Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super

    ahoj...jen vám chci říct že ste fakt dobrý=)ale to už vám asi řeklo hodně lidí.vidim že sem matyáši chodíš i normálně psát, jen sem se chtěla zeptat do kolikátý třídy chodíš=)dík za odpověď *3*
    • matyas

      Re: super

      děkujeme *3* . Chodím do šestý, ségra do první. Matyáš
      • Re: Re: super

        Ahoj Anničko a matyasi ¨napiš mi vas e-mail na muj prosim moc te prosimmmm
  • 10.00

    ahoj maty napište mi prosím vaše telefonní číslo a nebo mi napište na e-mail prosím *3* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • anička a maty

    ahoj aničko a maty zaslechla sem že áňa mněla narozky tak vše nejlepší dáte mi oba e-mail prosím *7*
    • matyas

      Re: anička a maty

      Ahoj, ségra má narozky až 14.října. Ale stejně dík *15* . Matyáš
  • anička a maty

    ahoj aničko chtěla bych tě taky jako sestřičku a moc vás oba pozdravuju napíšete oba na e-mail? *3* *3* *14*
  • Talentovaná

    Ahojky Aničko ty a tvuj brácha jste opravdu talentovaní máte takovou hereckou rodinu že ano *3*
  • Mates a AnčA

    Ahoj,jak se vede??doufám,že vše v poho??nechcete se nekdy sejít v praze??Budu ráda,když se ozvete na email. *5* *3*
  • .....

    ŠKODA že sem Anička nepíše,ale Maty občas jo...Maty prosímtě,do které třídy Anča chodí?Tipla bych 1.třídu,ale jistá si nejsem..díky moc a pozdravuj ji pls *4* Mějte se moooc suprově a užívejte si natáčení
    • matyas

      Re: .....

      jo, do první. Dík a taky se měj suprově *1*
  • Ahoj

    Ahoj Aničko jak se máš?A jak dopadlo vysvědčení určitě samé jedničky vid *3*
    stejně ty jsi velmi šikovná holčička
    • matyas

      Re: Ahoj

      nj, ségra měla samý *4*
  • Šikovná holčička

    Ahoj Maty a Aničko jak se máte? *3* Já se mám suuper moc mě baví ulice když vidím vás a hlavně Aničku *4* Jste velmi šikovné děti zvlášt Anička která hraje už od tří let? Ale ty jsi taky šikovný Maty chtěla bych také někde hrát *4* No tak přeji vám at jste na natáčení,zdraví a ještě něco navíc mějte se pááá *3* *3* *3*
    • matyas

      Re: Šikovná holčička

      Děkujeme!!!!!! Matyáš a Anička *4*
      • - - -

        Anna je blbá !!!
        *15*
        • Re: - - -

          sám/sama seš blbej/blbá :P :D
  • milunka.op

    Vše nej nej nej k narozeninám !

    Ahojky aničko přeji ti vše nej nej k nározkám a aničko jsi nejlepší ! tak papa *14* *3* *4* *3* *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit