Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Mmnt...

    Jdu jenom se podívat na přátele hned jsem tu ... *14* *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    xD

    No a jak pak je jinak??? *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    Tak hotovo <3

    Přidala jsem ještě 4 fotky k Nessie ... tak doufám, že se objeví všech 32 fotek, který sem dneska přidala nebo alespoň větší část ... *14* *14* *14*
  • puspuspusinka

    ...

    Přidala jsem právě 4 fotky Ashleynky ... tak doufám, že se objeví ... *14* *14* *14* a taky 24 fotek k Avril z živého vystoupení ... WTH ... tak doufám, že se taky objeví ... a teď jdu na Nessie ... *14* *4*
  • puspuspusinka

    Jsem tu ... <3

    Tak už jsem doma ... *14* O bižuli jsem se koukaly na film ... v místnosti kde nebyl signál *9* Takže sem nemohla ... ale už jsem doma a sem tu ... *14* *14* A už jsem slyšela všechny písničky od Avril v novém CD a jsou vážně úplně dokonalé ... jakoo já to poslouchám pořád dokola ... to je táák nádherný ... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahojik xD

    Dobře škoda že to nejde si dát teď srazík omg *14* ale my pojedeme v létě do vodňan a to se uvidíme *14*
  • kajuska4

    Re: Musim

    Dobře paaa *14*
  • puspuspusinka

    Musim

    Musím ale snad tu budu o bizuli :-*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahojik xD

    Njn xD a tom sims by šlo poslat poštou ale to neres ja si Počkám a nasetrim si nechci aby se nějak poskrabalo nebo ztratilo
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Ahoooj xD

    Ach jo já bych ti půjčila ale nevím jestli to funguje a jak bych ti to dala *9* *14*
  • kajuska4

    Re: Ahojik xD

    Čauky..ou nezávidím *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Ahoooj xD

    No to ja bych hrála sims ale Boužel je Nemám :-(((( ale chci a moc aspoň 2 :-) :((
  • puspuspusinka

    Re: Re: Twee...

    Jn ..... *9*
  • puspuspusinka

    Ahojik xD

    Ahoj Kajuš ted máme chemii ... Hnus děs a hrůza máme na ni totálního debila xD *15* *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Ahoooj xD

    Ale tak Mileyna to nebude čekat *15* *15* a já se nudím když celý den nic nedělám jen ležím s noťas na břichem a čumím do něj tak radši hraji *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Twee...

    Aha tak záleží Míši na tobě *14* *14*
  • puspuspusinka

    Twee...

    Chudák Kačka ... já sem na Vás tady ták závislá,že už jí na compa skoro nepouštím a to je její ... takže asi to trochu budu muset omezit je mi jí potom líto ... i když vzdát se kecání tady je vlastně nemožný ... *9* *9* *9* Ale jsem tady jenom díky Kačence ... *14* *9*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Ahoooj xD

    No ty seš taky pěknej TÝPEK *15* *15* *15* Tve být Miley tak tě nechci rači vůbec potkat ... *15* *15* Bych asi skončila jak v tej hře na tisíc malých a ještě ošlivějších Mileyn a k tomu si dokážu představit jakej rituál bys ještě potom se mnou provedla ... BRRRR ... *15* *15* To je horší odvar než ten můj horor ... *15* *15* *15* Jakoo dobře ty ... *15* *15*
  • kajuska4

    Re: Ahoooj xD

    Ahojky uvidím protože jsem hrála brutální hru celý den takže nevím *15*
  • puspuspusinka

    Ahoooj xD

    Hej zlatka na Av diskuzi sem dala o5 pohádku, ale jestli jí číst nechcete nemusíte ... ale jestli joo tak rači ne teď nebo se poserete ... je to horor *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit