Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • simca2

    si

    my totiz chceme pozadat do toho dopisu aby mela koncert v Ceske republice a taky mame opsanych 2000 prezdivek vcetne tebe aby sme dokazali ze tady ma fanousky *14*
  • simca2

    a

    a ta selenavan je fakt nemozna rika ze ash je dobra a na van diskuzich ji pomlouva a hlavne nas co si tady povidame ja sem ji napsala ze je hrozna *10*
  • simca2

    do

    do toho dopisu to se vytisknine
  • kamickar

    jo

    jo je to hezký a kam to dáte??
  • simca2

    ze

    ze je uplne krasny? *14* *14* *14*
  • simca2

    uz

    uz to mas posane na email
  • simca2

    Re: email

    dik
  • kamickar

    email

    můj email je kamickar@seznam.cz
  • simca2

    my

    my ti to poslem *4*
  • simca2

    dej

    dej namprosim email
  • simca2

    my ti poslem

    dej nam prosim Email
  • simca2

    holky

    co nadelate me se zac libil ale ted ho primo nesnasim ted se me libi scott a prezdivka sashley (nevim jak se libi vam) je lepsi nez zashley zac se me nelibi protoze je nafintenej frajer on na sebe dava vic makeipu nez kterakoliv zenska na svete a navic si geluje vlasy ze vypada jako by si je mesic neumyvyl v jednicce hsm byl takove zlaticko ted se to o nem neda rict *10*
  • kamickar

    halóóó

    je tady někdo?? *5*
  • kamickar

    simca2

    jakej dárek??
  • kamickar

    jo

    jo mě taky sme asi dvě ať nás nechají napokoji a všímají si tí jejich Vanessi
  • simca2

    ten

    ten darek pro ASh je nadherny a nevadi ze sem ho poslala holkam myslim jessince666 a blonde medoussku? *4*
  • kamickar

    jo

    já taky ještě se tam neukázaly a asi se tu neukážou
  • medousssek

    Holky

    Holky já už asi puknu zlostíí. te=d sem se byla podívat na Vanessynu diskuzi a tam jedna koza co mi píše aji do vzkazu napsala. oni se v ashleyné diskuzi sami sebe ptají jestli zashley nebo zanessa oooo ta jejich zashley. Ashleyna se k zacovi vubec nehodi,.. zanessa je nejhezci páár.

    já vim že je to možná prkotina ale dneska mě tady ty věci fakt dokážou rozčilit
  • simca2

    Re: pa

    pppppppaaaaaaaaaa!!!!! *4*
  • simca2

    ONI

    ONI NESTIHAJI JE TO HROZNE JA SEM TAM POSLALA TY NEJHEZCI FOTKY A ONI SE TAM NEUKAZALI *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit