Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arianku miluju!je to muj vzor, muj idol rozhodně si nemyslím že je krav*!,jenom zavidite,protože arianka je krásná a vy jste ošklivý!rozhodně nesouhlasím to ó ty bombě Ariana udělala co mohla!,nejlepší pisne,který miluju!sice to side,break free, problem,focus,into you,love me harder,one last time,dangerous woman, asi půlku svého života jsem prožila u Victoria's nebo sam a cat ari best Singer Forever!
  • jestli Arianu nemáte rádi tak sem nepiště,je to pro fanoušky *16* *4*
    • Ne toto je proto aby jsme jsem napsali svůj koment proto jsou to komentáře a komentář je náš koment a nás koment může být i to že ji nemáme radi prostě někdo ji rád nemá s tím se musíme smířit!
  • Jako okamžitě přestaňte nadávat lidem který ji nemaj rádi někdo ji prostě rád nemá tak to jako pochopte vy taky někoho nemáte rádi tak oni nemaj rádi Adrianu Grande no.
  • od ni se mi líbí side to side,break free ale jinak nic moc!'ale nechci nikomu brat vkus ale je krásná!'to se musí uznam písně ale také nejsou spatne break free si zpivam porad!;)"
  • myslim si ze to jsou diskuze a diskuze znamena ze jsem muzeme napsat svůj názor to znamena ze názor je i to ze ji nemame radi takze nikdo nebude nikomu nadavat vy mate názor jiny tak to neznamena ze mu budete psat sproste kazdy ma jiny názor ps ja ji nemam rada krecek dzungarsky *14*
  • Me se jako zpevacka vůbec nelibi!!
    Mela zůstat u toho co ji šlo!'hrani cat!;D
    • No jasne!'samodrejme!'mhi!;))))
      • To je pro MHŘKA:;)))
    • Ariana patří mezi nejlepší vokální zpěvačky, mezi které patří např. Mariah Carrey, Christina Aguillera.
      • No fuj!'christina aguillera to je fakt prima zpevacka!
      • To urcite!"nesnasim ji!
  • Ari je ta nejvíc best zpěvačka forever ♥♥♥ *14* fakt já ji uplně žeru nejvíc se mi líbí písničky : Focus,Into you,Love me harder, one last time , side to side,dangerous woman ♥♥♥ nebo Problem ♥♥♥ znám ji os svích 11 let a ted je mi 15 a pořád mě to neomrzelo ♥jako malé dítě jsem koukala na Victorious nebo na Sam and Cat ♥ a milovala jsem ji ♥♥♥ u nás ve městě je vždy soutěž ve zpěvu a letos jsem byla 1 s písní One last time ♥♥ prostě Ariana je moje motivace dokázala toho moc ♥♥♥ *14*
    • Je skvělá
      • to urcite hnus pisne na nic ona na nic proste strasny *8*
  • Ahoj.ariano. Grande. Jsi. Moje. Oblibena. Zpevacka. Na svete. Rada. Bichte. Videla v. Cesku. V. Krupce *14*
  • Prepáčte,ale Ariana Grande nechodí so Shawnom Mendesom. Ona chodí s Macom Millerom. *3*
  • arča je moje nejlepší spěvačka mam tě strašně ráda
    *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit