Přejít na výpis diskuzí

Aneta Krejčíková

OSOBNOST 19.5.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneto gratuluji k miminku.Si už pátá herečka která čeká mimčo. Kristýna Leichtová, Jitka Čvančarová, Michaela Tomešová a Marie Doležalová taky čekají miminko. Já jim to přeju. Aneta se mi sice v obličeji nelíbí ale hraje velmi dobře.
  • Ofina jí nesluší, ale vůbec, vypadá opravdu špatně.
  • Škoda,takova hezká,škoda ze je tak tlustá!;-(((
  • jako christina aguilera byla fakt hodne sexy a jeji vystoupeni me desne rozpalilo myslim ze v tu chvili jak byla v tom sexy oblecku by spousta chlapu vedeli co s ni delat
  • Anetko,myslím,že 4.místo v pořadu Tvoje tvář má známý hlas sis nezasloužila,určitě jsi lepší než Jitka Boho,ale mělo to tak být,možná někdo to tak chtěl.Přejeme hodně dalších úspěchů.
    • Lepší než Boho určitě nebyla:-),a Aneta by si zasloužila 3 misto,nák extra dobra nebyla:)))!
    • Jo že nezasloužila!?,ta si nezasloužila ani hrát v ulici,natož do finále!;-)
      • Zklapni
        • Spíš ty zklapni!!
      • Aneta byla téměř do konce řady na 1.místě,tancovala,zpívala,bavila.Asi jste neviděla nic jiného než Ulici,jinak byste poznala i herecké kvality Anety Krejčíkové.Herecké přednosti Jitky Boho tkví v tom,že se umí nalepit vždy na člověka,který jí pomůže v další kariéře,umí se zalíbit,když je třeba,a vytěžit z nějaké situace co nejvíc.Možná závidíte a ráda byste byla také v Ulici,hlavně pozor,ať nejste jen na ulici.Přeji všem,co si po právu zaslouží.
        • Aneta nic si N E Z A S L O U Z I L A,ani hrát v těch hownech ulicovich
          • Naučte se česky,vraťte se do 1.třídy,poznáte alespoň rozdíl mezi v a w,nejsme v Polsku.
            • To není chyba je to tak spravne a Aneta je krete*
  • Anetko jsi skvela , jen ten smich trochu kontroluj dekuji.
  • Jako Adele to bylo skvělý!,s prominutím vím že si myslite něco jineho,každý má svůj vlastní názor!,ale jako Gaga ji to vůbec nešlo a je tedy tlustá jak prase!
  • Každý má právo na svobodný názor..tj pro ty co tu ponižují, mají asi problém hlavně se sebou.. Možná je v herectví šikovná..ale...
  • Aneta je skvělá herečka,také dobře zpívá.Divím se,že někdo kritizuje postavu,obličej,nohy apod.,což mi nepřipadá nejdůležitější.Je mi jedno,jak vypadá,ale zajímá mě,co umí.Jsou vynikající zpěvačky a herečky,které nemají postavy a vzhled modelek.Krása je pomíjivá.Přeji Anetě hodně štěstí.
  • Jako lady gaga zpívala super

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit