Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Komunismu ČR už měla dost,já komunisti nenávidím a učastnil jsem se 89týho a v tomto roce jsem taky viděl Ondráčka při rozhánění lidí,nekecám-praštil mě i mýho kamaráda a pak i příbuznou a to už jsme s kamarádem nevidrželi a Ondráčkovi jsme vzali a zahodili obušek SKURWENCOJ.
  • ha ha ha,přestan,komunismu už bylo dost ty Z M R D E diváckej,
    • Každý si dodává sebedůvěry jak umí,podívej se dnes jak dopadli vítkovické strojírny pod vedením sametových podnikatelů.Ty jsi Janek nebo Jana?
  • skurwenče diváckej,Škodovka byla v takovým stavu,že byla na zaniknutí a vw ji pozdvihl na pořádnou uroven.A co se týče dovozu z číny-tak my státy kapitalistický si z ní bereme malé množství,protože ty komunistický čů rá ci si to ani neuvědomujou jak hloupý jsou,že dělají pro nás pro náš kapitalistický západ.A už se laskavě nevyjadřuj jo,jseš na zabití vrahu komunistickej.
    • Nápodobně
  • diváku,n e s e r mě.Komouši tu zbrzdili vývoj všeho např Škoda,kdyby nebylo Volkswagnu tak by zanikla.Já jsem rád,že je jejím majitelem Vw.Babiš je komouš a č ů r á k.Voliči Ksčm,Ano a Spd jsou stejný DE BŽ OTI.
    • Komančové zbrzdili,sameťáci rozkradli...
    • Děláte si opičky ze strýčka Zemana že inklinuje k obchodu s Čínou,přitom je na ní závislý západ včetně Ameriky,i ta škodovka bere od nich díly do aut.
  • Zaměstnává hromadu lidí,je za ním vidět kus činnosti,ne jako za Kalouskem,ten je úplně k ničemu,všecko rozmrdal,a akorát rýpe.Takových si vážíte,a volíte?
    • Hlupáku diváku.
    • Jen počkej,až se mu zalíbí tvůj domeček,byt,chata,auto......
  • Bureš prý nikdy neřekl,že ,,všeci kradnů''.Takže nejdřív z nás udělal zloděje a teď blbce.
  • Babiš je Z M R D.Příští volby to doufám nevyhraje a jestli jo,tak všem dokážem,že náš národ je plný tupců.
  • Babiš je HAJ..,je to estebák a hnůj.
  • Podle mě Babiše nesnášejí lidi a hlavně i ti politici i kvůli tomu,že mu závidějí tu jeho hezkou manželku.
    • Ha,ha,ha.
  • O inteligenci lidí, co chodí k volbám a stále volí tyhle psychopaty, co už 28 let przní tuhle zemi, si myslím svoje. Ale opravdovým unikátem jsou ti, co žijou od výplaty k výplatě a volili miliardáře Babiše. Jestlipak vzpomínáte, že tenhle váš miláček před více než 4 lety, sliboval, že ZRUŠÍ nebo výrazně OMEZÍ PRACOVNÍ AGENTURY. Dodnes nehnul ani prstem, pochopitelně. Takže agentury si tu nadále handlujou s brigádníkama, neboli kšeft s chudobou, neboli nadále jsme a budeme zemí s levnou pracovní silou. A teď poslouchám TV, budou nám se tahat další Mongolce, Filipínce, Ukrajince. Sakra, jak je to možné ??? Když je tu přes 300 tisíc lidí bez práce. Nebo věříte tomu blábolu, že Češi nechtějí makat ? Ano, jasně.........za 12 - 13 tisíc čistého? Proč sem netahají Rakušany, Němce ? Mimochodem, kdybych měl tu moc, tak nechám rozprášit to ůchylné seskupení ,,Hospodářská komora České Republiky,, a tomu pseudoekonomovi Dlouhému, co tomu šéfuje, bych dopřál zamřížovaný pohled na svět. Bývalý komunista, který to tu prznil v 90.letech a dnes si hraje na kapitalistu. A s vážnou tváří tvrdí, že u nás nemůžou být vyšší platy. Protože si to naše ekonomika nemůže dovolit a firmy by nebyly konkurenceschopné. Blábol, který bych mu rozbil, jako domeček z karet. A hlavně, to co ničí ekonomiku, je nespravedlivé rozdělování zisku, ruku v ruce s chamtivostí, plus korupce. A když se vrátím k Babišovi........řekněte mi, proč by on měl mít zájem na tom, aby nějaký poctivý pracant Franta z Horní Dolní, měl mít výrazně vyšší plat, když on na levné pracovní síle, postavil svoje impérium. Problém vás, co chodíte k volbám je ten, že tyhle psychopaty neposuzujete podle toho, co dělají, ale podle toho, co říkají. Což jsou kecy v kleci, sliby, strašení atd.......P.S. abychom si rozuměli, proti zahraničním pracovníkům nic osobně nemám, zaslouží si obdiv, ale tahat je sem nic neřeší. Oni mají jen tu smůlu, že v jejich zemích jsou politici a byznysmeni ještě větší ksindl, než u nás.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší