,než nad umíráním zvěře na otravu řepkou,která je leckdy,ne-li pomalu všude jedinou zeleňí,ale které je mi na rozdíl od blbců velice líto!Na druhou stranu se nelze lobby divit,protože co jiného prodávat a o čem jiném lhát,než o řepce,která je všude,absolutně všude!Přece nebudou tvrdit opak a doporučovat oleje ze zahraničí,nebo od poctivých zemědělců!Ale i ti poctivý zemědělci jsou tlačeni do kouta nadnárodními korporacemi a firmami typu AgroFet,takže buď podlehnou,nebo zkrachujou!Alergie je prý podle propagandy na řepkový olej také blbost,ale že se lidé kvůli řepce dusí a že řepka zasviňuje okolí,domy apod.,o tom také žádná negativa!Jezte a pijte,co je vám podsouváno a držte huby!Samozřejmě nejsou všichni natolik tupý,aby jim to žrali a jedí pokud možno zdravě!Dočetl jsem se,že slunečnicový je naopak velice zdraví a prospěšný,než jak se uvádí ve jménu posvátné řepky olejky a její propagandy,ale za studena lisovaný,jenže ani to nedává důvod všemu bezmezně věřit!Všechno původně (nej)kvalitnější se dá zprznit,nalepit poutavou etiketu a šup do regálu!Pak už je pouze na lidech,jejich vědomostech a schopnostech čelit těmto sraččkám...Manipulace lidí bych řekl,že je jedno z nejstarších dovedností člověka,ale jak může být manipulace tak proradná,že dokáže zmanipulovat lidi v době,kde v tomto případě žádná tabu neexistují?!V době,v gramotné a znalé době,kdy už jsou všechna selská moudra a znalosti vyřčeny a známy,jak je možné,že lobby takhle masově ovlivní tolik lidí svými jedy?Odpověď je jednoduchá a prostá!Ekonomická situace země a hlavně lidí,k tomu minimální podřadné platy(oproti Evropě) a přemrštěné ceny neadekvátní právě k těmto platům,zapříčiní to,že lidé šetří a kupují to nejlevnější a to,co je jim předkládáno a nakonec se z těchto lidí po několika otrávených letech stane automat,který už neví co je a není dobré a automaticky začne kupovat produkty z reklam,které nejsou nic jiného,než podporování velkých lobby!Alespoň se domnívám,ale to je už holt život!Vždy nějak bylo a vždy nějak bude,toto je pár zmíněných negativ této doby,ale je i oproti dobám minulých spousty věcí těch pozitivních,nelze na tuto dobu jen nadávat,až na války(které byly od počátku věků) a na krizi spojenou s negramotnou zafačovanou migrační krizí,bych řekl,že je fajn!Vždy bude něco,konec konců je to o lidech a né o dobytcích typu Bureše a firmám jako je AgroFet!Lidé tvoří společnost a její tvář,ne falešní hajzlové,i přesto,že z pozice normálního občana je nemožné těmto dobytkům jakkoliv konkurovat!Prostě nepoužívejte ŘEPKU OLEJKU!Nazdar
  • Zloděj křičí chyťte zloděje!Akorát s tím rozdílem,že sám drží žezlo moci!
    • Přijde mi to jako ve středověku. Tehdy taky nevelel rozum, spravedlnost, ale jen ten hňup co byl u moci. A lidé, hloupé ovce mu vše věřili.
  • Jak se Bureš krásně vybarvuje,jen doufám,že to uvidí a hlavně si to uvědomí i jeho voličové!Nejdřív to není jeho,pak ano,ale s jiným vlastníkem a nakonec je to jeho a vlastníci jsou jeho rodina!To je kvalitní hnus!A teď si představte,kolik toho je a co ještě nevyplulo na povrch a hlavně co nás s tímto hajzlem v čele čeká do budoucnosti!Jak někdo může říci,že mu věří a že ho podporuje,to mi nějak v logickém přemýšlení hapruje!Estébák,lhář,podvodník,prospěchář,oligarcha bez ohledu na okolí,to vám,jeho voličům nestačí?!Asi ne,když blbej,tak se vším všudy!
    • Hloupému národu si stačí přečíst Blesk a myslí si, že jsou v obrazech.
      Člověk, kterého to zajímá a chce spravedlnost si to umí zjistit,člověku hloupému a sobeckému stačí pár koupených článku na internetu nebo noviny pochybné minulosti a pověsti.
    • Sám řekl,že je ve střetu zájmů,ale že jich nezneužívá!To vyprávěj těm,co si od tebe vzali koblihu a ne slušným a normálním lidem!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit