Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vždyt Ariana je úžasný člověk!!!!
    adoptovala si 9 psů, je veganka, je ambasodorkou ne jedné společnosti na ochranu zvířat a na děti,nikdy neprovedla ni hrozného,zastává se ženských práv (je feministka) a dává to dost na jevo,neodhaluje se a navíc HALOOO ONE LOVE MANCHESTER víte sakra ze tohle zařídila ona ze zaplatila pohřby navstevovala rodiny i děti v nemocnicích.
    • No,to bych zrovna neřekla!:-((((
      • nic o ní nevíš,všechny zajímá jen make-up *16*
  • Tady se podívejte jak vypadá Ariana bez make-upu
    https://www.google.cz/search?q=ariana+grande+without+makeup+photos&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwiYyNzY1cjYAhXHfywKHa-XCXEQ_AUICigB&biw=1366&bih=662#imgrc=ONrLHFPe0ndzbM:
    Je krásná i bez make-upu,tak nevím o co vám všem jde
  • Tak mladá,a bez make-upu vypadá strašne!,pane bože,k čemu ten svět spěje!!??
    • Přesně tak!!! K čemu ten svět spěje když se víc zajímáte o vzlhed,make_up atd. místo aby vám šlo o osobnost!!!
    • Souhlas
      • =-)))))
  • Ariana je moje nejoblíbenější zpěvačka *16* *16* *16*
    • Já ji ráda nemám!!,ty písně se nedaj poslouchat!!!!!!!
      • Já si taky myslím!,nedá se to poslouchat!
  • Ariana je krásná i bez make-upu,nevím co vám všem je,jsou i horší *16*
    • Nejsou horší!!,ariana je že všech nejhorsi,protože vypadá za mlada bez make-upu strašne!!!!!!!!!!
  • Ariana je ta nejlepší zpěvačka i herečka kterou jsem kdy viděla i slyšela
    ARIANATOR FOREVER *14* *14* *14* *14*
    • To teda není!!!!!!!
  • Na katy nikdy nemela a nikdy mit nebude
    • https://www.youtube.com/watch?v=mczkbLsPbjw
      Krásná Katy žee? Katy na Arianu nikdy neměla a nikdy mít nebude *3* *12*
      • Katy je krásná,nekritizuj!,pro mě je katy nej na celym svete!,a vždy bude!,jo, a na katy NIKDY NEMELA, A NIKDY MIT NEBUDE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
      • Katy a hnusná???!!!!,katy patří mezi nejkrásnější ženy na světě!,ta bude krásně i v 80ti!!,jo,a bez make-upu vypadá krásně!,tak nekritizuj!!!,katy něco aspoň dokázala co dokázala tahle?!!?,nic!,jo,a katy se aspoň někam dostala protože je krásná s make- upem i bez něj!,což tahle není!!,ale ona je mnohem mladší než katy!(o 9 let)takže by bez make-upu měla vypadat líp!,což ona nevypadá,spíš hůř!
  • Je krásná!,ale ty písně moc nemusím,ale to vůbec nevadí!,každý má svůj vlastní styl-a já ho nikomu neberu;-)
  • Lidi,jestli nevěříte že je hnusná bez make-upu tak jděte na YouTube vyhledejte:famous singers without make-up(celebrities before & after 2017)a když to vyhledáte tak tam tu vaši krásku máte hned na obrázku!to je teda podobana kráska!hmmm moc krásná!;-)))
  • Jako já vím že si myslíte něco jiného,ale respektujte to:-)jsou to názory vy si myslíte něco jineho,tak jí nemaj rádi no,prostě jim nepřijde hezká tak to je,vždycky se najde někdo kdo ji bude nenávidět!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit