Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • omajda

    ja

    ja sem premyslela jake to moze byt kdyz te sleduji paparazi????to musi byt hrozne lituji ASH protoze ji vsude
  • simca2

    ahoj

    ahoj kamilo jak se mas?? *14* *4* *4*
  • omajda

    ted

    td si posloucham CD ash je upa bozi!!!! *14*
  • omajda

    caw

    caw ses tu ??? *4*
  • kamickar

    jo

    jo sem tu
  • omajda

    kdyz

    kdyz tady budes tak napis!!!!!
  • omajda

    si

    si tu kamilo???? *4* *3*
  • omajda

    si

    si kamilo *4*
  • nespesna

    Re: znate

    jo
  • nespesna

    dobře

    no dobře. *4* *1*
  • kamickar

    asi

    asi o čem by sme se bavily přece o Ashley
  • nespesna

    ahoj

    Ahoj holky sorry ale já tetka na počítač moc nechodím tak sorry. *4* jinak očemse bavíte? *7*
  • kamickar

    ahoj

    ahojky tak zase zítra ráno
  • kamickar

    kecala

    určo kecala já sem byla na stránce o hsm a tam jeden kluk psal že má o hsm všechno a že se setkal se Zacem a Vanessou a žemu na levou botu dal Zac jeho fotku a napravou mu dala fotku Vanessa a všichni mu pak napsaly že kecá
  • omajda

    jj

    jj tak ahoj *4*
  • omajda

    holka

    a ta holka este na jedne strance nasala ze je sestrenice ashley tisdale a ze stoji vedle ni ja sem se musela smat!!a potom nam rekla ze to psala jeji kamoska *15* *15*
  • omajda

    ne

    ne on se nejmenuje simona ji tak trosku rikaji simca protoze se chova jako teta a ona se jmenuje simona a navic ji nicnenapadlo!!! *15*
  • kamickar

    omajdo

    tak já du zase zítra doufám že tu ty fotky který sem,sem dala budou doufejme
  • omajda

    vis

    vis ja mamna jednu holku email a ona tvrdi ze ma za bratrance zaca a videla ash a ze ma dum vilu ona nam poslala fotku toho domu ale jeden zadrhel tam byl ze tam byli palmy a my sme ji napsali ze v ceske republice nerostou palmy a ona stichla
  • kamickar

    magdalena

    Ashley je stejně nejlepší herečka,zpěvačka prostě upa všechno já jí zbožnuju

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit