Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den p.Babiš .Fandím Vám a jdu Vás zase volit.Můj muž nikdy nevolí,ale když Vás viděl ve včerejší předvolební debatě sedá do auta a jde Vás podpořit.I když jsme důchodci a do Brna to bude stát 500 Kč vy nám za to stojíte.Přece to nenecháme takovým ,,,,,,, co nic v životě nedokázali. Já mam zkušenost s Vaší firmou z Brna a vím že jste slušný člověk.Nenechte se otrávit a bojujte za nás. Děkuji moc a už jdu volit.
    Dagmar Dvořáková.
    • Nechápu jak někdo da 500 Kč za voleni!'i když ano a babis stejne vyhraje 1 hlas ten vas je k ničemu!
    • Milá Dášo z Brna, skočte si cestou na vyšetření jestli vůbec máte svéprávné právo volit, mám značné pochybnosti!
  • Jinak je to jeho názor a jeho chuť ...já taky nežeru třeba ryby a jsou to pro mě sr.čky , tak ať si je jí někdo jiný nee?! Pro někoho jsou zase sr.čky maso a žere jen zeleninu..NO a CO ?! To neznamená , to , že ho za to odsuzuju a nebo považuju za méněcenného.. Jinak dotace na bionaftu schválil zase Kalousek a ne babiš...Babiš je jen pěstitel...jako mnoho ostatních...Jenže neusypává...tak je nepohodlný. Až ukáží všichni s jakým majetkem došli do politiky a jaký mají teď , tak to teprve bude pořádný vál. Jinak já koblihy rád...stejně jak bych si dal i guláš...podotýkám , dobrý!!!
  • Alešu sis to trochu spletl důchody neprošustroval babiš , ale byly vypůjčeny kalouskovou zadluženou vládou a nikdy nevráceny...stejně jak ostatní půjčky......Já kdybych dlužil na základě platných smluv jen tisícinu , toho , tak už mě exekutor sebera i postel. A že tvrdí , že je toto úročení nemorální?!?! bylo to v platné smlouvě...která byla v případě řádného splácení úvěru velice výhodná pro vypůjčitele a při neřádném splácení zase pro věřitele. Co je na tom špatně ... a při pohledu na Kalouskovu vládu , když jim takové móresy bank na obyčejných lidičkách nechaly tyto banky beztrestně páchat celé roky. Co starých lidí přišlo k vůli malé půjčce o střechu nad hlavou?!?! a to oni neřešili...státu to bylo jedno...a teď ti prašivci kteří tady X let jen hrabali ...chtějí ve smrtelné agóónii urvat co se dá.
    Lujso tím chceš asi říct , že proto že podnikáš a staráš se sama o sebe , tak bys asi neměla platit daně ...viď?! NJ a tak to doposud ve většině případů taky nejspíš bylo. Ale svůj bouraček chceš prohánět po nových asfaltkách , a zdravotnictví bys taky chtěla zadara ...viď?! ....no a co ještě?!
    • Pane, vy jste úplně mimo. Bohužel lidé jako vy mají právo volit a taky to tak vypadá!
  • Máte pravdu, protože on se jeho hloupým voličům dokonce vysmívá přímo do očí a jednou jsem ho viděl v máte slovo, kde říkal na otázku ohledně klobás nebo párků, že takové srač.y nejí, ale krmil by tím celou republiku! To nemá obdoby, k jakému člověku vzhlíží většina voličů. Jak smutné! Lidé byli naštvaní, že spousta politiků kradlo, tak chtěli změnu! Změny se nakonec dočkali, ale pouze v počtu osob! Teď je tam takovej jen jeden! ´´Všechno´´ včetně jídla, jeho složení až po skladování je řízené, všude samá byrokracie, lidská závist nezná mezí a lidé se udávají snad ještě více než před rokem 89. Kvalita života je malá, minimální mzda je k smíchu, na důchodce kteří celý život pracovali se z vysoka se.e a takto bych mohl pokračovat do nekonečna. Na oko si můžeme dělat co chceme, ale skutečnost je zcela opačná, taková uzavřená v ohradě pro většinu obyčejných pracujících lidí. Druhá skupina jsou nepřizpůsobivý a tím opravdu nemyslím barvu pleti, ale všech nepoctivých a pobírajících dávky, šidících a prospěšných za úćelem vykořisťování druhých a třetí skupina oligarchie je většině vzdálená na míle daleko. Za nedlouho, podle toho jakým směrem se naše republika ubírá a nejen naše, to vypadá, že za zabytí svého pašíka, či za použití sádla nebo másla bude opět trest smrti!
    • Omyl, občané si mohou dělat co chtějí, například jednou v roce mohou na týden do Chorvatska k Jadranu! Možná na týden na Mácháč a zbytek roka opět k pásu, protože by jim už nezbylo ani prací prášek!
      • A to se týká i středostavovských rodin! Babisland - und sein dumm Schaf
  • Já loni ve stanu na Radegast dnech. Je to malý skřet s opičí hlavičkou. Lepil se na Jardu Jágra. Nevím, ale buď každému musí hodně platit nebo na ně něco ví, protože to už není normální. *7*
    • On zná povahu Čechů a využívá toho.Ale všichni přece nemůžeme být zaměstnanci,nebo živnostníci.Navzájem si přát a nezávidět.Vše má svoje plusy i mínusy.Jestli vyhraje volby,jsme obyčejní burani.Slováci by ho hnali.
    • Jo jo.
  • Jako malá jsem měla ráda pohádky,vždy zvítězil dobrý,ctnostný a hamižný a zlý byl potrestán.
    Nenávidím nespravedlnost,chamtivost,bezcharakternost a tento pán to splňuje ve všech bodech. Za hranicemi se nám smějí,že nám vládne zločinec,ale tady s tím nic nikdo nedělá,všichni se ho bojí jen proto,že má peníze a "moc" všechny si kupuje. Někomu dá milionek, někomu stačí kobliha.
    Tahle zem není demokratická,kdo má úspěch toho okrade a sežere,vyždímá a vysaje. Není tu svoboda ani spravedlivost. My jako občané musíme ctít rozhodnutí soudu,prohrál si?Tak plať. Ale pan B. nemusí nic. FZ se rozhodne zničit a vyždímat firmu,soud nezmůže nic. Jsou tak pitomí a nenažraní až to do očí bije. Co mají z toho,že firmu co dlouhá léta platila daně vykradou ,když zničená už jim dalších x desítek let nic nedá??To tam sedí jen hlupáci? Já nejsem ekonom,ale logika mi slouží dobře.Babiš ještě před tím než odejde z politiky,(jak už nedávno řekl) všechny vyždíme a pak mu bude fuk,že stát na tom bude hůř než kdysi. On žádné peníze vracet nebude. Nechci vidět jak to tu bude vypadat za 10 let. *9* *10* Prostě mega tunel.
    • Milá slečno Lujzo ,či paní , určitě jste viděla to, jak se chovají dinosauří vlády 25 let zpětně. Takže je pro mě milejší když bude krást jeden , nežli by kradli všichni. A také když jeden klepne pořádně přez prsty všechny ostatní podvodníky , než kdyby všichni ostatní klepli toho jednoho , který se jen svezl na jejich zákonech vytvořených pro jejich platící kamarádíčky. Ti co nejvíc řvou ...Kalousek a Sobotka , jsou Ty potrefené husy. Kdo vymyslel korunové dluhopisy ,Kdo schválil neskutečné dotace na solární energii, kdo schválil dotace pro čapí hnízdo, kdo prodal OKD za jednu desetinu ceny?! Babiš je podnikatel a Ti prostě využijí příležitosti...jenže se mu nechtělo z té využité příležitosti platit desátky šmejdům. Proto po něm jdou jak slepica po flusu. A když po něm začli jít až až votravně , tak se začal bránit. Že vymyslel EET?! ..prosím Vás , nevím proč někoho uráží to , že má poctivě doložit , že nešidí. Prý se na něj stát kouká jak na zloděje .. To by potom mohli říct všichni... i poslední cestující ve vlaku , či tramvaji...kde taky lidem nevěří a chodí tam průvodčí , či revizor. Já znám podnikatelů ze svého okolí jen pár , ale všichni jezdí v luxusních automobilech , jsou za rok 5x u moře a 10x na lyžovačce v alpách a dycky nejmíň na 14 dní. No a přitom když se baví mezi ssebou o placení daní , tak jsou vždy na nule a nebo v mínusu. Taky zaměstnancům platí 13 000kč ofiko a pak dalších 10 neofiko. To Vám připadá normální?! Mě nee. To není rovná konkurence...to je prašivina.
      Stát se přece musí řídit jako firma ...tvořit kapitál a z něj má stát a jeho zaměstnanci profitovat. Dobrá firma se stará i o zaměstnace kteří mají různé hendikepy ......,Když prostě má z čeho, protože má ten kapitál který ostatní zaměstnanci vygenerovali další nerozkradli...viz Kalousek a..Sobotka.
      • Já se živím sama a rozhodně si nevozím zadek v žádné bouráku ani nejezdím na žádné dovolené do alp a podobně. Nejsem v práci jen 8 hodin denně a pak nesedím u piva v hospodě (nebo u lahváče doma). Každý měsíc musím zaplatit sociálku ,zdrávku, hypotéku a je jim fuk jestli jsem něco vydělala nebo ne. Když se mi daří a mám se líp,tak mě hned okolí pomlouvá. Už neviděli časy,kdy jsem neměla skoro ani na jídlo a chodila v ošoupaných botách. Není to med. Zkuste si sám podnikat a uvidíme jak Vám to půjde, když máte tolik chytrých keců a myslíte, že jste studovaný politolog a ekonom.
        Ale to vše je prostě česká nátura,neví o tom vůbec nic,ale chce poučovat. Jestli se myšlení zdejších lidí narozených za komančů nezmění a budou stále krást (ano, myslím i pracující lid) tak se tu bude vždy závidět a budeme stále žebráci. Máme co nabídnout, ale ti co chtějí jsou ždímání, zesměšňování nebo prostě sedí doma na zadku a stěžují si.
      • Ubohé Petronile,stejně jako vaše čeština.Tak začněte podnikat!
  • Mnohé jsem se již naučila v politice pochopit, něčemu za ta léta na světě snad trochu rozumím, ale stále ve mně přetrvává optimismus, že bude líp.
    Teď mě k psaní donutila opakovaná hláška volebního favorita o Suchdolském starostovi. Ještě si stále pamatuji to zděšení, když se pražská magistrála otevírala na Václavském náměstí. Ten zmiňovaný starosta se totiž brání řešení pro městský provoz z třicátých let minulého století. Toto ustrnutí na historii snad stojí za opakované posouzení. Mám děti v Roztokách, bydlím na Suchdole, takže ten pohled na obě alternativy je dost objektivní. Nechala bych to na odbornících a nečinila bych z tohoto rozhodnutí politikum, to povede k potlačení modrosti při rozhodování. Bez mouddrého rozhodování nemůže být líp.
    • A taková koblížka je víc než nějaké problémy přece!
      • Teď záleží si akorát vybrat, pokud je na výběr, jestli jahodovou nebo meruňkovou! Uvidíte, zhltnete dva tři kousky a nějaká magistrála vám bude ukradená!
    • To je sice hezký, ale kobliha je v Plzni zadarmo!
  • Ten zmrrd už zase rozdává koblihy?! Se divím že mu jí nehodí na tu jeho falešnou držku! Lidi se neponaučí už nikdy, protože z většina zoufalců už je ochočená v ohradě, tam kde je tenhle slizoun potřebuje mít!
    • oprava: protože většina
      • Která ovce první zabéká?!
        • A vy se divíte? Vždyť náš tupej národ snad i věří, že je rozený Čech, když říká ´´Naše Země´´ ! Nemá smysl přesvědčovat vola, když je to vůl, korunovanej!
  • Pane Babiš uš se těším na to losováni a nebudou ty peníze vaší mladé paní chybět,?
  • V roce 1924 jeden pomatený a šílený impotent napsal snůšku nesmyslů, kterým taky nikdo nedával žádnou váhu, jak to nakonec dopadlo víme všichni! To se opakovat v takovém měřítku nebude, to snad už ani není možný, ale může nám to ledacos napovědět! Bohužel náš národ je tak hloupý! Nebo snad jednoduchý či dokonce nesvéprávný,že nevidí jeho průhledné zájmy a že kope pouze za sebe a hlavně pro sebe? Jemů na žádných lidech nezáleží, chtěl by všechny zákony udělat na míru své vlastní osoby do háje! On je sebestřední, sobecký a narcistický psychopat! Takovýto pokrytec udělá cokoliv, ale zájem o vás, VÁS VOLIČE OBZVLÁŠŤ, tak to je ten poslední zájem který má! Ale vám se pravda nelíbí stejně tak, jako když dítěti berete hračku!
    • A Kolovratník tam kašpárkuje proč?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit