Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kirushka97
    Vššechno nejlepší :)))))
    • dobrý
  • ahoj moc te chci jsi fajne a ja jsem borec nakonec
  • v ulici ji zbožňuju... je strašně roztomilá
  • Ahojky,jak se máte? Mooooc se mi líbí jak oba hrajete,jste šikovní,tak v tom pokračujte a ať se Vám na natáčení daří *4*
    • a ještě dodávám: Aničko moc hezky tancuješ v Team GJ,viděla sem tě na taneční skupině roku,já sem z Crabdancu (ten asi neznáš),a je mi líto že ste byli 4.,ale podle mě ste tancovali strašně krásně...a jen tak se Tě jenom zeptám,kolikrát týdně máte tréninky? *4* *4* *3* *3*
      • víš -že to třeba ani nečte žejo
      • Anna-Marie
        jééé děkuju! Crabdance si náhodou pamatuju a byli jste super! *3*
        • děkujem moc *3* *1*
  • Ahoj Aničko mám tě moc ráda a strašně se mi oba líbíte v ulici a je super že tam můžete hrát sourozence kterými jste myslím že by jsme si mohly rozumět a občas psát viděla jsem tě na železné rude s bráchou asi si mě nepamatuješ ale viděla jsem vás kdyžtak napiš te na verca.nova1@seznam.cz *3* *3* *3* *3*
  • *5* ahoj aničko moc hezky to hrajete v ulici a moje babička tebe uplně zbožnuje jsi uplně podobná její vnučce ahoj
  • Aničko všechno nejlepší k tvým krásným 10. narozeninám... Hodně štěstí a zdraví... Přeji Ti aby se Ti dařilo jak v ulici tak ve škole a i v životě :) Jsi moc šikovná :)
    • hele já jsem taky Nela
  • nevím

    ahoj do kolikáte ted chodíš? a do kolikáté anička? mate pěknej seriál
    • matyas

      Re: nevím

      ségra jde teď od čtvrtý a já do 9.
  • misinqa14

    narozeniny

    ahoj Anicko k dnesnim 9vatym narozkam ti preji hodne stesti zdravi a hdne uspechu v ulici *4*
  • Aničce

    ahoj Maty vyřiď Aničce že jí moc fandim a že je dobrá a ty seš taky dobraj tak ahoj *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit