Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Božínku můůůj ... xD

    Kajuško, koukni co jsem našla dneska

    http://www.facebook.com/a lbum.php?aid=124583&id=173441021233 &ref=mf#!/pages/Ashley-Tisdale-Phot os/173441021233

    Jakoo je tam spousta fotešek, které jsem ještě nikdy neviděla ... *14* A sem je přidala sama Ashleynka ... *14* Aspoň doufám tedy ... *15* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Grrr

    Jééé ... Ahóóóój ... Konečně *14* V pohodě už to jde... nejdřív jsem se bála, že nějakej idiot si zjistil heslo a dostala jsem strach ... ale pak když to nešlo na žádném kompu sem si řekla, že něco upravují a asi joo... protože už to jde... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Grrr

    Už jsem tu můj největší pokládku.. *14* *14* Cože to snad né *13*
  • puspuspusinka

    Grrr

    Sakra, nejde mě přihlásit se na blog ... na žádný ... asi tam něco dělají že všechny uživatele odhlásily nebo co ... *9* *9* *9* Ale nějak to nejde... *9* *9*
  • kajuska4

    Re: musím

    Měj se já už tak půjdu..Miluji tě..Pa *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: SMS

    jo *14*
  • puspuspusinka

    musím

    Tak Kajuško ve 4 sem tu *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Áááááááááá

    jasnéééé *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: SMS

    jasnéé ... já to chápu v pohodě ... *3* *4* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ehmm...

    Noo potom jak si mně neobíhala *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Áááááááááá

    No já taky ráda bloguji ale na osobky se kvůli blogu nevykašlu ale tož *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ehmm...

    Po če?? Po mém praštěném blogování a naší spolupráci??? *15* *15* *15* Zase budu hledat nějaké news *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: SMS

    No protože mamka si dělala životopis a ona říkala když je to dohromady Pc že tam taky musí jít...no doufám že dnes to bude lepší.. *3*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Áááááááááá

    Jo mě též a hrozně moooc ... *9* *9* *9* Koho to má bavit hledat a přidávat když se to stejně nepřidáá ... proto tak ráda bloguju ... protože tam mám jistotu že se mi to tam přidá a nesere mě to, ale osobky také miluju i přes ty věčné chyby ... *8* *9* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ehmm...

    To mně taky.. *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: SMS

    Achjo noo ... *9* Tak snad mi tu dneska vydržíš trošku i přes to že seš unavená ... *14* *9* Včera jenom do 8 ... omg ... *9* *9* *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Neeeeeeeeeeeeee!!!

    Jo přesně.. *14*
  • kajuska4

    Re: Áááááááááá

    *16* tohle mně štve.. *13*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ehmm...

    Já taky, už se mě stýskaloo ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: SMS

    To je skvělý.. *14* ... *14* ..
    Ach jo mám dnes odpoledku dojedu kolem 4 zas já nemohu jsem děsně unavená.. *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit