Přejít na výpis diskuzí

Aneta Krejčíková

OSOBNOST 19.5.2007 
118 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je skvělá a rozhovory s ní jsou na úrovni. Inteligentní a talentovaná mladá dáma. Zaujala mě v roli slepé Marušky, kde působila velice věrohodně. Jen tak dál
  • Umí ne jen hrát ale i hezky zpívá. :-):-)
  • Radši tam ani nepíšou kolik vazi!;protože by na ne podala trestny oznameni!!;)
    • Lituji Tě, ubožáku!!!
      • Lituj spis sebe!ubozacko!
    • Nesahas ji anipo kotníky, je skvělá herecka. Velmi sympaticka a umi
      • Jio!'nic pro ti ni nemam ale je tlustá jak prase!'a v tváři byla bez make upu a málem jsem se poblila!'to lady gaga vypadá bez make upu lip!!!
  • Takovýchhle běhalo po Perlovce dost,ale za 500 bych se nechal vyblafnout.. *5*
    • Jsi hloupý ubožák, je mi Tě opravdu moc líto!!!
      • Prestan se navazet do lidi a psát ji ze ti je jich líto!:'
    • Ty zamindrakovana nulo
  • Zdravím Vás, Anetko, možná tyhle stránky ani nenavštěvujete (možná je to lepší, jak to tak pročítám :) ), ale potřebuju se k těm vulgárnostem vyjádřit - obdivuju vaše procítěné a něžné herectví a v něm i člověčenství, které dnes chybí v celém světě. Mám ráda filmy a seriály, ve kterých hrajete. Nečtěte ani neposlouchejte ty hrůzy, které kolují po netu - stačí jeden příspěvek a je člověku na nic. Jste príma děvče a skvělá herečka. Film Láska je láska je vážně krásný a pro mě je to Váš film. Zdravím vás a přeju hodně štěstí. Dana Blažková Roztoky u Prahy.
  • Ona je tak božská a nádherná *14*. Kdykoliv jí vidím tak mám úplně husinu z každého jejího gesta, každého jejího slova. Postavil bych jí sochu v nadživotní velikosti.
  • vše nej k narozkám anet!!!!!!!!!! *3*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :) :))))
  • Je užasná je přímo skvělá a vůbec nemá tlustý nohy!!!!!!! Libore *10*
  • ales.marcan.5
    si do bra herečka *13* hraje i viborne ulici *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit