Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    TO NEVIM

    to nevim treba si poslem fotky ale spis se bojim jak zistime jestli je vubec koncert miley mela koncert v nemecku a to na internetu nebylo!!!
  • nicky0012

    sraz

    mužem si dát někde sraz třeba když tam budem všechny stanovat tak hodně lidí tam stanovat nebude a dáme si před sebe cedulku já třeba nicky0012 a vy tu svoji a tak so poznáme že to sme my!
  • kamickar

    bych asi jela se ségrou to by bylo fakt úžasný
  • jessinka666

    Ježda

    Nemáte to jedno hlavně že Ahley slyšíte naživo !!A JÁ BCH SI NECHALA podepsat na papír !! Protože na tělo se to hned smije !!
  • kamickar

    holky

    a co když Ashley fakt přijede a bude mít koncert a jak se tam poznáme??
  • nicky0012

    jj

    jo tak já myslim že ash to má vymykaná je nejlepší!!!já bych tam taky nocovala naši bymy dovezli spacák stan a normálně bych tam stanovala a bylo by mi uplně jedno co si kdo myslí!
  • omajda

    jj

    JO ASHLEY JE NEJLEPSI
  • omajda

    no

    no jo ale kdyz tam stebou pojede segra tak to bude stat 2000
  • kamickar

    jo

    Ashley je nejlepší
  • omajda

    jj

    jj ja bych tam nocovala klidne tyden abych byla prvni a martin nas bracha byl na koncerte a tam bylo omezeni tam bylo zabradli a hlidali to hlidaci on to tam tajne prolezl aby se dostal bliz ale zepry tam byly blbe slyset muzyka jako ze to nebylo blbe slyswt tam totiy nebyly repraky napojene na mikrofon!!!takze ja nevim jesttli budu vepredu nebo vzadu. *7*
  • nicky0012

    tak to nepřežiju

    musí přijet ví přece že má i český fanoušký lidi by si její lístky rozebrali hned!!
  • jessinka666

    JJ hlidaj

    Ty nestojíš přesně u podia!!Před tebou je taková ulička a tam jsou bodygárdi protože to by si tam vylezl každej kdo by chtěl a mohl bi i Ashley ušlapat jako !!Ale 2000 tísíce to stát nebude !!
  • kamickar

    ty

    ta máš Asley fotku??já bych se sní taky nechala vyfotit
  • kamickar

    holky

    ale co když Ashley do čeka nepřijede
  • nicky0012

    podpis

    já určitě na fotku a asi na ruku a taky bych se sní chtěla vyfotit!!
  • nicky0012

    tj

    tojo na živo je to lepší ale holky myslim si že to nějak hlidat musijou je to asi těžký jo ale asi jo!!bo newm já na takovým koncertě ještě nebyla!
  • kamickar

    neki

    nejsi jediná já bych udělala cokoli abych viděla Ashley zpívat kam byste si nechali dát Ashleyin podpis??
  • omajda

    a ja

    a ja tam hlavne chci jet abych ji videla a slyset jeji pisnicky na zivo v televizi je to na nic to vidis furt!!!
  • nicky0012

    hr

    to jo právě a vyhodit za to 2000 je blbost!
  • jessinka666

    mno tak ale 2000

    Ale 2000 tisíce to stát teda rozhodně nebude !!Možná tam je náký omezení kdo je vepředu a kdi v zadu ale pochybuju !!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit