Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Neeeeeeeeeeeeee!!!

    Jooo ... *9* *9* *9* Ty ještě uvidí jak Ashleynka vyletí, protože Ash je lepší star než nějaká podělaná Megan Fox *8* :-! Nebo Lady Kaká ... *16* *14*
  • kajuska4

    Re: Ehmm...

    Aha tak to je skvělý že se vracíš na blogísek...jsem za to moc ráda *14* ..
  • puspuspusinka

    SMS

    Přišla mi sms tak mi došlo že už tu asi budeš ... tak za tebou jdu ... *14* *14* *14* No a jinak za chvíli ti zmiznu abych se šla přepojit na svůj komp ještě ho totiž nemám ...
  • kajuska4

    Re: Neeeeeeeeeeeeee!!!

    Néé do prd! *16*
  • puspuspusinka

    Áááááááááá

    Už 3 dny sem přidávám k Ashleynce po 30 fotech denně z těch shootu a oni se nepřidaly ani jedna ... *8* *8* *8* Už mě to štve ... *9*
  • Ehmm...

    Kajuško, mám pro tebe doboru zprávu, včera jsem přemýšlela, a už se mi nebudeš muset starat o blog, dobrá zpráva ne??? *14* Prostě, už jsem to vyřešila a to by měla být pro tebe dobrá zpráva ušetřím ti spousta času .... *14* *4* Takže máš už konečně pohov ... už tě nebudu otravovat ... já to zmáknu od Kačenky ... každej den tam přidám novinky ... a do konce tohlhle týdne ten blog přejde do POŘÁDNÝ REKONSTRUKCE ... *15* *15* *15* V tom se úplně úžasně vyžívám, v pořádných rekonstrukcí ... *15* *15* *14* *14*
  • Neeeeeeeeeeeeee!!!

    Kajuško, Ashleynka klesla na 20. místo ... ááááá ... sem naštvaná ... tohle je děsný ... už aby byly velké prázdniny abych tu mohla být pořád a Ashleynce přidávat fotky, tapety a všechnoo ...
  • puspuspusinka

    Re: =(

    Achaa... Tak promiň že sem ti dneska nevěnovala moc pozornosti, pracovala sem na blogu, víš dokaď můžu ... tak tedy ahooj a miluji tě... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Tak začni xD

    Anglicky* *15*
  • kajuska4

    =(

    Musím už jít mamka chce sem jít něco udělat ach jo mně se od tebe nechce ale musím.. *9* ..Miluji tě a dobrou.. *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Tak začni xD

    česky slut je coura *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Tak začni xD

    Cože??? Jaká Slut??? *7*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Tak začni xD

    božee *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Tak začni xD

    Jej teď sem si všimla že Slut je coura no tohle posrala!! *8* *8*
  • kajuska4

    Re: Tak začni xD

    Aha *15* *15* tak to já ne *15*
    http://www.youtube.com/watch?v=OARzHxSTVI4 ježiši *15*
  • puspuspusinka

    Tak začni xD

    Tak začni ... ale já bych radši dávala videa na pěkný slaďácký songy ... sem na ně úchylná *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    Třeba sem budeme zase dávat videa srandovní *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Acha... No OK... *9* Tak asi až zítra... Ještě tak do 9 ... tu budeme o nečem povídat ne?? *14* Ale navrhni nějaký pecka bomba téma, protože já už nic nevím *15* *9* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Hmm...sakra mamka ho chce dřív zase něco si udělat hm tak nevím jako *9*
  • kajuska4

    Re: Re: ...

    Né v pohodě já namluvím právě dost! *15*
    A já tu budu do půl 10h *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit