Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kamickar

    omajdo

    jenže když stojíš v zadu tak nic moc nevidíš
  • nicky0012

    jak pro koho

    jak pro koho já bych se protlačila třeba ale někteří ne!!a je to nespravedliví takhle mno newim já bych tam klidně nocovala abych byla první!!
  • kamickar

    jenže

    v televizi to nedávají v jetšinou to dají na internet
  • omajda

    to je podle me

    to je dobre ze vsichni mame segru a to je podle me dobre ze se tam musis protlacit
  • nicky0012

    hm

    mě asi taky já vim že se tam musíš procpat ale přece někdo nemuže zaplatit 2000 a být ve předu a dalši taky 2000 a být vzadu a videt ji na tý obrazovce za to nemusím vyhodit tolik peněz a kouknout se na tob v telce!
  • kamickar

    holky

    mi probíráme kde by sme stály a kolik by ten koncert stál ale ani nevíme jestli Ashley přijede jo a na koncertě se nesedí ale stojí v divadle se sedí to by byl divnej koncert
  • omajda

    5

    5 protoze moje segra je simca2 vis tak onaje pata
  • omajda

    jj

    ale ja se bojim ze rodice reknou ze 2000 muzes utratitza neco jineho ale oni takovy nejsou tp urcite ne
  • jessinka666

    Vy ste asi nikdy

    Vyste asi nikdy na koncertě nebili ale moje ségra byli v práze v té areně a tam se stojí tam nejsou řady!!Tam se musíš procpat !!
  • kamickar

    mám štěstí kdyby chtěla jet moje ségra tak by si to platila sama protože jí je 20 let všimly ste si že tu mám mi čtyři ségru??
  • jessinka666

    mno a?

    dit 2000 nebo kolik není moc !
  • nicky0012

    hm

    mě to nešlo odeslat!!..¨
    mno ale víc jak 1000 to stát bude pokud chceme stát v první řadě!já mám sice taky ségru ale ta to vide nechce!(díky bohu)!!
  • kamickar

    takže

    já myslím že kolem 1000 korůn
  • omajda

    minimum

    minimum to bude urcite stat 1000 korun mozna vic a ja to mam blby protoze ja mam segru a ona taky chce Ash videt
  • jessinka666

    kamickar

    ten koncer by stál tak 500 ještě víc možná i přes 1000 ale ví už by nestál !!
  • nicky0012

    ..

    jako že bych si tam stoupla a ona jak by přicházelaa tak bych ji uviděla ne?
  • kamickar

    niky

    proč to píšeš tolikrát nám to stačí napsat jednou
  • kamickar

    jessinko

    co ještě 500 a víc ten koncer by byl hdně drahej
  • nicky0012

    jo?

    vy tu jste od rána každý den až do večera mno to máte dobrý teda!!a vnoci taky a v kolik ráno vstáváte (od kolika tu ráno ste?)
  • omajda

    dyt

    dyt ji ani neuvidis

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit