Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jen tak

    Aničko, Matyáši, jste úžasní. Je super, jak spolu jako sourozenci vycházíte. Mám Vás moc ráda a moc Vám fandím. Jen tak dál!
    • Re: jen tak

      NESNÁŠÍM VÁS !!! *5*
      • nika1991
        proč je nesnašite....... co vam udělali *16* *16* *16* *14* *14*
  • aniška (emička)

    maty kolik ti j v ulici? *14*
    • matyas

      Re: aniška (emička)

      Frantovi myslim 11 a Emě 7.
      • No to je dobry...teda myslim to :myslim 11 *1*
      • Re: Re: aniška (emička)

        děkuji *3*
      • Re: Re: aniška (emička)

        Dřív jsem na stránkách Ulice viděl data narození postav, ale teď jsem to nenašel. Osobně si prostě pamatuji, že jste oba cca o 2 roky starší než vaše postavy.
        Každopádně jsem si u příležitosti takového hledání prohlédnul snad celé stránky ulice, přečetl jsem si ten březnový chat, pustil jsem si ten dosti pěkný videorozhovor. Zaujala mě tam spousta věcí (třeba, že si s oblibou něco přečteš); například taky, že se Ti líbí jméno Ondra; beze vztahu k mé osobě (ale i proto si to pamatuji) - takto se jmenovalo snad nejvíc postav, které jsi hrál - přinejmenším v Loupežnících a v Maharalu.
        • matyas

          Re: Re: Re: aniška (emička)

          nj Ondra je moje oblíbený jméno . Ani nevim proč. A čtení mě baví víc než net. Na ten jdu jen občas, knížky čtu furt. *4*
          • Re: Re: Re: Re: aniška (emička)

            Hm. Já na čtení moc času nemám, ale teď o prázdninách jsem si konečně zase něco přečetl. Internet mám rád hlavně pro možnost komunikace s lidmi, kteří jsou mými přáteli v reálném životě (ale Facebook nepoužívám), zcela mě naplňuje FDb.cz a taky mi net dává možnost prezentace toho co udělám a naší organizace SKPSD; jo a taky je nenahraditelný při hledání jízdních řádů. Takže má určitě své klady, ale nabízí tolik lákadel, že v důsledku žere hrozně moc času. Nebýt výše zmíněného, držím se od něj radši dál *3* .
  • Anička

    Anička je nej...
  • Aničce

    Ahoj Aničko,chtěla bych se tě zeptat máš nějakej profil (e-mail..)nebo něco podobnýho kde by jsme si mohli psat?Děkuji za odpověď *4* .Umíš pěkně lyžovat i tvůj brácha na snowboardu *3* .Asi nevíš kdo jsem ,že?Já jsem s tebou jezdila na kotvě v Železné Rudě.Tak zatím ahoj Hanka.
    • matyas

      Re: Aničce

      čau, tady Matyáš. Ségra tě pozdravuje, pamatuje na tebe z Rudy, jezdili jste spolu na kotvě na sjezdovce nad nádražím,co *3* ? Ona má sice mail, ale vůbec do něj nechodí, tak kdyžtak můžeš psát na můj maty.va96@seznam.cz já jí to vždycky dám přečíst.
  • Narozeniny

    Ahoj, hodně štěstí k narozenínám a hlavně ať se ti daří. *3*
    • matyas

      Re: Narozeniny

      Ségra mooooc děkuje za přání k narozkám *14*
  • anetaruz

    Anička

    Anička je velmi nadaná *3*
  • misule23

    Anička

    Anička je velmi hezká holčina!V seriálu Ulice hraje velmi chytrou holčinu a věřím,že je taková i ve skutečnosti!Jsi doopravdy velmi suprová holčina od pohledu!!
  • :)

    Roztomilá holčina *14*
  • dryhý jméno

    Ahoj Maty,jak tak koukám,anička má dvě jména.Ty máš taky nějaký druhý?
    • matyas

      Re: dryhý jméno

      Tomáš. Ale ona má Anna-Marie jako jedno jméno. Pak má ještě druhý - Terezie :-)
      • Re: Re: dryhý jméno

        Až ta se ožení, tak nevim, jakou si z ní lidi budou dělat srandu. Jedna naše učitelka se jmenovala Marie Anna Trtková - Horáková a samozřejmě někteří lidé žertovali, že nás učí fyziku nějak moc lidí. *4*
        • Re: Re: Re: dryhý jméno

          ja myslela, že se ženy vdávají *1* *1* *1*
          • Re: Re: Re: Re: dryhý jméno

            Když jsem se sem po pár dnech vrátil, čekal jsem, kdo se první ozve... *1*
            Jsou věci, které se zřejmě nikdy pořádně nenaučim. *4*
            • Re: Re: Re: Re: Re: Re: dryhý jméno

              Však jo, lepší tohle, než neumět zderivovat cos(x). *1*
            • kikkim

              Re: Re: Re: Re: Re: dryhý jméno

              to si z toho nic nedělej.. *3*
              já se taky určitý věci nenaučím a lidi mi to můžou opakovat tisíckrát a stejně marně..ale třeba tohle si zrovna pamatuju *4*
      • Re: Re: dryhý jméno

        Aha:-) Díky za odpověď *4* *4*
  • minkeny15

    anička

    jste oba skvělí herci.Mám vás ráda.Sice už na Ulici moc nekoukám ale občas se kouknu.Jste fakt dobrý.Mohu se zeptat na něco?Jak se snášíte jako sourozenci? *3* *4*
    • matyas

      Re: anička

      ale jo, mááme se rádi *14*
      • Re: Re: anička

        Já se vám ani nedivím,já tebe nebo Anču mít jako bráchu nebo ségru tak vás mám taky ráda:D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší