Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: ...

    Víš já bych si tu s tebou povídala, jenže já nevím o čem ... ty toho moc nenamluvíš ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    Kajuško asi teďka nebudu moct odpovídat nevím, chci ještě něco udělat na blogu ... v kolik jdeš dneska psát???
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: xD

    jj *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: xD

    Když budeme spolu tak to bude prča ... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: xD

    Ááá bojím bojím! *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: xD

    *15* *15* Hele ale na tu půlnoční procházku musíme tajně nebo mě uškrtí *15* *15* To bude prča ... pudeme v noci až budou rodiče spát do lesa... *15* *15* *15* Yeahh ... se posereme ale nevadí ... chtělo by to před tím skouknout horor ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    Beru sestřičko moja to bude sranda ale pod širákem neeee *15* *15*
  • puspuspusinka

    xD

    Tak teda když ti nepřišla ta smska tak tady je seznam ... *15* *15* kterej sem ti posílala ... *15* *15*

    1) Koukat na Vashley filmík
    2) Půlnoční porcházka
    3) Spaní ve stanu nebo pod šírákem
    4) časáky
    5) Čipsy, Křupky a Popcorn + coca-cola
    6) Druhý den celej den ve městě ...
    *15* *15* *15* Já nevím to mě tak první napadlo co by šlo dělat *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ehmm...

    oki *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ehmm...

    Tak jsem tu ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Juchůůů xD

    Jaj nevím.. *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Ehmm...

    Dobře *1*
  • puspuspusinka

    Ehmm...

    Teďka se musím jít ještě vykoupat, abych to měla z krku, a potom už budu zase do 10 jenom tu a budu do teho dělat ještě blog ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Juchůůů xD

    Tak já to zkusím vysvětlit, ale pochybuju že to pochopíš ode mě ... *15* *15*

    kliknu na nastavení > tam dám položky menu > a dole tam mám svůj volitelný box > no a do něj si dám normálně vložit odkaz to znáš ne jak se to tam vkládá > potom to kliknu pravým a dám kopírovat > potom to smažu z toho volitelnýho menu abych to neměla v menu > a potom ten skopírovaný odkaz dám do článku ... je to složitý ale když mi to v článku nejde tak co se dá dělat noo *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Juchůůů xD

    Zamotala já bych to potřebovala vidět nebo tak něco *15*
  • puspuspusinka

    Juchůůů xD

    Kajuško ... logicky sem na to sama přišla ... nobelovku prosím .. *15* *15* Normálně jdu do nastavení do položky menu tam si ten odkaz dám normálně co chci dát do článku a jenom to z toho skopíruju vymažu a skopíruju do článku ... *15* *15* Je to lehký ... *14* Chápeš nebo ses v tom zamotala??? *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: ..

    Aha tak to nevím.. *9*
  • puspuspusinka

    Re: ..

    No to já vím taky tohleto, na to sem přišla taky *15* Ale já to nemám viditelný ... *9* *9* Jako nemůžu na to kliknout ... Je to tam ale jako černý víš jak to myslím že to není aktivní ... *9* *9*
  • kajuska4

    ..

    Už vím jak se dávají odkazy!!
    Napíšeš normal zde a jak kdyby obtáhni to a vedle té čary nebo-li stromu je takové zvláštní a tam je upravit odkaz a vyplníš a hotovo *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    To né spíš kvůli tomu že byla malá *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit