Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Já budu muset...

    Budu muset doma udělat prezentaci na IVT ... o prázdninách ... no to dopadnee ... *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: :'((

    * v Americe Beastly
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: :'((

    Koukám že Nessie měla zase nějakou akci *14* Hey a včera měly prej v eastly ... ááááááááá bože já chci fotky ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojky Kajuško <3

    Hehe tak jo těším se *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojky Kajuško <3

    Ale to mám já prázdniny, takže když budeš mít ve škole kompy tak já na něm budu doma ... *14* *14* *14* A nebo tě přijedu ještě jednou nakazit ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: :'((

    Super *14*
  • kajuska4

    Re: Ahojky Kajuško <3

    Čauky vyspala jsem se dobře *4*
    Já wím že se tu vidíme a za to jsem ráda *14* *14* ale v pondělí už zas nee *9*
  • kajuska4

    Re: :'((

    *9* *9* přesně *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: :'((

    Ne pardoon, dvě z 9 se mi přidaly ... yeahh ... aspoň nějakéé ... *14* *14*
  • puspuspusinka

    :'((

    Zrovna k Ashley se mi ty fotky nepřidaly ... *9* No co jdu teď přidávat ... ale štve mě too ... *9* *9* *9* Protože zrovna Ashleynka jich potřebuje nejvíc... *9*
  • puspuspusinka

    Ahojky Kajuško <3

    Ahojky Kájuško, tak jak ses vyspala??? Promiň, že to říkám, ale sem děsně ráda, že seš nemocná i když bych neměla... protože tě tu mám furt ... kdykoliv sme na kompech ve škole *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Jinak já zasejc jdu...

    Ano Nessynka je tam nádherná *14* dobrou noc měj se *14* držím palce ať dostaneš dobrou známku pa *14*
  • kajuska4

    Re: Ahojík xD

    Ahoj..né v poho..já o tom ani nevím.. *3*
  • puspuspusinka

    Jinak já zasejc jdu...

    Musím se ještě naučit na fyziku sem si teď vzpoměla že píšeme ... takže páá ... *14* *14* Jenom doufám, že se Vás nijak nenaštvala ... a jinak Kajuš překrásná foteška... fakt slintám ... Nessie je tam sladkááá *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Ahojík xD

    Kajuško,... nevadí Vám že jsem Vás nedala do téhle pohádky?? Co sem psala teďka?? Já chtěla ale pak sem si řekla že vás dvě ty pohádky asi moc nezajímají ... takže to napíšu jenom pro lidi od Avril ... doufám že tě to nijak nenaštvalo ... ale nechtěla sem vás otravovat tím že vás budu psát do pohádek a pak psát abys te to četli ...
  • kajuska4

    Re: Musím jít ... pááá =((

    Měj se a papa *14* *9* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: OMG!!!

    Tak tak *9* *9*
  • puspuspusinka

    Musím jít ... pááá =((

    Kajuško musím už jít ... tak ahojík ... *9* *9* *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: OMG!!!

    Achjoo ... těžce sem nesla broken Zanessa a kdyby to bylo i se Sashley ... tak to už mě trefí ... *9*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Co se stalo? =((

    jj *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit