Přejít na výpis diskuzí

Ashley Tisdale

OSOBNOST 31.12.2006 
22719 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • puspuspusinka

    Áááá

    Hey to sem vůbec nevěděla Ashleynka na rok 2011 bude hrát v nějakém 3D filmu Elizabeth ... yeahh ... *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: juj

    Přesně máš velkou pravdu! *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: juj

    Jo ona je úplně pitomá ... už se s ní nebavím ... *9* Mám vás tak na co kámoši ve třídě... *14*
  • kajuska4

    Re: Re: juj

    Ježiš!!Chudinko *9* *14* to jsou dneska lidi!! *9*
  • puspuspusinka

    Re: juj

    Joo kámoška že si koupí super sluneční brýle jenže stejný nosí Ashleynka tak sem řekla že si je vezmu taky protože sou fakt cool a ona no já si je asi nevezmu a potom když sem se jí ptala co se stalo tak ona mě seřvala ... cože? co se stalo? no třeba to že seš píča a furt se jenom po mě opičíš krávo jedna ... takle mě to napsala ... *9* Já byla totálně smutná *9* *9* *9* *9*
  • klaruska44

    Re: juj

    I já vás *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: Jéééé xD

    *15* jn ty fotky *15*
  • kajuska4

    juj

    Cože??U nás ve škole je to samý jenom dojdeš s podobným tričkem a hned:Hej co se vopičiš jako ale jenom trošku podobný!!Ty a KLáruška jste moje nejlepší kamarádky co mám!Miluji vás *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Jéééé xD

    Vážně nevadí??? Noo víš jaká sem trdloška ... bez výměnny fotek často nejsem ve své kůži ... je měním jak na běžícím páse týden je můj rekord ... *15* *15* *15* *15* Jako s těma Vánočníma prej necháme si je až do 30.12. *15* *15* A pak hned 25.12. hele serem na to už je úpo Vánocích *15* *15* *15* to bylo nejvíc... *15* *15* A díky mooc ... u nás by se ty kravky co se mnou chodí do třídy hned nasraly že sme kráva co se opičí .. *9* A já už sem si tak zvykla že to mám čekat od každýho ale ty žádná k***a nejseš ty seš úplně neeej holčina (Klaruško ty taky samozřejmě *14* *14* ) Takže díky moooc *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Re: Re: Achuuj <3

    Ano jsme jak dvojčata páníí!! *15*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Jéééé xD

    Přesně *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Re: Re: Achuuj <3

    *14* *14* *14*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Jéééé xD

    Néé v pohodě klidně si to tam dej a záleží na tobě jestli budeš měnit fotešky záleží fakt na tobě *14* *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Achuuj <3

    Hele... tohle není možný my sme fakt jako dvojčata ... zase ta telepatie coo ... *15* *15* Zacka a Codyho ... *15* Koukám že nás to obě chytlo včera ... *15* *15* V pondělí to bylo jen tak ještě dcl v poho ... ale včera už mě to dostaloo ...
  • klaruska44

    Re: Re: Jéééé xD

    *15* *15* *15* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Re: Re: Achuuj <3

    Ahojík zlatínko moje *14*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Jéééé xD

    Mohla bych si to tam dát taky??? *14* *7* Abys neřekla, že se opičím ... já si dělám new fotešku ... *14* s Nessie ... rozhodla jsem se že to budu střídat ... protože je asik ode mě nefér že tam mám pořád jen Avril s jménami od Avrilky ,... takže to budu střídat Vashril fotešky ... a budu Sa5m když tam budu mít Nessie ... Rock princess Avrilka když Avril a Sharpay u Ashley nebo tak nějak ... *15* *15* Ale jestli ti to bude vadit že to budeme mít stejný tak si to tam nedám slibuju ... mě se to jenom líbí a napadlo mě to tak ... *15* *14*
  • klaruska44

    Re: Re: Re: Achuuj <3

    Ahoj mám se skvěle *1*
  • kajuska4

    Re: Re: Re: Achuuj <3

    Já jsem od včerejška doma ležím furt a už mně to nebaví!!Ani jsem na minutu nebyla venku omg!!Chybí mně to! *9*
    A se máte že máte příští týden my až 14 omg! *9* *15*
  • puspuspusinka

    Re: Re: Achuuj <3

    Co se opičíš?? *15* *15* Já se mám nemocně ... *15* *15* *15*
    Noo jako už od včera je mi děsně zle, bolí mě hlava a mám teplotu ale musím chodit do školy, protože jsou příští týden u nás prázdniny ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit