Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Bábovka...

    Jasné paa *14* *14*
  • ashleynqa

    Bábovka...

    Kajuško já du píct bábovku ... *14* *14* Tak zatím pááá ... *14*
  • ashleynqa

    Re: Re: Re: Re: ...

    To sis nemusela měnit kvůli tomu *15* Náhodou to bylo vtipný *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: To nechápu ...

    To nevím asi fakčí nevím..zeptám se *5*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    *15* *15* hehe *15*
  • ashleynqa

    Re: Re: ...

    Bože já propukla v záchvat smíchu *15* *15* *15* Když je tak fotka Vashley tak malinká a koukneš se na Nessie tak to vypadá jako když má vlasy zježené hrůzou ... *15* *15* Nejspíš viděla Hagrida až se jí zježily úplně stejně ... *15* *15* *15* Bože já mám dost *15*
  • ashleynqa

    Re: Re: To nechápu ...

    Jj ... to máš dobré ... ale já je potřebuju ... *9* A nezeptala ses jí jak to udělala?? Nbeo jí to nomrálně fakčí??? *7*
  • kajuska4

    Re: ...

    Přesně *15*
  • kajuska4

    Re: To nechápu ...

    NO já nevím..Já od kamarádky kopíruji odkazy ona to dá na blog ja to skopíruji ale já to mám od ní dovolené *14*
  • ashleynqa

    ...

    Ty fotky jsou vážně překrásnéé ... *14* Konečně po dlouhé době zase Vashley fotešky ... a ne jen takový ale totálně krásný ... i když Ashleynce moc nesluší ta červená rtěnka lepší je když má lesk na rty ... víc červená sluší Ness protože ta je taková mexicko nevim ještě jakýho původu prostě tmavší a sluší jí to víc ale Ash je běloška a moc jí ta červená ... no sluší ale nelíbí se mi na ní .. teďka sem se do toho zamotala ... *15* *15* *15* *15*
  • ashleynqa

    To nechápu ...

    Kajuško já to nechápu ... jako to jenom chvíli nejde ty odkazy a pracuje se na tom, nebo to už vůbec nepude??? A musím to nějak sama vyřešit?? Nebo jak to j??? Protože bez odkazů můžu rovnou blogy zrušit bez těch já se neobejdu ... *9* *9* *9* *9* To bych to musela všechno dát na rubriky a složitě všechno vypsat a fotky přidávat jak dement bože to by bylo hnusný to bych rači neblogovala ...
  • kajuska4

    Re: Re: Re: No a co jinak? xD

    ok *15*
  • kajuska4

    Re: Re:Re: Ahojík ... :-*

    Nejde to nikomu,nebo nikomu to jde ale musime s tím umět jako oni a oni to předělali ten celý blog jinač to je tam vše *9* *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: No a co jinak? xD

    Jooo ... zrovna na to koukám, je to opravdu božíí ... *14* *14* *14*
    Kajuško, já se přepojím na ashleynku ... mmnt ... *15* *15* *14*
  • puspuspusinka

    Re:Re: Ahojík ... :-*

    Ááááá já to věděla ... posralo se mi to ... kurňa ... *8* *8* *8* Kajuško já sem v háji ... mě nejdou na blog přidávat odkazy to je totálně v háji ... *8* *9* evím kde je chyba ale prostě ani mě a ani sestře to nejde na mém blogu ... nic ... jdou tobě??? Nebo je chyba jenom u nás??? *7* *9*
  • kajuska4

    Re: No a co jinak? xD

    Mám se skvěle *14* a měla jsem se dobře ikdyž mně bolelo břicho ale v poho
    A Míši Vashleynka byla spolu na oskaru jsou i fotky juchu *14* *14*
  • puspuspusinka

    No a co jinak? xD

    A jak ses dneska celý den měla? U nás je překrásně ... svítí tu sluníčko a je tu rpostě nádherně ... proto sem byla od 8 do 12 venku dneska to bylo úžasný ... *14* *14* *14* A jinak dcl dobrý u mě a co u tebe??? Jak ses měla celý den?? *4*
  • kajuska4

    Re: Ahojík ... :-*

    Ahojky:) *1* Né nedošli:o *7*
  • puspuspusinka

    Ahojík ... :-*

    Kajuško přišly ti smsky??? *7* Mě to totiž dneska nějka blbne ale ve 3 sme ti posílala asi 3 smsky ...
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: ♥

    Ok ... Pááá ... *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit