Přejít na výpis diskuzí

Arnold Schwarzenegger

OSOBNOST 31.12.2006 
149 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • angelica
    Dnes jsem objevila výborný triko s Arnoldem: http://www.xavier.cz/main/zobraz.php?kat=2&new=0&id=89
  • mitchell

    64

    Přeji vše nejlepší Arnoldovy k jeho 64 narozeninám
  • LEGENDA..

    *13* TAK DOUFAM,ZE TED ZACNE TOCIT FILMY *5*
  • megastar!!!

    Tak co je to tady??? Místo toho, aby se tady rozebíraly Arnoldovy herecké kvality, tak se tu hrabete v prkotinách viz.šestkrat nebo sedmkrát?
    To jak se Arniemu podařilo vyšplhat se v kariéře vysoko je prostě úžasný. Některý jeho role ve filmu jsou pozoruhodný a nezapomenutelný.
    Úplně nejlepší byl podle mýho ve filmech Terminátor 2, Predátor a Konec světa. V těhle třech filmech byl úplně nejlepší. *5* *5* *16*
  • Negramot.

    Arnoldův životopis psal nedouk a negramot. Měl by se vrátit do školy.
  • mitchell

    Arnold

    vše nejlepší Arnolde
  • kolda3

    pro Dominika

    V clanku chyba nejni,Arnold je opravdu drzitel 7 titulu Mr.Olympia.
    • Re: pro Dominika

      Je to tak vyhrál šestkrát v řadě a poé znovu cca po pěti, šesti letech...
      • Re: Re: pro Dominika

        Příse mi to jako fake protože když vyhrál po 6 tak hned po výhře ohlásil konec kariery. Teda vydel sem to v dokumentu Pumping Iron. *3*
        • Re: Re: Re: pro Dominika

          Arnold vyhral Mr.Olympia v roce 1970-1975 a znovu v roce 1980 :) coz je 7 :)
  • kordelie

    kordelie

    arni je tak svalnatej nejvíc se mi líbil v Barbaru Conanovy. Tady je seznam mých nejoblíbenějších herců
    1.Arnold Schwarzenegger
    2.Robert Pattison
    3.Harison Ford
    4.Shia LeBoufe
    5.Johnny Depp
    6.Daniel Radcliffe
    7.Rupert Grint
    8.Matt LeBlanc
    9.Orlando Bloom
    10.Sylvester Stallone *3*
  • Terminátor 4

    V pokračování Terminátora prý Arnold hrát bude.Bylo to v časopise.Doufám,že je to pravda.Už se tohoto filmu nemůžu dočkat.
  • Arnold génius

    Zjistil jsem,že Arnold je hodně chytrej.Prý má iq 135.Bylo to u inteligence známých osobností.Myslím,že je to pravda.Ale milovat někoho jenom pro jeho chytrost taky není moc správný.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit