Přejít na výpis diskuzí

Arnold Schwarzenegger

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ARNOLD SCHWARZENEGGER

    V špinavej dohode-Raw Deal z roku 1986 je fajnový super akčný film. *4* *3* *3* *5*
  • arnold

    arnold je proste super strasne ho zeru je proste upe bozi .. arni je nejlepsi..!!! *14* *3* *14* *14*
  • Arnold Schwarzenegger

    Arnold sa mi najviac páči v Terminátorovi 1. *4*
  • Komedie

    Ale ani komedie s Arnoldem nejsou špatné.Uvedu tu několik z nich.Jsou to například komedie Junior,Dvojčata,Policajt ze školky,Rolničky,kam se podíváš a další.Mám je docela rád.
    • prisera

      Re: Komedie

      policajt ze školky neměl chybu.. :-D
  • petr

    škoda že nehraje v T4 *9*
    • arni

      mohl by hrát v televizi v dalších filmech *4*
  • idol

    Je to můj idol už od 6ti let, možná jen díky němu už posiluju 3 roky, nenávidím ty lidi kteří na něj nadávají, protože na něj jen žárlí *1*
    • kordelie

      miláček

      strašně ho miluju. nejvíce se mi líbí v komedii rolničky kam se podíváš a v akčních filmech vetřelec tam jsou nejvíce vidět ty jeho svaly. pak se mi líbí sylvester stallone v akčním filmu rambo 1, 2, 3 *1* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
      • kordelie

        Re: miláček

        jo a ještě se mi líbí arnold ve filmu barbar conan
  • T4

    to je fakt.. Keď v termošovi 4 nebude arnold nech sa to nevolá terminator!! bez neho to bude fakt totálna blbosť.. *16*
    • prisera

      Re: T4

      termoš=arnie... to je přece jasný... *1*
    • Re: T4

      tomaš pravdu *16*
    • Re: T4

      no bez Arnolda to bude kravina,plne souhlasim *16*
  • Terminator 4

    Terminator 4 ? Pokial tam nebude J. Cameron a Arnie, bude to uplna sracka...
    • Re: Terminator 4

      Pokud tam Arnold nebude tak se na to divat nebudu.
      Pac bez arnolda to nema vyznam.
    • Re: Terminator 4

      *3* To je skoda ze tam nebude Arnold.
      Pokud tam opravdu nebude hrat tak by se to nemelo jmenovat TERMINATOR
  • jeho filmy

    sledoval jsem jeho filmy a jsou pěkné a i napínavé, nechám si je vypálit na dvd, abych měl co sledovat, je to frajer a rorec dohromady, když dělal kulturistiku, a ještě studoval jazyky a ekonomiku, je svalnatý i chytrý, *1* skláním před ním klobouk
  • Arnold Schwarzenegeer je kult{teda urcite pre mna} Podla mna bol najlepsi jeho film T 2, a pomaly si robim zbierku jeho filmov. Taky ako on uz nebude

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit