Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nicky0012

    ahoj

    ahoj holky dobré ráno!-vydím že probýráte ashley vlasy!-mno abych řekla svuj názor já sem si zvykla že je blond a prostě jí to seklo!ale když se objevila s tema hnedýma byla taková dospělejší a rozumější my přišla už nevypadala jako děcko prostě mě se ted už líbí víc s hnedýma i když sem si na blodn zvykla! *14* *1*
  • marsa12

    Re: Ashley-blbka

    ja vim ze pisu moc pozde ale nedalomi to....jestli Ashley tak moc nemas rada tak sem nelez tohle je pro fanousky..a kdyz ji tak milujes tu Miley tak si to di psat na jeji diskuzi ale sem nelez... *13* *16*
  • nespesna

    no

    no tak všichni ahoj já du spát. *8*
  • nespesna

    nevím

    no já nevím ale nechcy to zakřiknout. *4*
  • marsa12

    ??:D

    co? *1* myslis ze to dotahnem na 1.misto?
  • nespesna

    ljghjj

    to je sranda. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4* *15* *15* *15*
  • nespesna

    ljghjj

    to je sranda. *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* *4* *4*
  • marsa12

    vlasy:D

    me zase naopak *1* takova REBELKA:D
  • nespesna

    blond a hnědá

    no mě s blond přypadala nafoukaná a tet hodná holka.
  • marsa12

    Re: názor

    jo to jo:D ale vis ji podle me slusel blond..vypadala aj mladsi celkem *1*
  • marsa12

    BLOND:D

    nee s hnedy ma je taky pekna ale kdyz byla BLOND tak to byla pro me vic Ashely Tisdale..protoze sem ji takl aji zacala mit rada a mela sem ji nejradsi jako blond..ted uz mi prijde takova moc dospela ale mam ji porad rada *4*
  • nespesna

    názor

    každý má svuj názor. *4* *3*
  • jessinka666

    MnĚ

    Mně se nejvíc líbí z hnědýma!! *1* *4*
  • marsa12

    Re: Pro koho hlasujete??

    ja sem drive nemusela Jareda Murila ae Scotta taky nak extra nemusim ale mam ho radsi protoze sem slysela ze Ashley Jared podvadel kdyz byla nekde pryc kvuli praci.
  • nespesna

    vlasy

    no jábych chtěla aby byla zase blond. *4* *1*
  • marsa12

    Re: Čaukyy

    jo to jo..chtela bych aby byla na prvnim miste...myslite ze se nekdy zase obarvi? *1*
  • marsa12

    p

    nevite kdy ma prijit do kin ten film They came from upstairs?mam pocit ze nekdy na podzim nebo v srpnu ale nevim to jiste *4*
  • medousssek

    Čaukyy

    Ahojky... je super že má Ashley tolik komentááářůů.... zachvilku už bude mít 2000
  • marsa12

    Re: víte

    a nevis jak se jmenuje??asi ne ze..bych se na ni nekde na internete podivala...
  • marsa12

    Re: J

    ja moc scota nemusim a je moc vysokej na ni *1* ale slysela sem ze jared podvadel Ash.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit