Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Volby nerozhodují voliči, ale ti, co počítají hlasy!
  • Babiš není nikdo,je to jen obycejnej d**il*,kterýho lidí volej jak ho**da pi**mi*,takovej kr**én* tu vládne,to je do breku! Toto volili jen kre....
    • Taky si myslím,úplně se bojim,budoucnosti
      • Já taky,je to strašné,ale pořád lepší než aby tady vládli SPD a komunisté!
        • Takže klidně Adolf?
        • No a už nám zase vládnou.......viz.Grospič.
        • Souhlas
          • S.Bibi Angela Müllerova s.lenka s vámi úplně souhlasím!;-)
            • Je to sprostý,co se deje
  • My nejsme hloupej národ ale Totálně debilní! Kdybyste nevolili Bureše, nikdy by komunisti nedostali tolik prostoru! Já volil jako patriot a hrdý Čech, protože druhá možnost byla nevolit vůbec.. Přinejhorším emigruju, mám kam, ale toto opravdu chceme? Jak bojovat když se zde tvoří nesmyslný režim a s dalšími x stranami k ničemu.. Je mě na blití!
    • Dane Ano přece tvrdě pracuje, tak se nebojte, Ano, bude lépe..
      • Tomu říkáte práce?
        • Marcelko, ironie!
  • Pany usitelko odepidste prodsym i kdiz neodepidsete já to řeknu ó hodinje v itvarki nebo matyki
  • Přidá učitelům který nic nedělají 5 hodin ucej,jdou na oběd,a domu!?a on jim chce přidat 40 tisíc to je hrůza!
  • Tohedle vyhodili ze Slovenska protože krad,a nikdo ho nechtěl,,ani nevolil a oni ho dali k nám,a tady ho lidí volej jak kreténi*,fakt zpamatujte se!,ten lze a krade!
  • Děkuji za to že jste ho volili!,jsem učitelka takže mi přidají mám doma dvě děti děkuji!
    • Paní učitelka já jsern ta danielaa siplkova z 4a a vy mw učítee na matiku a vitvarku jste to vi
    • Paní učitelko,on přidá učitelům proto aby neodešli ze zaměstnání ucitele a děti maj teď každý a nikdo na nás nemyslí ale na učitele Myslej hlavně!
    • To je moc krátkozraké paní učitelko.Doufám,že neučíte moje vnučky.
  • Nevím kdo hi volil?! Ten nám tady zavede naky debility atd. Fakt mě to štve takový ******* volili!top 09 je stejně nej a za to si stojím tak mi napište klidně co chcete!
    • Kdo by ho volil. Debilové!
      • No presne normální člověk by tohle nevolil!
  • Jste hrdý Bureši,že komouši půjdou s vámi?Sví ke svým.
  • Ty rudej udavači a voliči Bureše buď taky meleš někomu howna nebo jseš připosranej komouš..Oboje je hnůj! U nás takovým dáváme na držku sráčům!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit