Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • "Snažil jsme se vymyslet úplně nový typ superhrdiny," říká duchovní otec Anety Langerove Stan Lee. "Uvažoval jsem, jakou jinou zvláštní schopnost by měl mít proti těm dosavadním? Čím by mohl zaujmout posluchače i diváky? Vytvořil jsem Gotta, který byl nejsilnější bytostí na planetě Zemi. Vytvořil jsem i řadu dalších superhrdinů - například Komunistickou čtyřku(Michal David,Janda,Helena Vondrackova,Karel Gott). A teď jsem seděl a nic mě nenapadalo. A pak jsem se zadíval na mouchu, která lezla po stěně. Napadlo mě: co kdyby moje hrdinka tohle dokázala? Lézt po stěnách jako hmyz? Ještě jsem potřeboval jméno. Zkoušel jsem Insect-Women (Hmyzí žena), Mosquito-Women (Komáří žena) a řadu dalších názvů. Až pak mě napadl Superstar-Women. To se mi líbilo. Znělo mi to dramaticky, téměř magicky. Superstar-Women byla na světě.
  • aNETA JE FAKT VELKA ROKERKA,anebo si hraje na Punkerku to me podrzte jak mela na kalhotech to anarchisticky acko z toho mi bylo na bliti
  • slunce

    Ahoj Aneto zpivas moc hezky mohla bis taky nekdy priject do Plzne uz jsem videla tvuj klip uz od zacatku jsem ti fandila
  • pes

    Ahoj Aneto jsem tvoje faninka.Ja jsem te moc fandila i Samerovy vy dva jste byly nejlepsi. A moje kamoska te taky fandila!!
  • --

    Ahojky Aneto nic si z toho nedělej když se někomu nelíbí tvé písně tak bych chtěla vidět jak by dopadli oni já jsem ti fandila a fandila jsem taky ostatním protože spíváte všichni velmi dobře přeju hodně úspěchu do života
  • K.OK.O - Jasně, její písnička jsou ZATÍM o ničem - protože nemá nic svého. Ale má styl, zatímco styl Šárky je na 100% stejný jako I. Bartošová, H. Vondráčková a další podobného typu. Šárka by jen rozšířila řadu. Aneta stojí sama za sebe. To, jak na podiu vypadá, s tím se dá vždycky něco udělat. Ona tam Šárka taky nepředvedla nic světo borného. A buď tak laskavá a narážky jako slepice... si nech pro sebe.
  • Moc Ti přeji vítězství .
  • Aneta

    Aneta je nejlepší. Moc jí vítězství přeji. Má krásný hlas, už se těšim na CD. Doufám, že se dostanu i na křest její desky. Věřím, že jí popularita nestoupne do hlavy a vždy bude stát pevně nohama na zemi.
  • Aneta je dobra ale pise se vic treba o Savkovi nez o ni.......
  • Aneta

    Aneta ma hezkej hlas, libi se mi jak zpiva...Je to fajn ze vyhrala ale skoda ze se oni m oc nemluvi..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit