Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den pane Babiš nemelte furt enom o politice George Busche co vytvořil TRojského koně čínanů a válku proti stabilním státům s arabskou ropou,kde Kadafí i HUsajn byli stejní vládci jako George Busch,takže tam američani neměli co pohledávat.
    Jako největší slovenský mafian si raději dopřejte dovolenou v Turecku kde tak rád jste odpočíval s manželkou,byl jste už všude na světě a je trapné jak arabské děti vnedělu v lázních Luhačovice čistili kartáčkem nazuby chodníky u nejbohatší vytráže cukrárny a kavárny ,šel jsem tama nakole ,ne žeby jsem sa tam vyvalovál najídle ,vnedělu sa přeca nedělá,to prosazoval JUDR Tisso,který nebyl jako ta vaše maska advokacie čezu ,co zničili paní Merkelevé dědinu Temelínem,že nemůže do rodné vesnice předků na dovolenou,jste mafián horší jako Islámský stát,který jste vytvořili vy zbrojní magnáti už dávno předtím válkou ,kdy Busch napadl Iraq.
  • Pane Babiš, jak se Vám líbí, že Váš úřad ničí sportovní klub na pokyn ODS a spol. Já Vám věřila, že jste nadstranický a takové věci by měl finanční úřad v Trutnově vyhodnotit jako nesmyslné, ale ty úspěchy některých sportovců mimo vlezdoprdelkování ODS a koalice v Trutnově se asi nedá. Je mi smutno jak z Vás dělají Vaší podřízení a rektální alpinisté ODS a jejich pohůnků příčinu největšího zlo v této republice, nebo alespoň na Trutnovsku.
    • paní Zuzko ,profesionální armáda dustojníků byla nahnana do Vrbětic a stojí to miliony,ale ohlídal byto i Bača s Bordo kolijí z louky pana hrabětě Wichterleho ,které zabrali bolševici armády a už je nevrátili ani v restitucích v době pana Havla.
      Dustojníci se přivážejí na fotbal doměsta autem a neplatí vstupné na fotbal,tak to je stále bolševické systém a mafian Babiš .

      s pozdravem
      Antonín
  • Vyj*baný zk*rvenec co za dob komoušů dělal donašeče ! *16* *10*
  • Největší nepřátelé nejsou islamisti ani Syřané,ani Lybijci,ani Iráčani.
    Evropané s Američany napadli tyhle státy kvůli ropě neb si vozí zadky v autech a ekonomiji Eu si založili na množství vyrobených aut,neb vše ostatní dováží z komunistické číny,která jednoho dne ovládne i USA ,neb má zbrojní průmysl strategicky mnohem početnější co do množství vojáků.Situace v česku je takové že důchodci a uředníci si jezdí na dovolené k moři k tomu milionáři jako Durdák TVD co už neví co si mohpou dovolit ajak zneužít lidskou dřini,Durdák spodobou Stalina .
    Nestydatí Spratci sportu hokeje tenisu fotbalu už neví kam by cestovali za svou zábavou sportovní mafije organizované svazy.

    Nikdy by jsem nevolil jedy agrofertu řepky olejné ani jejich nemravné dotace jste gauneři lehkozbohatlíci a Bůh jednoho dne sešlě pomstu na Vás co hýříte na váš blahobyt.
  • Pane INg totality okupace čssr,vy kapitalista miliardář padnete až s Putinem.
    V remerxu se mně vysmívají a neberou mně jako zákazníka když za svaření jejich špatného rámu chtěli šestset korun za čtvereček dva centimetry nezabral čas den práce svařování.
    Z jakých důvodů je stejně velké DPH v procentech jako na auta která smradí a ničí krajinu ,když jste zavedli zvýšenopu daně na staré auta,které si mohou dovolit jen chudí lidé co si nenakradli DOTACEMI aGROFERTU A ROPNÝMI PODVODY LEHKÝCH OLEJŮ.
    cHDUÍ LIDÉ JEZDÍ NAKOLECH Z NOUZE NIKOLIV LUXUSU ŽE SE NĚKAM DOVEZOU AUTY K CYKLOSTEZKÁM.
    dph NA SOUČÁSTKY JÍZDNÍCH KOL MÁ BÝT SNÍŽENO NA PĚT PROCENT,NEB JÍZDNÍ KOLA ZACHOVAJÍ ČISTOTU OVZDUŠÍ A NEVYTVÁŘÍ ODPAD PNEUMATIK JAKO AUTA.
    vY CO SMRADÍTE I LETECKOU DOPRAVOU NECHÁPETE ŽE plANETA zEMĚSE SPÁLÍ SLUNCEM KVŮLI vÁM CO JEZDÍTE V AUTECH A ČERNÁ AUTA TOPÍ CELÍ DEN.

    bRACHTL aNTONÍN ZA ZVRHNUTÍ KAPITALISTU MILIARDÁŘŮ NIČÍCÍ LIDI VYSOKÝMI NEURVALE DANĚMI CHUDINU KOLAŘŮ Z NOUZE
  • Vnímám jak boháči fotovoltajiky i spaloven výzkumů ničí svět.Sídla si staví v chráněné krajiné oblasti a zabírají plochy kde byly dřívě louky poctivých usedlíků hospodářů.Voni zbohatlíci vyžínají louky dohola a stále tak ničí hady,plyzy,obojživelníky touto nepřirozenou číností ubývá přirozené vrstvy orošení rostlin z země,tak jsou vedra tropické.
    Už aby se vám pane Babiš něco pokazilo,ab yjste věděl jaké zmetky vyrábí čína hliníkových rámů kol.vše je velmi drahé a vaš roční příjem přímo nemravný.
    Přeji vám zkažený den at se vám něco pokazí inu staré struktury totalitních kádrů ovládli česko i slovesnko a dopřáváte komunistické důchody vašim vrstevníkům z vašich seznamů.
  • Babišku,ty jednou narazíš a nebude to na smrtelné posteli,ale mnohem,mnohem dříve!!!
    • JO, to doufám, že narazí. Je to darebák, myslí si že může skoupit celou republiku. PRYČ S NÍM
      • S tím se počítá...
    • Boží mlýny melou!!
  • Čobole,čobole,ty to vedeš!!
  • Evžene,s tebou to vyhrajem,ty kluku jedna ušatá,přiblblá!!
  • Pane Babiši jste jediní dobrý člověk ve vládě jinak jsou to supi nic jiního, já vím není to lehké ,ale kdyby byli všichni takový jak jste Vy ,bylo by Čechách dobře.Jenom že sám mezi zloději nic nezvládnete.Omlouvam se za pravopis, nemám České školy.Pane Babiši držím Vám palce,Máme Vás moc Rádi,jste upřimní človek.
    • Evžene,Evžene..Facku a šup do sprchy..Možná by stačilo i nějaké to silné kafčo,ale facka s razancí je přeci jen lepší!!!
      • A jistější!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit