Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • petra.n

    Re: Re: Re: Ashley

    jj našla sem si to na internetu napiš tam jsou ashley tisdale a zac efron snoubenci a tam to máš *14*
  • petra.n

    ashley je nej

    ashly je nejlepší *14* mam ji moooocinkyy ráda *14* a strašně ji přeju zacovi efronovi *14* ona je prostě nejnejnejlepší *1* *1* a vanessa se jí nevirovná *13*
  • Re: jjjjj

    s tebou absolutne nesouhlasim, ash vypada a zpiva skvele! u ni ani nepoznas kdy zpiva na playback a kdy zive! vlastne si myslim ze zpivat na playback by nikdy nemela protoze kdyz zpiva zive tak to zni upa stejne a to se malokdy u zpevaku vydi! takze sklapni a zamysli se nad sebou P.S.nevim co ti pomuze kdyz se tady budes vyjadrovat sproste jen vsem ukazujes jaky si ubozak *13* !
  • andyytisdale

    Re: Andyy

    jj to jo :D
  • ash!!!!!

    ash mela ve filmu HSM hrat misto vanessy gabrielu protoze je ash lepsi a hezci!
  • Je fakt dobrá..........krá............... .......ska

    je dobrá no nevim nějakej fim oops a nějakej joooooooooooo ale jinak je nic moc *13* *13* *13* občas se jí směju *15* *15* *15*
  • andyytisdale

    Andyy

    njn co chcete k naší ash dodávat :) je pstě úžasná a já ji mám stráášně mooc ráda :) není vůbec namyšlená jako ostatní celebrity a zdá se mi že i u nás v české republice se dost proslavila nato,že když jsem si o ní založila blog tak ji lidi vůbec neznali,max. z HSM1 :D a ted je její fanklub na 7. místě!!!!! to je supééér!!!! jo a jinak jestli se o ní chcete dovídat nové věci tak o ní mám blog,kam dávám každý den novinky,fotky grafiku a mnoho dalšího tak neváhejte :) www.ashleyytisdale.blog.cz *4* *4* *14*
  • pajulenqa

    ♥PajulenQa♥

    co dodat Ashley Tisdale ♥4ewer♥ *14* *14*
  • Re: Re: Ashley

    zac chodi s vanessou a ne ashley
    *13* *13* *1*
  • pookernut

    Ludia vy ste chorí....... nechapem co sa tu hadate kto je lepsi.Ash a Van su moje zlaticka mam ich najradsej....i ked Ash je lepsia dokazala o nieco dost viac ako Van.
    Ale zato Van nemusim nenavidiet...podla mna je skvela.
    Definovala by som to takto.....Ash zboznujem a Van mam dost,velmi rada.Asi tak *3* *3*
  • andyytisdale

    Re: Ashley

    přesně,úplně s tebou souhlasím!!! bez svýho milovanýho Zaca by Vanessa nebyla NIC!!! je strašná!
  • Ashley-Sharpay

    jhee Ashleynka♥ *14* je BEST sem její velká Fans *14* *14* I ♥ Ashley Tisdale *14* *14* musím každeej dem poslouchat její písničky a pouštět si její DvD je vážně BEST celebritka na světěě *14* *14* *14* *14* *14*
  • Re: Re: Ashley

    fakt jo?
  • kykýsek

    *14* *5* Ashley je moje nejj herečka,zpěvačka a modelka.Modelink jí jde skvěle a zpívání a herectví. *14*
  • Ashley

    Ashley je moje nejoblibenejsi herecka i modelka i zpevacka s Hilary ¨Duff....Ash je krasna modelka a je moc dobre je proste nejlepši!!!!Moje nejka mam ji mocky rada!!!!!!Ash a Hil NEJLEPSI NA SVETE!!!!!!! *14* *14*
  • Adka

    ashley je najjjjjjjj spevacka aj herecka.... super sa hodí k zacovi:-)
  • cože?

    jo a jak to víš???????? noooooo ted mluv!!!!!! *9* *9* *9* *9* *9* *9* *9* *3* *5*
  • cože?

    jo a jak to víš???????? noooooo ted mluv!!!!!!
  • Re: Re: Ashley

    fakt?
    *15*
  • prodam

    cawte prodavam sbirku ashley,zaca,vanessu aj vsechni do kopy piste pls pls pls na mail berkuska115@azet.sk *1* *4* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit