Přejít na výpis diskuzí

AnnaSophia Robb

OSOBNOST 19.3.2007 
398 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sorry hackere

    jak tak vidim tak si měl pravdu takže fakt sory za vše co sem řek a dík *5*
    • Re: Sorry hackere

      V poho příjmám no a taky poděkuj kámošovi 14
      • Re: Re: Sorry hackere

        njn taky bych zapomněl dík vám oboum a co ty další řekli ste že jestli ho tam daj tak se jim veřejně omluvíte že bych tady něco od vás viděl to nevidim *1*
  • kaja01

    SORRY

    Hele hackere fakt sorry ze jsem ti neveril-ja vim ze je to neodpustitelny ale snad mi odpustis-SORRY-fakt promin *9* *3*
    • omluvy

      V poho lidi ale některé nadávky byli hodně drsný ale asi jsem vás tak neměl tolik napínat beru to o.k. *3* *5*
  • Promin

    Hackere já hlavně se tady omlouvm za všechny i za sebe
  • icq

    Čau lidi ještě k tomu icq Anna tam moc často není jooo(to víte herečka)a taky je tady ten velkej časovej rozdíl já osobně jsem s ní mluvil jenom jednou a to ještě hodně pozdě takže buď te trpěliví p.s. ještě bych rád slyšel omluvu od uživatele jménem stach!!!!!! jinak ty omluvy beru všechny
  • vec

    budete si myslet ze si delam srandu ale uz mi odepsala takze to asi bude ona takze kdo se Hackeroj neomluvil tak at chcipne
  • info nahoře
  • hacker je trapný jak jeho koule:D

    no to snad není pravda...někdo v americe si zalží účet, kde je napsáno A Robb a hned si myslíte že je to Anna, co když je to druhý hacker co se za ní vydává a nebo je to nějaký člověk se stejným příjmením a počátečním písmenem jména A(Alice, Alex,...)...být já slavný a fanoušci získali mé ICQ tak bych se z toho zbláznil *5* *15*
    • kaja01

      Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

      A jak ty to vis co kdyz ses ty peknej kokot co nic neumi vid ty čuráku,měl by ses hackeroj omluvit ty PRASOMRDE- *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *15* *15* *15* *15* *15*
      • vasok

        Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

        PRASOMRD?...to je staré jak moje babička a tvoje chlupy mezi nohoma dohromady *4* *4* *4*
        • Re: Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

          jo jestli je to trapný tak máš asi kačerí hemeroidy.
          A tvoje babička musí bejt teda pořádně zarostlá-aty ty jsi to zdědil co?
          Ani křoviňákem by se ktobě nikdo nedostal!!! *1* *1*
          • vasok

            Re: Re: Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

            co má pořád s těmi genitálními nemocemi....v tom něco bude *7* *7* *7* *7*
      • Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

        dík za podporu místo aby byli rádi že jsem dám icq tak maj ještě blbý keci
        • vasok

          Re: Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

          doufám, že ti není trapné *15* *15* *15* *15*
        • Re: Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

          hele nemaš vubec zač. *15*
      • Re: Re: hacker je trapný jak jeho koule:D

        dík za podporu místo aby byli rádi že jsem dám icq tak maj ještě blbý keci
  • kaja01

    Správa pro já a stacha

    Jste oba vyjebani kokoti *15* *15* *16*
    • vasok

      Re: Správa pro já a stacha

      jo alespoň nějaké máme *1* *1*
      • Re: Re: Správa pro já a stacha

        Hele tak jestli mate kokoty tak jste teda borci.
        Bych řek že máte problémi s vaginální plísní *1* *1* *15* *15*
        • vasok

          Re: Re: Re: Správa pro já a stacha

          Radši nechci ani vědět co to je...ale jak tak koukám, tak ty s tím máš docela zkušenosti *15* *15* *15* *15*
  • kirushka97
    Všechno nejlepší :))
    V surfařce úplně úžasná :)
  • stach

    účet

    Tak hackere když jseš takovej hrdina tak proč se tady na osobnost.cz nezaregistruješ co????
    • Re: účet

      1) nevim jakej hrdina nic takovýho jsem o sobě nenapsal za 2) založit účet mi nedělá naprosto žádnej problém ale takhle je to pro mě lepší o.k.
      • Re: Re: účet

        hele ty mrdko nevitahuj se dit ti musi dat prez drsku i 5letej kluk *15* *15* *15*
      • vasok

        Re: Re: účet

        no on to spíš myslel ironicky, tak že když tu máš take kecy, tak by ses mohl zaregistrovat a je to pohodlnější....jo a řekl bych že ti je tak 11, nebo 12 let, podle toho jak se chováš *3*
        • stach

          Re: Re: Re: účet

          mě je taky 12...ale aspoň se tady nechovám jako hňup....
          • Re: Re: Re: Re: účet

            11 ani 12 mi teda není je to snad každýho věc jestli být registrovanej a nebo ne a když budu chtít tak se zaregistruju a už buďme v poho
            • Re: Re: Re: Re: Re: účet

              no tak ti byd takových 10..asi:D a my jsme v poho, ale ty ne *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit