Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všechno nej k narozkám

    Ahoj Aničko, k dnešním narozkám ti přeji všechno nej nnej nej ať máš hodně jedniček, ať ještě natočíš spousty filmů, ať dostaneš hodně dárků a ať se vám s bráchou pořád daří *3* !!
  • jansovka

    Všechno NEJlepší!

    Aničko, přeji ti všechno nejlepší k narozeninám, hodně zdraví a ať se ti líbí ve škole. Doufám, že brzy tu budeš mít taky svůj profil(fanouška) jako má Maty, aby jsis mohla vzkazy číst sama. Měj se hezky. Ahoj *4*
  • andrii

    Vše nej nej nej

    Aničko, přeji Ti všechno nej nej nej k dnešním narozeninám. Líbí se mi, jak hraješ v seriálu Ulice Emičku. Jsi velmi talentovaná holčička. Tvůj bráška ovšem též. Jste oba milí a sympatičtí človíčkové. :-)
  • škola

    a jak ji berou děti ve škole?líbí se Aničce ve škole?... *4*
    • matyas

      Re: škola

      jo, je to v pohodě. Ale radši jezdí na natáčení *1*
  • matyas

    Díky

    Ahoj všichni, kdo sem píšete ségře to hezký... Všechno jsem jí přečet a měla velkou radost. Moooc vám děkuje a já taky. Matyáš
  • Fandím ti

    Ahoj Aničko moc dobře hraješ.A pozdravuj tvého brášku ahoj
  • K svátku

    Ahooooooooooooj Aničko k dnešnímu svátku ti přeju všechno nej nej nej nej,ať se ti splní všechna tvoje přání a ať se ti líbí ve škole a ať seš šťastná a veselá!!!!!! *3* *3*

    Měj se super!!!!!! *4* *3* *15*

    Nikola *4*
  • Ahoj Aničko

    Ahoj Aničko,nevím jestli Ti toto třeba přečte bráška nebo někdo z rodiny,ale chtěla bych Ti říct,že jsi opravdu moc šikovná.Někdo v necelých 5-ti letech nejde radši sám ani před barák,natož aby byl filmovou hvězdou.No víš,taky bych chtěla být aspoň malou hvězdičkou, která potom zazáří,jako ty.Pozdravuj svého brášku a měj se hezky.A pamatuj si každá hvězdička jednou zazáří a bude těšit všechny okolo,ale ty jsi už toho dosáhla.Třeba se někdy potkáme,jsi úžasná holčička.Ahoj Zuzka
  • Lukáš

    aničko vyc fotek Lukáš
  • Lukáš

    aničko vyč fotek Lukáš

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit