Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kajuska4

    Re: Vashril xD

    Tak to já myslím taky tak nějak 2007 protože to jsme bydleli ještě na starém baráků a oni dávali HSM 2 a já si zamilovala Nessku *14* pak jak to hned skončilo šla jsem na pc zjistila jsem o ní vše a narazila na tuhle báječnou adresu
    OSOBNOSTI.CZ a pak jsem se zareg.a dali si Nessy fotku a tak pak jsem jí začala poslouchat a dívala se na novinky a od té doby to furt ve mně je *14*
  • puspuspusinka

    Re: Vashril xD

    To má být 4 a půl roku a vůbec roky ... to sem tam zapoměla napsat *15* *15*
  • kajuska4

    Re: xD

    Aha *1*
  • puspuspusinka

    Vashril xD

    Avril: 4 a půl dne 22.8.2011 to bude přesně 5 let *14* *14* *14*

    Ashley: 4 a kousek dne 24.12.2011 to bude 5 let

    Nessie: 4 roky a kousek a to je to samý jako u Ashley ...

    24.12.2007 sem poprvý viděla HSM 1 a hned si Ashleynku totálně zamilowala a Nessie dcl taky ... až potom později sem si jí zamilowala víc ... *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Evan Taubenfeld <3

    Přesně *1* *1*
    Vanessku:6let,Ashley:2roky *14*
  • puspuspusinka

    xD

    Víš jak sem na Evánka Taubenfelda narazila??? *15* *15* Za prvý díky mojí nej kámošce Elis ... která mi o něm řekla a za druhý ... je to nejlepší přítel Avrilky ... *14* *14* *14* A my s Elis pořád chceme aby spolu chodily a ono hovno *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Re: Evan Taubenfeld <3

    Njn ... a já zase Beníka (Tom Beck) už 2 roky ... a Evánka už vlastně taky 2 roky ... *15* *15* *15* a spousta dalších ... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Evan Taubenfeld <3

    Já Sterlinga miluji rok *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Evan Taubenfeld <3

    Přesně *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Evan Taubenfeld <3

    Hele... Sterling je super hlavně jako Chad Dylan Cooper ... ale kam se hrabe na Evánka... a jo přesně tos vystihla ... do krdele je fakt boží ... *15* *15* *15* *14* Jakoo Evánek je perfektníí ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Evan Taubenfeld <3

    Do krdele!Bože ten je užasný *14* *14*
    Ale nesmím nesmím nesmím podvádět Sterlinga néé *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Grrrgrgrrr...

    Přesně *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Grrrgrgrrr...

    NO vždyť ... *1* *1* *1* Když řekneš di do krdele ... tak ti nemůže nikdo nic říct ... *15* *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Grrrgrgrrr...

    *15* *15* Hehe nechci bejt sprostá totiž *15* *15*
  • puspuspusinka

    Evan Taubenfeld <3

    http://www.youtube.com/watch?v=IO0c bG_NVD0

    Evánek je úplně luxusní zpěvák ... já ho úplně žeru a miluju a njenže zpívá jako anděl ale on i tak vypadá je krásnej dokonalej ... úžasneej ... *14* *14* *14*
    A tohle je video Boy meets Girl moje nejoblíbenější ... hned bych se tam v těch barvičkách válela s ním *1* *1* *1* To musela být prča natáčet ten klip *1* *1* yeahhh ...
  • puspuspusinka

    Re: Re: Grrrgrgrrr...

    Heey koukám, že už si ode mě chytla slovo KRDEL *15* *15* To sme vymyslely s kámoškou ... *15* *15* *15* nebo spíš ona to tak nějak zkomolila a od tý doby to říkáme... *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Zasraná nemoc ... :-//

    Aha toho neznám *15* *4*
  • kajuska4

    Re: Grrrgrgrrr...

    My taky nic nemáme takže to je v krdeli! *9* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Zasraná nemoc ... :-//

    Sakra ... *9* Já už myslela, že si začnu setřit na new CD od Vashley ... už mám našetřeno na Avrilky a už mám dokonce i našetřeno na Evánkovo i když to bude možná až v roce 2012 ... *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Grrrgrgrrr...

    Víte co mě štve ... že Hellcats pokud ho nadabujou uvidím nejdřív za rok ... protože až za rok budu moct stahovat konečně filmy ... budeme mít new net ... jinak jako doufám že to nadabujou ... a pak že tyhle seriály nikdy nedávaj na kanálech jako je prima a nova a prima cool ... *9* *9* *9* To bude jedině tak na HBO nebo něco takýho a to my už nemáme už nám to zrušily aj disney chennell nám zrušily ... *9* *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit