Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pls odepište na mail

    Ahoj Aničko víš o odkazů pro tebe co máš na tydleto stránce ? *7* *3*
  • Lukáš

    čau matyaši daš mi tvuj iměl prosím tě napíš mi ho na adresu lukas.les@seznam.cz Lukáš
  • Achojík

    Ahojík aničko si strašně hezká a roztomilá holčička. Vaše mamka porodila krásný děti *3* *4* držim oboum moc palečky *4* jo a na tý předposlednía poslední fotce ti to moc sluší tak hodně štěstíčka oboum ať vám to v tom showbiznisu dlouho vydrší *3*
  • Anička

    Ahooooooj Aničko!!!!!!Hele jestli si tohle někdy přečteš(až budeš umět číst),tak mi PROSÍM NAPIŠ na mail!!!A pozdravuj tvého bratra Matyáše a PROSÍM vyřiď mu,aby mi taky zase napsal jo??(On můj mail zná)Točíš něco kromě Ulice????Souhlasím s Vanesou,máš opravdu krásný vlasy!!!!Až vyrosteš,bude z tebe vážně krásná žena *1* Tak ahoj a někdy mi prosím třeba napiš!!!!A pozdravuj Matyáše a rodiče!!!!!!!!

    Nikola

    PS:Mů j mail:machanovanikola@seznam.cz Tak ahoj a někdy se ozvi!!Měj se super!! *3* *1* *4* *4* *3*
  • Anna-Marie

    Chceme víc fotek!!! *3*
  • To je žert?

    Co dělá tohle malý nesympatický stvoření na osobnostech *8* Zajímalo by mě, co dokázala.. Stručně - velké HO*** *5*
    • Re: To je žert?

      ty si blbá nebo kráva *10*
      • ne

        *16*
        • omluva

          MATYÁŠI JESTLI MNĚ ČTEŠ TAK SE OMLOUVÁM ŽE JSEM BAPSALA ,,ANNA JE BLBÁ´´ *4*
          • ODPUŠTĚNÍ

            ODPUSTÍŠ MI TO *7*
        • omluva

          MATYÁŠI JESTLI MNĚ ČTEŠ TAK SE OMLOUVÁM ŽE JSEM BAPSALA ,,ANNA JE BLBÁ´´ *4*
      • - - -

        KDO TO ŘÍKÁ,TEN TO JE *5*
    • Re: To je žert?

      Ae prosimtě a co si dokázala ty mluví s tebe jenom závist!!!
    • Re: To je žert?

      Hele ty si ta herečka Veronika Nová????????
      • Re: Re: To je žert?

        Samozřejmě. Proto se ptám, co ona dokázala v 6 letech, že je na osobnostech *7* *9*
        • Re: Re: Re: To je žert?

          Ahoj to ti tak žeru ,že jsi TA herečka.
          • Re: Re: Re: Re: To je žert?

            JO JSEM ! *10*
        • Re: Re: Re: To je žert?

          určitě je daleko sympatičtější,než ta Veronika Nová
        • Re: Re: Re: To je žert?

          Náhodou hodně aby si věděla!!!!!!!!!! *13* Anička je talentovaná,mladá herečka která má před sebou velkou hereckou budoucnost!!!! *13* A není žádný nesympatický stvoření rozumíš?!?!?!?!?!? *16* *16* Takže se podívej radši sama na sebe a Aničku už nech být!!!!!!!!! *13* *16*
    • Re: To je žert?

      Hele seš ty normální?!?!?!?!?!Dokázala toho hodně a ty si ve srovnání s ní,úplná nula!!!!!!!!!!!!!Nebo chceš říct že si lepší?!?!?!Anička má úžasný talent který určo zdědila po jejím bráchovi-Matyášovi(ten je pro mě nej herec na světě)!!!!!!Ona totiž není žádný velký HO***5* rozumíš?!?!?!Jestli je ona velký HO***5* tak co si potom ty co??!?!?!?!?!?!?! *16* Takže ji přestaň nadávat a řekni,co si dokázala ty,narozdíl od ní no?!?!?!?! *16* *16* *16* Takže bych ti radila,aby ses jí omluvila,rozumíš?!?!?! *14*
      • Re: Re: To je žert?

        Hele Nikol nebudeme se tady vadit o něčem co někderí tady nikdy nepochopí!!! *13* oni to nikdy nepochopí protože jsou slepí žárlivostou....
        • Re: Re: Re: To je žert?

          Máš úplnou pravdu!!!! *3*
          • Re: Re: Re: Re: To je žert?

            No co už aj také děti se rodí

            *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: To je žert?

              Jo,jo...
    • Re: To je žert?

      No o mnoho víc něž ty....na to že má jenom 6 let je moc šikovná a dokázala svůj talent ukázat aj na veřejností a před kamerami.... nemyslíš????a kdyby si byla kusa realní jak ti nemůže být tak malá holčička nesympatická???
  • nej vlasy....

    ty vole Aničko mááááš úúúžasny vlasy na ty 6 fotce ....ja sem se zamilovala do tvých vlasů *14* *14* mít takhle to krásny vlasy tak to je....number 1!!!
    • Re: nej vlasy....

      Ty brďo! Tak já jí to vyřídím. *1* *3* Matyáš
      • Re: Re: nej vlasy....

        Jo díky ale je to pravda má jich nádhernýýý na to že je ještě takhle malá.... *3*
  • Lukáš

    čau tvuj bracha je matyaš valenta prosím tě museš my napcat na imejl lukas.les@seznam.cz tak mi napíš Lukáš Les
    • Re: Lukáš

      Ona ještě neumí psát. Teprve půjde do první třídy *3* . Matyáš
      • matyáš

        čau
        • Re: matyáš

          Matyáši Anička ještě nechodí do školy???????????????????????? odepiš *3* *13* *15* *16* *8* *8* *15* *5* *4* *5* *13* *9* *9* *3* *14* *4* *10* *7* *14* *5* *9* *3* *1* *1* *7* *14*
          • Re: Re: matyáš

            *13*
        • Re: matyáš

          Ahoj Aničko kdy jsi měla narozeniny, *7* *7* *7* *7* *7*.Měj se hezky!!!! *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit