Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Babiš je podvodník,který vydělal své peníze nelegálně.V zahraničí by byl už dávno zavřený.Patří do vězení.Babiše nemá rádo hodně lidí.Je to podvodník a tunelář.
    • dobrý večer chci na vás reagovat máte naprostou pravdu je to podvodník co mi na něm vadí je to že on vydělal peníze z tohoto státu je to boháč a je správné to že jeho vláda nedostane důvěru všichni víme že on figuroval v kauze čapí hnízdo a mě připadá že oni se zemanem jsou za dobře že panu zemanovi nevadí to že on je v té kauze obviněný taky proč by mu to vadilo nemám je oba rád a po zásluze nedostal důvěru jako co on od toho čekal politické strany jasně řekly že s ním do vlády nepůjdou
  • koukam ze je tu samy chytrak,byvaly komunista a socialni demokrat,sranda cist si vase komentare,vy ještě zijete za komunistu,co
  • Babiše nesnáší více lidí než Zemana. To je poznat i z výsledků voleb.
    • Estébák Bureš a soudruh Zeman jedno jsou.
      • Moje babička byla tak velká vlastenka,že měla v oknech patůnie červené,modré a bílé.O B.a Z.by nejspíš řekla,že je to jedno houno.A zase by měla pravdu.
  • Tak Dami a Panove. Gdybi nebilo vse co sedeje tak od televize a radio ty vjetzi okolo pana Babise tak dokumentovano. Tak biste videli vse jinak.mimohodem je to jedno jednou bil svolen tak ho nechte uradovat.podivejte se okolo do sveta pani Meeklova prinesla Imigranti. A taky dal je v Vlade.Lidi nebudte orad zly nakonecosobne byste nebili onic lepsi.Dejte mu Chance po 4 letech se muzete rozhodnout opet na jinou Stranu.
  • Je horší než Zeman!
  • Snad se Bureše zbavíme,kdyby soudruh Zeman prohrál.M.
  • Podle mě budou muset být předčasné volby. Pochybuji,že ta vláda dostane důvěru.
    • Doufám,že tato banda nedostane důvěru.A druhé kolo zásadní!!!!!!!!!!
  • Vždyť už jeho dementní fotr byl zarytej prominentní komouš, to jsou zkažené geny které se dědí z generace na generaci, snad jednou ta rudá generace vychcípá sama!
    • Celá jeho famílie je prorostlá komunistickými prasaty, tak se není opravdu čemu divit!
  • někdo, kde bydlí?!
    • Asi v Česku.Bohužel.
    • Přesnou adresu..
  • Dobrý den, máte dvě housky a kousek másla? Ano, ale potřebuji občanský průkaz, místo narození, datum narození, přesnou adresu a registr osob a to ještě máte obrovské štěstí, že se neptáte na sádlo, to už byste klečel a čekal na kulku jako ten chudák před vámi co leží za rohem ve škarpě!
    • Tak se budou opakovat dějiny a najdou se noví Mašínové! Co se dá dělat, když je národ debilní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit