Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: ehm xD

    jo mě taky ... konečně téma o kterým můžeme kecat do půlnoci ... *15* *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    Juj..jestli to bude ráno tak budu kontrolovat telefon ale musím na Wc jinač by mně ho učitelé sebrali *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ehm xD

    Víš že já taky?Kéžby se to fakt stalo musí!!A mně to nevadí mně se líbí tohle téma *14* *15*
  • puspuspusinka

    ehm xD

    Kajuško dkybych tě srala tak řekni, ale pro mě je to jako bys mi řekla že se i semnou nastěhuješ do LA ... stejně super zpráva že ke mě přijedeš ... a navíc když bude léto tak bysme mohli jít do stanu na dvůr to bude prča tam budeme moc být vzhůru jak dlouho chceme *15* *15* *15* no joo už to zase dělám vymýšlím kraviny když máme tolik času cooo ... já to snad nevydržím ... *9* *15* *15* *15* ale sem z tý zprávy prostě unešenáááá *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Kajuško čas je 4 měsíce, ale pro mě to bude jako svatba ... chci aby to bylo pořádně naplánované a pořádně to klaplo ... já už se mamky ptala a ona řekla že tu spát můžeš že bude ráda, když tu budu někoho mít a tátovi sem to neříkala *15* *15* *15* Noo a teďkonc bysme si o tom tak nějak mohli povídat ale počkej zejtra ti napíšu smsku ... se pochčiješ smíchy až vymylsím seznam co všechno si vemeš sebou *15* *15* a další seznam co budeme dělat *15* *15* tve ty umřeš smíchy počkej co vymyslím *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Njn ...

    Jůů to by bylo skvělé pyžamovka *15* *15* a zeptám se ale je ještě čas *4* ale myslím že jo *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Njn ...

    * tam mělo být s Vashleynkou ... koukly bysme na Bandslam a Příšerky nebo něco ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Njn ...

    Nooo v hotelu ... *15* To teda jako nevím kde ... ale něco se tu snad najede nějakej penzion ... *15* *15* *15* Ale ty bys mohla spát u mě... udělaly bysme si pravou holčičí pyžamovku *15* *15* bože to by bylo úžasnééé *14* Myslíš že by tě mamka nechala u mě?? *14* *14* Koukly bysme na film nějakej s Ashleynkou ... yeahhh ... *14* *14* *14* Musíme to ještě pořádně naplánovat máme 4 měsíce abysme se pořádně na všem domluvily to bude úžasnééé *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Přesně! *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    ANOO... HÁDKY JSOU DĚSNÉÉ... A TY NAŠE NESNÁŠÍM... CHUDÁK KLARUŠ NÁS PAK MUSELA USMÍŘIT... PO TÉ HNUSNÉ... TAKOVOU UŽ NIKDY NECHCI ZAŽÍT... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Njn ...

    Teď o jarních chceme jet do Vídně za kámoškou.A o VP chceme jet do vodňan a budeme prej v nějakém hotelu aby jsme neotravovali Davidovi takže by jsme se viděli *1*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Njn ...

    No to joo ... a až o VP??? *9* To sou 4 měsíce a ještě něco k tomu ... protože hádám že nepřijedete 1.7. *15* *9* *9* Bože to je děsný ... já myslela že už někdy teď o tvých jarních prázdninách třeba v pátek - sobotu ... *9* No ale tak to snad vydržím a když to bude o VP myslíš že by tvoje mamí uvažovala o přespání asi toho chci moc co, ale ty bys mohla spát u mě *14* *14* Bože to by bylo super ... sem happy že tu u nás máte kámoše ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Jj...už se nechci Nikdy hádat *13* *14* !
    Ani s tebou ani s něma! *14*
  • kajuska4

    Re: Njn ...

    Aha..o VP bych dojela a šli by jsme ven tohle se musí stát *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Acha ... koukám, že sem byla dlouho mimo ... já nevěděla že už se s ní zase bavíš ... no tak to je super že se k nám vrátila *14*
  • puspuspusinka

    Njn ...

    Ale neřeknu že jo někde že bych jela 20 km někam na discu ... ale prostě do Vodňan pitomý 4 km ... a oni mi ani nechtějí dovolit spát u spolužačky ... to je děsný ... nikdy sem nespala u kámošky a nezažila video večer a pyžamovou párty a to sem mohla 1 000x ... ale o VP (velký prázdniny) to bude jinéé ... řeknu jim že už je mi skoro 16 a chci začít žít a budu makat aby mě tam pustily, prostě musí mě pustit... *8* *9* Nechci ztvrdnout tady na vsi jak debil navíc tu nebydlí žádný normální lidi ani teens jenom jedna holka a pak smaý tupý kluci ... *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Né..to je Zuzka Molaková přecí já jí dala můj profil *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    Aha *9* tak to pustí ale co mám dělat v Drnholcu sice tu je diskotéka dcl skvělá akorát nemám s kým.. *9* a Klárušku taky nechce mamka takhle dal pustit a Kláruš je 18 jinač bych byla o víkendu s ní na disce *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Jo a Kajuš ta Zuzy od Nessynek to je nová??? *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ..

    No to joo... *14* To musí být skvělý ... já bych se taky takle bavila třeba každej víkend ... pár lidí by se našlo kdo se semnou baví ... ale rodiče mě nikam nechtějí pustit ani v 15 tak proto moc kámošů nemám nejsem nikdy na žádný akci ... *9* *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit