Přejít na výpis diskuzí

Ashlee Simpson

OSOBNOST 31.12.2006 
52 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepčíí....X*

    ona ona ona jedině ona je ta nejj spěvačka upa nejfííc jí žerů´..její písnišky jsou nejlepší...má úžasnej hlas styl a božího manžílka--co říct pete je překránej-- milujůů upa nejfíc OBA!!!-- *14* *14* *4*
  • cara

    Ashlee

    Ashlee je vážně skvělá moje druhá nejoblíbenejší zpěvačka je Ashlee(po Avril) její písničky sou krásný a mám jí mooc ráda je fakt Bestíík =)
  • britneyy

    Vše neeej

    Vše nej Ashlee
  • bebesitt

    Happy Birthday

    Happy Birthday Ashlee *4*
    Love you *14*
  • jaký měla ashle lepší vlasy? ja myslím že ty tmavé ji sedly víc co myslíte?
  • Táááák móóć krásná nenije hroóózně dětinská myslísi o sobě moc má stejně jako její stejně namyšlená hnusná sestra Jessica byla i ona na plastice !!!! *10*
    • Re:

      a ty jí zas jen závidíš jak je slavná,hezká a talentovaná a proto si na ní vylejváš vztek chudinko!! *13*
  • mařa no

    vždycky mi její hudba zvedně náladu *15*
  • Ashlee

    Je talentovaná a nádherná. Zpívá výborný písničky a její klipy jsou jedny z nejlepších. Vzala si zpěváka Petera Watze, který zpívá kapele Fall Out Boys a čeká s ním dítě. Má slavnou ségru Jessicu Simpson a bezva rodinu. Má skvělý úspěch v Americe, v Evropě ale i v Asii. Vystupuje ve slavných pořadech a také jeden vlastnila. Má i herecké schopnosti ve filmu. Je hodně v oblibě a vzhled má také pěkný. Co jí ještě chybí?? *3* Mějte se hezky!
  • nelmo

    narozky

    všechno néééj k 25.narozeninám *4*
  • moje stránky

    Ahojky, mrkněte na moji stránku o Ashlee. Najdete tam novinky, galerii, písničky na stáhnutí, klipy, diskografii, odkazy na další stránky a spoustu dalšího.
    ashleesimpson.wgz.cz

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit