Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nespesna

    As

    nej je As *14*
  • lady_cullenqa

    Hawai !!

    na Hawaii přecíí *1*
  • nespesna

    oči

    nevíte jaké má as očí ?já sy typnu modré. *7* *7*
  • jessinka666

    medoussek

    aji víc skusíme napsat !! Jo Jared je vážně blbec vůbec mi nebil simpatický a musím přiznat že když chodil s Ashley tak se vůbec nebyla ráda !! Protože mi Jared nebyl simpatickej !!
  • lady_cullenqa

    A s kym ?

    A ví se přesně s kým jí podvedl ?? *16*
  • medousssek

    ...

    Běžte na google a dej te si tam obrázky a napište ASHLEY vs.... je tam několik fotek kde má Ashley stejné oblečení jako ostatní celebrity.. jak je tam ashley a kelly Clarkson v bílích šatech, kdo s vám líbí vííc. mě určitě Ashjley, prootže Kelly je v nich maličko tlustáá
  • nespesna

    nemá

    As už narozky nemá. až za rok. *4*
  • nespesna

    taky

    já aspon 20. *4* *4* *4*
  • lady_cullenqa

    You is 4ewer best !!

    Happy birthday *14* !!
    You is 4ewer best !! *5*
  • medousssek

    jessinka666

    skusíme dneska napsat alespoň 100 komentářů? ...
  • jessinka666

    Ashley

    Ashley best !!!
  • medousssek

    Ahojky

    jj Jared je vážněblbec, jenokm Ashley využíval aby se proslavil!!!!
  • nespesna

    ano

    pravda pravda pravda annnnnnnnnnnnooooooo....... *14* *14* *14* *14* *14*
  • simca2

    jj

    jo jared je debzot maly a blby!!!! *16*
  • blonde

    medousssku

    jo to jo,,Ashley jsme dostali parádně vysoko..... :) jste super.... a Ash je nejlepšíí *14*
  • medousssek

    Super

    To je vážně super, Ashley už má 24000 a Vanessa 22000.......Ashley je prostě nejlepšíí
  • jessinka666

    jj

    Jo taky si myslim že ji sluši taky blonďatá ale měn se teda libí víc na ní ta hnědá !!
  • medousssek

    Blond and Brunet

    podlě mě ji slušela aji blonďatá aji jako hnědovláska, ale jako hěndovláska tak triošku dospěla,,
  • kamickar

    holky

    holky už se ojevily moje 3 videoklipy to je super akorát je tam furt 100 videoklipů to je divní nemyslíte tak ahoj no
  • kamickar

    ahoj

    ahoj holky sem tu jen chvíly a zachvilku jdu prič a vidím že se bavite o vlasech Ashley blond jí sluší ale hnědá je její přírodní barva jo a Jared fakt Ashley podvel teď sem si koupila popcorn a tam Ashley říkala že jí fakt podvedl a bojí se znovu zamilovat prí jí trochu pomohla se ztoho dostat písničky it´s alright.it´s ok a overrated tak doufám že se už má dobře Jared je debil že jí podvedl

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit