Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Tak...

    Aha *15* *15*
  • puspuspusinka

    Tak...

    Konečně tě tu mám dceruško moje milowanáá ... víš o tom že si dneska byla v Michalovo pohádce za mimozemšťana ... *15* *15* *15* Ty a Klaruš a váš velitel Hlavní Ufon byl Radim ... *15* *15* a přijely ste zničit zemi a já s Elis sme vám daly něco do pití a vy ste vytlemení odletěly *15* *15* *15* *15* Já nemohla ... úplně vás tam živě vidím *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: I'm Happy...

    jj *14*
  • puspuspusinka

    Promiň ...

    Promiň, já si jenom šla udělat kafe, dneska sem ho ještě neměla ... abych vydržela dneska dlouho *15* *15* *15* Protože naši jedou pryč, takže tu budu tak do 2 ráno ... super neee ... yeahhh ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Ahojky

    Ahoj tak vítej já jsem Kája a moje je až ale po Vanessce *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: I'm Happy...

    ANooo *14*
  • kajuska4

    Re: Hmmm...

    Sorry ale já našla Sucker Punch hru *15*
    Už tu jsem *15* *4*
  • kajuska4

    Re: I'm Happy...

    Ahojík jéé to je báječný *14* *14*
  • puspuspusinka

    Hmmm...

    Kajuško, si dcl přesná *15* *15* Ale zbývaj ti ještě 3 minuty ... psala si že se objevíš ve 4 ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Ahojky

    Ahojky *14*
    No to je dobře,... Ashleynka je i moje nejoblíbenější hvězda s Avril Lavigne ... *14* *14* a Nessie Hudgens ... A jak se jmenuješ??? *14* Asi Káťa že? *14* Já jsem Míša *4*
  • kata12

    Ahojky

    ashley tisdale je moje nejoblibenejsi zpevacka mam ji mooc rada a libi se mi jeji pisnicky *4*
  • puspuspusinka

    I'm Happy...

    Zlatíčka moooje, já jsem táák neuvěřitelně šťastná, ráno sem vstala v 8 a šla makat, protože ani nevím, prostě sem se sebrala a řekla taťkovi, že du vozit a skládat dřevo a uklidit kotelnu a potom sme šli ještě všichni uklidit na ves štěrk ... a jako sem sice mrtvá ale mám za to odměnu ... Svůj počítač na celý celičký den ... juchůůů ...
  • klaruska44

    Re: ..!

    Nn on byl na svojem já byla v obchodě *3*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: twe

    Aha tak to je škoda paa *14*
  • kajuska4

    ..!

    Hm..beztak Petr(Brácha Klárušky jí vyhodil prtože se tu příhlasil dostane vynadano *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: twe

    Kajuško, jád jdu ... večer snad ještě dorazím ... *14* Pááá *14*
  • kajuska4

    Re: Re: twe

    Mno *15*
  • puspuspusinka

    Re: twe

    Tve já umírám ... to je kravina ... hlavně chcípu z toho vytlemenýho kameramana ... *15* *15* *15* Ale tohle je ještě lepší ... umírám ...

    http://www.youtube.com/watch?v=_JThd5QMw_Y
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Kde zase jste???

    Tak jdeme spolu *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Kde zase jste???

    Acha... *14* *15*
    Táákže nějak takle:

    Dobrý den, dneska podle horoskopu by jste měla posilovat nohy ... běžte si zaběhat na hooodně hoodně dlouho pryč ... *15* *15* *15* *15*

    Bože mě už hrabe...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit