Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zdenkas

    Novej film

    Ashley má noví film jmenem Picture this!! *14* už je tady založený tak se koukněte a kdybyste ho někdo měl na DVD tak pisně te pls!!
  • ashley1997

    Re: ashley bleeeee

    ichtile/ko nene ash je nekoneckrát lepsí nez vanesa vanesa fuuuuuj
  • ashley1997

    jj

    hej ty pipko kremko 12 delej nemam na to celej den uz to uprav a vypal *5*
  • petra.n

    ashley

    ashley je nejlepší holka na snětě mááááááááám jí moooooooooooooc ráda *14* a zaca jí moc přeju *1*
  • petra.n

    Re: Ashley

    ale zac chodí už ashley *4*
  • petra.n

    Re: Ashley ♥♥

    jj přesně kdo nemá ash rád ať sem neleze *14*
  • Re: ashley bleeeee

    POKUD VIM TAK PIČA SI TY. NIKDY SI NEDOKAZALA TO CO ONA!!! *13* *16* *16* *16* *16*
  • Ashley ♥♥

    mno tak lidičky, nehádejte se!!! ten kdo nemá rád ash tak ať tu neleze. ALE ASHLEY JE STEJNĚ LEPŠÍ NEŽ VANESSA!!!! *1*
    vANESA NE *13* *13* *13*
  • ashley bleeeee

    ja ju nema rada iba preto že chodi so zacom efronem.Vanessku mam rada lebo je supeeer,je krasna ,ma dve supeeer CD.......JE TOHO VIAC.ASHLEY NENI TAKA DOBRA AKO vAN.ASHLEY SA MOžE SKRYT.vanessa je lebšiaaaaaaaaaaaaaa
  • Ashley

    Ty Janu a Van nikdo neposlouchjete ,protože jsou to úplné píííče ..a jediný kdo je kurva jso ony protože stopro mojí rádi vanessu ,který se před ashley nedostala a zuří vzteky ..Udustese vy krávy ..já zase nemusím Vanessu .Máte ji rádi jenom prot že chodí se Zacem...
  • jjjjj

    no ashley je pičaaaaaaaaaaa zjebana kurva NENAVIDIIIIM JU.a ten kto ju ma rad je idiot sprostyyyyyyyyyyyy.ashlyna sprostaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  • ashley bleeeee

    *8* no a teraz moj nazoe na tu vašu sprostu ashley tisdale.je to sprosta blondata kraaaaaaaaava nevie spievat no pičaaaaa hnusna a ju nenaaaaaavidim ashley bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee pičaaaaaaaaaaaaaa
  • CM

    Nevíte kolik měří?????
  • super

    Ashley je super *1* *1* *14* *14* *14* *14*
  • Ashley

    je to super baba.. upa ůžasná.. *3*
  • Ash

    Ash je super upa nej, mam ji rada páč sme si podobný...mno vzhledově sem to zařídila já *1* ale kámošky mi řikaj že sem jak vona *14* esi je tady nekdo takovej mrtě fanda jako já tk se mi ozvi na e-mail nebo na icq 484-286-811 *14* zatim pp Ashley fanoušek č. 1 *3*
  • Re: Ashley??

    A???? Já vypadat jako ona tak se fotím nahá každý den!!! *3*
  • Ashley??

    Ashley??Tak já Vám teda řeknu co si o ní myslím jo??No je to prostě Děvka,kráva,čupka a já jí nenávidím....Jo a Ashley se taky vyfotila nahá...vyděla jsem její pochvu!(vagínu!) !!a nikdo o tom neví...! *5* *1*
  • Re: Re: Re: Soutěž

    V posledním slově prostě nemá být mezera... Pokaždé to tak napíšu, ale při odeslání se to nějak upraví *9*
  • Re: Re: Soutěž

    http://star31.blog.cz/0806/3-sonc-o -nej-celebritu-6-kolo-finale#koment are

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit