Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    si zlá! *9* *15*
  • puspuspusinka

    xDD

    Prej knedlík ... no já mám dost ... *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: ...

    *15* *15* *15* Páni to je úžasnéé *14* A ty střevíčky mám podobné, ale černé ... ale už jsou tak trochu ehmm ... protančený ... *15* *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: ...

    Někdy půjčím néé kup si je *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: *lol*

    lol *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ...

    Kláruš no pání ty chci taky!!Jsou boží!!Tutově *15* *14* jéé *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: ..

    *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: ...

    jj *15* *15* hej normal lidi já našla ve sklepě užasné boty po sestřence když byla u nás taky mně je našla no to je boží takové krásné ukážu vám jak vypadají
    http://www.nakupni-palac.cz/Jewel22_stribrne_sandalky_na_podpatku.html
    pak jsem tam našla nějaké oblečení a to je vše po sestřenici ách *14* a je to vše novéé i nějaké malovátka na nehty laky no jako *15* *15*
  • kajuska4

    Re: ...

    Já jsem už teď tu *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: ..

    *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: *lol*

    Ááá na ně hodím knedlýk a zničím je *15* *15*
  • puspuspusinka

    ...

    Lidi až vstanete z mrtvých, tak mě někdě najděte a napište mi to někam ju ... já du koukat na videa ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: *lol*

    Jako normálně jsem vybouchla smíchy ... (já mám dneska vytlemenej den jak by řekl taťka *15* *15* *15* ) Takže celej den exploduju kvůli každé kravině *15* *15* A tohle mě už totál dostalo, Kajuš tys mě zabila... *15* *15* *15* Tak fáájn noo jdeme zmlátit fotky nepřidaly se mě ještě 4 a zrovna takový hezký jedna byla z FB kterou měla Ashley jako profilovku krásná ale už starší a pak 2 z Sharpay úžasný a pak jednu jak šla nakupovat ještě když byla blond ale děsně hezká ,... a ty jestli se semka nepřidaj tak tě na ně Kajuš nomrálně pustím ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: ..

    Promiň, já nevěděla kdy odepíšete, tak jsem si založila new účet ... už jsem s tím postižená ... *15* *15* *15* *15* *15*
  • klaruska44

    Re: ..

    ok *15* tak víš co když už i odešla Míša tak půjdu mamce pomoct do sklepa jsem tu hneddd *5*
  • kajuska4

    ..

    Jdu se svým milovaným pejskem už mně je líp a co nebudu přecí v pátek ležet *1*
  • klaruska44

    Re: Re: *lol*

    Jaj ty máš dost *15*
  • kajuska4

    Re: Re: *lol*

    lol *15* *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Ahojky xD

    Ahojík *1*
  • kajuska4

    Re: *lol*

    jo jsem nasraná na ní!Jsem jí dnes potkala před oknem vybafla na mně *15* *15* *15* kráva jedna *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit