Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ashley

    Ahoj zajímalo by me kolik tato sqělá ashley tisdale měří...je právě mala tak kolik měří??..díky za odpověd *3*
  • AsHlEy

    AsHlEy Je PrOsTě UpE sUpER...nEjLePšÍ pÍsNičKa Je:He SaId,ShE sAid... *14*
  • Re: Ashley je NEJ!!!

    Ashey je Supr!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Lepší než Zac Efron!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!Je nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! *4*
  • Ashley je NEJ!!!

    Ashley je nej!! Mám o ní dokonce blog! Tak se jukněte a písněte,jak se líbí :o)

    www.ashleyytisdale.blog.cz *14* *15*
  • Re: Re: ASHLEY

    ASHLEY JE NEJLEPŠÍ NEJHEZČÍ HOLKA NA SVĚTĚ. *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *8* *14* *14* *14* *7* *7* *7* *7* *7* *14* *14* *14* *14*
  • husti

    dobra sukna
  • Re: ASHLEY

    ashley je nej nej nej mám ráda její písničky *14* *1* *14*
  • Re: ashley

    mnam!!!
  • ashley

    ashley tisdale je suprovy prd. skvela prohnila morska okurka
  • Ashlynka

    Ty jo ashley je tak nádherná určo tam za ní pojedu mám v pokoji o ní uplně všechno a strašně se mi líbí a bez make upu je tak super ! Ale nemáte co urážet vanessu je taky dobrá sice ne jak ashley ale taky je s ní švanda alew jsem pro Ashley a je mi jedno jak vypadá po lastice nosu *1* *14* *14*
  • Ashley Tisdale X Vanessa

    Ashley je rozhodně lepší, než Vanessa. Vanessa je hrozně nesympatická... *8*
    Nejlepší písnička Ashley Tisdale je Not Like That, ale ta vaše He Said, She Said je taky dobrá.
  • Re: ashley tisdale

    me se taky libi he said she said ze je moc hezka a shley:D ze jo nej na svete:)) ale nikdy ji neuvidim nazivo:((
  • Re: Aslay _*_omq

    drz hubu ashley je super ty si hnup:D ashley je sympaticka a ty vubec nic nevis takze radsi bud ticho
  • Re: Ash...x)

    ashley je nej zpevacka i je moc hezka hodne nej na svete:DD nikdo se ji nevyrovna ani ta blba vanessa:D miluju ji:) ashley je nej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • Re: ashley tisdale

    Mě se taky líbí.
  • Re: Aslay _*_omq

    boze proc se do ni navazis nechapu proc lezes na jeji blogy kdyz se ti nelibi.
    se vsadim ze kdybys ji potkal(a) nekde na ulici tak bys od ni chtel(a) podpis nazor nenazor!!! *10*
  • ashley tisdale

    ashley je super moc se mi libi pisnicka he said, she said *3*
  • Re: Re: Vanessa=Hrůůůz a světa!!! ashle super

    jo mate pravdu hosi a vanesa se nechala nahata vifotit a chovala se pritom jako lezba vykusovala se z nijakou cernoskou ja ashle miluju *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: tut

    *5* *5* *5* joo ashley je v pohodě *3* *3* mám ji moc ráda *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Aslay _*_omq

    Aslay ona je strasne hrozna mala krajsie vlasy ked bola rysava ne teraz ako k..............mno ale inak nemala si davat plastiku nosa lebo vteedy ho mala krajsi ale neva ked sa cela vyplastikuje bude vizerat ako michael jakson ale neham ta nech si celu tvar preroby inak je to spata
    *9* *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit