Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane místopředsedo vlády,
    dnes 10.1.2016, jsem poslouchal na ČT1 Vaši debatu s předsedou ODS p.Fialou. Opakovaně mne překvapuje proč v diskusích s členy opozice, jmenovitě ODS a TOP09, nezmíníte faktický důvod proč se tyto strany tak zarputile brání EET a před celým národem se zesměšňují. Oni samozřejmě vědí, že jejich argumenty proti EET jsou neudržitelné a hloupé. Nejde jim o fakta. Jde jim o voliče. Je jim jasné, že jediná skupina voličů, která je může volit jsou podnikatelé a osoby samostatně výdělečně činné a to tehdy, pokud budou hájit jejich dosavadní možnosti krácení daní. Kdo by tyto strany volil z ideových důvodů? Která skupina voličů? Navrhuji odhalit a upozorňovat na jejich licoměrnost. Děkuji Vám za vytrvalou snahu ozdravit státní finance. Josef Burián
  • Ahoj všichni.republika je zadlužená a pan babiš nás začíná pomaloučku oddlužovat. ekonomika státu se razantně zlepší otrávením holiček a trafikantů jeho nápadem s pokladnami.podle nějakého,,průzkumu" je v čr předlužených nepředstavitelně mnoho lidí a rodin.představte si že jste předlužení, je na vás vedeno několik exekucí kdy neustále narůstají vaše dluhy do kapes všelijakých individuí- školeným např.v Plzni, a co uděláte pro svoji ochranu před hyenami tohoto státního hnoje? každý normální za nenormálního stavu posvěceného nejvyššími představiteli prohnilého státu se odhlásí z trvalého bydliště a pracuje za mimořádně výhodných podmínek např. v Rakousku.roste rakouská ekonomika zároveň se zkvalitní životní úroveň ,,PŘEDLUŽENÉHO OBČANA " ČR.tento předlužený občan vyjedná v čr příspěvky na bydlení ,minimum na živobytí atd.to všechno stojí česko obrovské peníze které po zvážení okolností ve skutečnosti plynou z kapes nás všech do kapes nenasytných právníků. takže po takovém kolotoči musí soudruh BABIŠ hledat jak by tento jeho bordel zapaltily holičky, které pracují za pár korun od rána do večera.PS. HOLIČKY JSOU JEN PŘÍKLAD.PROTO U VOLEB JEDINĚ BABIŠE!ON PAN VACHMAJSTR JE PŘECE HLAVA...SPOLUOBČAN PLNÝ ZKUŠENOSTÍ Z TOHOTO BORDELU
    • ctxsax ty jsi dobrej mentál,ty raději zalez pod drn,kam patříš!
    • Ty jsi musel sežrat plnej kýbl koblih!
  • Dobrý den tímto se na vás obracím o pomoc v tíživé životní situaci. Jsem invalidní důchodce třetího
    stupně mám amputované nohy v bérci jmenuji se Václav Honzík je mi 48.roků a z manželkou vychováváme dva syny,ve věku 13 a 2,6 roku.
    20.12.2012 jsem si vzal půjčku od společnosti JET MONEJ s.r.o byla 250000kč stím že jim do 6.roků zaplatím 500000kč platil jsem jim normální splátky a firma mi bezdůvodně zpoplatnila a prodala pohledávku firmě Finwey. Tato mi účtuje 500kč denně poplatek takže místo aby mi splátky snižovaly každý měsíc mi narůztaj tet to dělá okolo jednoho milionu a oni hrozí že mi prodaj mou nemovitost domek 2+1 mám zaplaceno 30splátek po 8056kč to je 241680kč takže mám zaplacenou skoro celou půjčenou část. Takové jsou praktiky novodobých šmejdů a rád bych kdyby někdo mi pomohl s právní věcí chtěl bych napadnout tuto smlouvu. Za právní věci jsem ochoten zaplatit.
    Tak pokud by jste mi mohli doporučit právníka nebo samotný právník by měl zájem se touto kauzou zabývat můj emejl je bazarhostomice@centrum.cz předem děkuji za pomoc Václav Honzík
    • no vida-tento stát jako vystřiženej.komunisti byli břídilové že babiši
  • Dobrý den pane Babiš. Jsem zhruba tak starý jako Vy. Hrozně se mi líbí jak se zastáváte obyčejných lidí proti imigrantům. Je na Vás vidět že máte v sobě hrdost na tuto zemi kde jste se narodil.Ne jako Váš ministr spravedlnosti který je k národu arogantní a myslí si že obyčejní lidé jsou jen plebs. Je vidět že u něho žádná národní hrdost neexistuje. Ať si tedy imigranty vezme k sobě domů. On je v balíku a když mu bude něco hrozit tak se klidně přestěhuje ale co my normální občané a důchodci.
  • Babiš je rudej od hlavy až k patě!Je to zmrrd,který ze všeho udělá nepoživatelné srračky!
    • Otec vyloučřen z KSS,matka pracovala v ústavu marxismu-leninismu.To je průšvih jako dějiny Lenina,který podpporován císařem Německa Vilémem měl peněz jako sraček a svrhl nenáviděnou carskou rodinu.Asi má po matce tu zuřivost komun istickou a proti živnostníkům.Řempo byl nástroj na likvidaci drobných řemesníků.
  • Nedejte se pane Babiš oni se vás politici všichni boji. Vy totiž nemate za potřebí krást, ani si brát svůj plat a jde na jiné účely. Boji se vás co všechno zjistíte, vyplave na veřejnost díky vás!!! hlavně nemůžou tak KRÁST!!!!!!!! proto jim zavazíte
  • souhlasím....borovec je lidská zrůda...on tomu říká tvrdý obchodník..ale opak je pravdou....všude a vše rozdrbal....ale ne ke zlepšení stavu...především ke svému prospěchu...a s tím výběrem úplatků,..souhlas...divím se vůbec...že ho vzali na ministerstvo obrany a ještě na úsek vyzbrojování a obchodníků...to jste zase šlápli vedli..včetně pana stropnického ...četl jsem..že se borovec cpe na šéfa ERÚ...no to by byl vrchol hnusu...
    pavel
  • Pane ministře financí....
    držíme vám s moji rodinou palce...držte se
    vše nejlepší k dnešnímu svátku

    pozn. velice dekujeme, že na ministerstvu obrany skončil v květnu tohoto roku náměstek borovec.....nevím, jak se tam se souhlasem ANO mohl dostat psychopaticky nemocný člověk..ale co hlavně....kdyby se provalily jeho kšefty z minulých míst..především z Ćepra...včetně vybírání a pobírání rent od dodavatelů....měl by jste dnes se svým hnutím ne volební preference 23 %...ale 6%...skvělý den

    ing. Petr Madrák
  • Vážený pane ministře Babiši moc Vám přejí v nové platbě mezi provozovatelem (zlodějem) a zákazníkem . Z vlastní praxe služba u holiče ostřihání 100 Kč a bez dokladu .Nákup v krám cca 800 Kč zaplatím a dostanu tuškou popsaný cár papíru ze kterého si nic nevyčtu. Na benzině natankují pohoné látky a u pokladny se obsluha ptá jestli chci doklad. a vtom mohu pokračovat do nekonečna ve všech oborech a službách. jedná samá zlodějna. UŽ ABY JSTE ZPROVOZNIL POKLADNY A NEBOJTESE JE NUTNE ZNIČIT NAŠ NVODOBÉ ZLODĚJE

    S pozdravem Standa.
    • Nemáš krást ty blbe! EET je proti zlodějům!!!
    • a co se tak naučit česky STANDO?
  • K pokladnám, studie za 0 Kč, bude 10 000 000 pokladen, každá pokladna odešle do centrály 1 položku, bude 10 000 000 připojení na internet přes sít/mobil/modem, každý server zpracuje 1000 připojení online, každý zaměstnanec Fu zpracuje 1000 položek...Jednoduchá matematika, kdo to spočítá, pane Babiši, je to jednoduchá statistika ale v tomto směru jste diletant.
    • diletant ? v?l je to a nešetři mne jak říkal soudruh švejk

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit