Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • super zpevacka!!! *14*
  • jo ashlee ujde....písničky má pěkný ale štve mě jak si nechala udělat tu plastiku nosu.........začíná se podobat krávě jessice *13*
  • Ashlee Simpson forewer! :)

    Mě se teda Ashlee líbí mnohem wíc blonďatá....tak černá jí wůbec nesluší, jinak je mooooooooc krásná a připomíná mně Karolínu z WyWolených 2 *14* Strašně jí miluju a krásně zpíwá! *14*
  • ....

    Su ráda že se tu neobjevili žadné nadávky!Já se snažím na profil strkat co nejvíc obrázku(pod jinou přezdívkou)našla sem dokonce stránku kde sem si stáhla cele její cedko autobiography!a má fakt boží písničky,mě se ashlee hrozně líbí jak bloncka tak černovláska,jen mě trochu nas...štvala s tou plastikou,ale zas si říkám že zohlí nos by mi taky vadil!a to že má nový rty je kec klidně vám pošlu fotku kde sou její rty zblízka předtím a potom!tak zatím čauves kdyžtak písněte!
  • sharkamellita

    happy-b-day

    vše nej nej nej uplně nejvíc všeho nej *14* *14*
  • cajushka

    Ashlee FOREVER!!!

    Mám ji strašně ráda... nejen proto, že je stejně jako já, váhy a že hrála v nej seriálu Sedmé nebe, ale i proto, že má úžasný písničky, je moc krásná a navíc z ní vyzařuje charakter a inteligence. A s Petem jí přeju moc a moc štěstí, páč jim to fakt sekne... *3* *3* *3* *4*
    • Re: Ashlee FOREVER!!!

      Ashley je ta nejlepší celebrita,má uplně náádherný vlasy a vypadá na víc let než ji je a poto má své kouzlo *14*
  • Mno tak tohle je ta nejsuprovější zpěvačka o jaké vím!! Mám ráda sice i jiné, ale tahle patří k mím oblíbeným!!! Je super!!
  • je super

    Ashlee je super,je to super spevacka a milujem ju ja ju uz pocuvam dva eroky kazdy den a starsne sa mi lubi,je ona je proste super a nie len spevo male aj vyzorovom. *14*
  • neco chybi

    chybi vam ve filmografii film "proc?" tak ho tam doplnte je to super film kde hraje jednu z hlavnich roli a nechapu ze tady neni napsany. dokonce tam spiva i svoje pisnicky *7*
  • janushe

    Je skvělá

    Ashlee je pro mě nejlepší zpěvačka má hrozně zajimavou barvu hlasu,její písničky sou pěkný rytmický,je krásná úspěšná hlavně v Americe a bude mít mimčo tagže co víc si může přát je skvělá a já ji obdivuju za to *1* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit