Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: ...

    Jen se nedělej a nelži mamince ... slibuju že tě nezabiju budu jenom řvát ... ne ani řvát nebudu já tě rači rovnou šoupnu do mrazáku ... *15* *15* *15* *15* *15* Teda pokud je to Ozzák ... ale pokud jinej tak popřemýšlím .. Ozzáka nee jasný ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Já nevím já si vymyslela!
    Já žádného Frantu neznám! *15* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    Radime, nechceš hrát taky?? Nebo sme na tebe moc nudný ... *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ...

    Bože já umírám .. a to sme jenom dvě ... kdyby nás bylo 4-5 tak by to teprve byla pecka.. a jinak Kajuško to mi vysvětlíš jakej Franta noo ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    2.s Frantou
    4.Rano
    *15* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    1) Paní učitelka Kajuška

    2)

    3) V popelnici

    4)

    5) Loupala banán
    *15* *15* *15* *15* *15* A ty to doplň ...
  • kajuska4

    Re: Re: no

    Ahojky *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: HRA xD

    Jasný znám tu jsme hrály v 5třídě *15*
  • puspuspusinka

    Re: no

    A já se z toho asi coo ... *15* *15* No tak Ahoj tak seš teda tu ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Tak...

    A já ne css *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: HRA xD

    Hey tak to budeme hrát mimo, du si pro blog, budeme sice jenom dvě ale to pude nějak zatím než dorazí Kláruš ... *15* *15* a Pak sem napíšeme co vyšlo ne? *15* *15* *15* No tak píšeme ...
    1) Kdo?
    2) S kým
    3) Kde?
    4) Kdy?
    5) Co?

    Já napíšu 1 3 a 5 a ty 2 a 4 a pak se vyměníme ... takže napiš jenom S kým a kdy ... napiš třeba S babičkou a včera a já napíšu ostatní ... a pak se vyměníme ... chápeš too??? *7* *14* Nebo tu hru znáš??? Je fakt vtipná *15*
  • radim-vanessa

    no

    Cau tak jsem teda tu *1*
  • kajuska4

    Re: HRA xD

    Platí klidně beru *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Tak...

    Jak to doufám ... *15* *15* I kdyby co je ti do toho dcero moje ... *15* *15* matka může i když mi nebylo 18 ... *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Promiň ...

    *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Tak...

    No to doufám!! *15* *15*
  • puspuspusinka

    HRA xD

    Vymyslela sem hru, ale je pěkně trapná ostatně jao všechny moje hry ... ale přemýšlím co bysme podnikly ... nebo bysme si mohli psát příběh to bude sranda ... *15* ale chtělo by to alespoň 3 ... Psaly bysme takový ty příběhy kde jak co kdo kdy ... znáš too??? *15* *15* To je děsná sranda ale nesměly bysme se koukat co napsal ten před námi ... nebo bysme se koukly ale bylo by to blbý no nevim *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Promiň ...

    Jo oni dou taky na ples,... no tak to je super *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Tak...

    Noo ... takže když tě tu mám ... tak bys mi mohla povědět co budeme dělat, protože já sem dneska úplně totálně mimo ... vžddycky chcii něco říct a pak hovno řeknu protože to zapomenu ... *15* *15* *15* *15* ale nic sem nechlastala přísahám *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Promiň ...

    Já taky budu tu dlouho mamka jde na maškarák *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit